Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аеродинамічна труба в Києві. Аеродром «Чайка»

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpawNTnT © 09.10.12 16:08:40    Аеродинамічна труба в Києві. Аеродром «Чайка»

Перепост з СкайЦентра: Труба: Київ, Чайка.

Аеродинамічна труба невелика, але це старт! Пуско-налагоджувальні роботи у фінальній стадії, откроеццо з тижня на тиждень. Потік поки на одного, фф для середньої ваги теж цілком. Але планіруюцца доопрацювання і поліпшення.

З цін що пам’ятаю: 1:00 — 1850 грн. (не більше 12 учасників (змін)), 10 хв. — 450 грн. (не більше 2 учасників (змін)). Акційна ціна на жовтень 2012: 2 хв. — 150 грн. Чим більше хвилин літаєш, тим дешевше вартість однієї хвилини, але поки точно за цінами можу назвати тільки ці. Увечері зможу написати більше. Час роботи: за попередньою домовленістю — в будь-який час, а так — субота, неділя до крайнього відвідувача. Контактний телефон: (063) 11-99-454 або (095) 30-30-187 Роджер (Денис).

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняPacTuK © 09.10.12 18:59:49    

Вот це так хороша новина! Чекаєм нової інформації
ПовідомленняSpawNTnT © 10.10.12 9:37:22    

UPD Post SkyCentre: Як обіцяв, більш детальна інформація:

Робочий час з 10:00 до 18:00 (8:00). Робочі дні для польотів: понеділок, середа, п’ятниця, субота, неділя

Тарифікація польотів. Ціни дійсні з 01.09.2012

ТривалістьЦіна польотуЦіна за 1 хвКількість учасників
2 хв200 грн100 грнне більше 1-го учасника
3 хв250 грн83 грнне більше 1-го учасника
5 хв300 грн60 грнне більше 1-го учасника
10 хв450 грн45 грнне більше 2-ох учасників
15 хв600 грн40 грнне більше 3-ох учасників
20 хв750 грн38 грнне більше 4-ох учасників
30 хв1050 грн35 грнне більше 6-ох учасників
60 хв1850 грн31 грнне більше 12-ох учасників

Минимальное время, которое делится на несколько человек — 10 минут.

Спеціальна пропозиція для студентів, школярів і дошкільнят

ТривалістьЦіна польотуЦіна за 1 хвКількість учасників
2 хв160 грн80 грнне більше 1-го учасника
3 хв200 грн67 грнне більше 1-го учасника
5 хв240 грн48 грнне більше 1-го учасника
10 хв360 грн36 грнне більше 2-ох учасників

*Пропозиція діє ТІЛЬКИ ПО СЕРЕДАХ!    

Акція!
Пробний політ 2 хв на одну людину — 150 грн (жовтень 2012).

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLucky © 10.10.12 16:07:51    

Тавагіщі, це мего-опупітєльна, ахрєнітєльно-афігітєльно новина!
Яка б та труба не була, все одно труба є, а це зеначить шо ми зможем вчитись Good  Good  Good

Думаю, є смисл їхати ближче до наступного сезону, тоді і будем збирати екіпаж!

ПовідомленняSpawNTnT © 10.10.12 16:30:01    

lucky написав(ла):
є смисл їхати ближче до наступного сезону

Чекаємо на ньюанси і т.д. Так як вона (Труба) ще тестується! Я не проти їхати на початку наступного сезону, А може ще й в кінці цього!

ПовідомленняPacTuK © 10.10.12 21:11:20    

Чесно кажучи їхав би ближйшим часом. Нарахунок інструктора є якась інформація?
ПовідомленняАндрей Шок © 11.10.12 10:54:12    

Это больше чем хорошая новость!  Yahoo
ПовідомленняSpawNTnT © 12.10.12 10:50:22    

PacTuK написав(ла):
Нарахунок інструктора є якась інформація?

Сказати поки не можу! Треба дзвонити. По фотках видно, що інструктор всеж-таки є! Ближче до кінця місяця буду дзвонити, питати. Одразу відпишусь Так як в листопаді планую поїхати. І так «Самарську» аеродинамічну трубу провтикав у свій час!

ПовідомленняLucky © 12.10.12 14:27:43    

PacTuK написав(ла):
Чесно кажучи їхав би ближйшим часом
SpawNTnT написав(ла):
Так як в листопаді планую поїхати
Вперед пацани! Smile Будете нашими розвідниками в тилу у ворога! Smile
особисто я не бачу смислу їхати в трубу під кінець сезону. Краще зараз відкласти то бабло яке задумав просадити в трубі на початок наступного і політати тоді довше → отримати більше користі. Good

ПовідомленняSpawNTnT © 12.10.12 14:32:33    

lucky написав(ла):
Краще зараз відкласти то бабло яке задумав просадити в трубі на початок наступного
Це получиться так як ти в Самару зимою їздив Very Happy Мені впрікол поїхати, і так пригів мало зробив цього сезону, трохи грошей відклалось із-за погоди яка була на вихідних літом Wink
ПовідомленняLinayre © 14.10.12 20:29:34    

Вчора їздила в Київ випробовувати цю трубу. Попередньо подзвонила Роджеру, номер якого був вказаний на початку теми, щоб попередити про орієнтовний час свого прибуття. Наскільки зрозуміла, Роджер це і є інструктор. Коли я прийшла на місце, він якраз відійшов на кілька хвилин, щоб стрибнути з парашутом, але були люди, що займаються технічними моментами. Поки ми чекали, підійшов ще один хлопчина. Нас запакували в новенькі комбінезони і шоломи, а інструктор, який за цей час вернувся, пояснив в якому положенні треба триматись і як керувати польотом. Хлопця я пропустила вперед, щоб спершу глянути як все це виглядає. Виглядало захоплююче)). Інструктор всередину заходив разом з нами і притримував. Спершу мене дуже кидало по стінках, але потім я вже трохи зорієнтувалась і висіла рівніше. Відчуття неперевершені, лише під кінець почали боліти руки від напруження, але від цього задоволення було не меншим. Вискочила з труби я в повній ейфорії. Так як я не взяла відеокамеру, бо думала, що раз їду сама, всеодно не буде кому знімати, один з хлопців записав наші польоти на свій телефон. Записи відразу скинули на ноут і ми разом з інструктуром їх проглянули, аналізуючи помилки. Платила я 150 грн. за 2 хвилини, але судячи з тривалості запису, мене в трубі протримали всі 4 хвилини, з огляду на те, що я спеціально приїхала аж зі Львова)). На жаль, не можу сказати нічого корисного з точки зору парашутиста, бо сама ще не стрибала, не літала, але я дуже задоволена цією поїздкою)).
Повідомленняvitalya © 16.10.12 12:03:49    

Я теж з великим задоволенням і бажанням поїхавби в трубу... Народ як будете збиратись їхати кажіть... залюбки поїду...
ПовідомленняSpawNTnT © 18.10.12 9:46:40    

Планую їхати на 3 литопада. Другого вечером виїзд з Червонограда поїздом Львів—Київ. Поїздка зележить від погоди. Так що ближче до дати буду знати точніше!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.10.12 9:14:52    

Короче...
В эту среду (заранее согласовав всё по телефону с Денисом) приехал в Киев полетать в трубе полчаса.
Среда — детский день. Но погода была не очень, моросил дождь, которого, будучи в шлеме и комбезе (дают на месте), я, пока летал, не замечал (в трубе дождик идёт снизу верх Smile ).

Возможно поэтому  и потому что будний день — сменщиков не нашлось, что очень желательно, чтоб иметь время на отдых и осознание «пройденного материала», поскольку остановка двигателя для отдыха и его последующий запуск связаны с дополнительным расходом топлива (а значит и ваших денег).

Это мой первый опыт в трубе. Летал  по четыре минуты с перерывом по минуте на отдых и инструктаж, когда двигатель переводили на минимальные обороты. Сделал семь заходов. После четвёртого почувствовал усталость и сделал перерыв чуть больше — минут пять. Этого вполне хватило, чтоб полностью восстановить силы. По окончании — физическое ощущение бодрое, как после хорошего расслабляющего массажа.

Субъективно для меня лично уровень нагрузки этих 30 минут в трубе показался, как после километрового заплыва брасом. Я это делаю без особого напряга примерно за то же время.
Из своего небольшого опыта уже могу посоветовать, что для того, чтоб не уставать очень важно во время полёта в трубе ритмично и глубоко дышать (вот оно, плаванье!) и постараться «поймать» нужную степень расслабления своего тела, о чём вам постоянно знаками будет напоминать Денис.

Выкладываю видео своего шестого захода: тут я уже более-менее освоился и пару раз уже видел перед собой свободные руки инструктора — дескать держу равновесие в потоке без посторонней помощи.

Те, кто горят узнать больше подробностей — как всегда в субботу и воскресение буду на аеродроме Цунев Firsttimer

крайній раз внесено зміни: EugeneKorchinsky (19.10.12 10:18:07), редаговано 3 раз
ПовідомленняLucky © 19.10.12 9:55:23    

Маладец Женя!  Good
Коли з крилом будеш пригати?

Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU