Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Батут у Львові. Де можна пострибати?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 19.09.12 15:22:40    Батут у Львові. Де можна пострибати?

Панове!
А хто чув, чи знає, чи був, чи ще «щось» щодо батута? Щодо справжнього професійного батута (не ті, шо типу «атракціони» в парках)?
Одним словом була тут в мене можливість пострибати на батуті «любительському», то така штука цікава, змушений сказати, що аж дух захоплює. І головне справді цікаво, і навіть трохи нерви лоскоче (чи витримає він якихось 90 кг Wasko) і не гепнутися на асфальт. Хотів згадати своє дитяче минуле по акробатиці, але шото страшнувато на такому батуті. Тому і хотів би почути про справжній батут.  Cool
Батут, до речі, використовують всякі акробати всяких видів (гімнасти, фрірайдери, бордеристи і т.д.) для тренувань акробатики в польоті, стрибках, а також для тренування вестибулярного апарату, контролю за тілом, орієнтації в просторі.
Поверхневе Гуглювання не принесло бажаного результату.

Типу приблизно так:

І ще одне афігітєльне відео, щоправда на Вімео.

І на «десерт»! Щоправда, не батут в класичному розумінні, але альтернатива «роуп-джампінгу»  Very Happy по польоту десь та сама. Усратса можна... Goof
Може то... збацати таке в нас.  Crazy

ПовідомленняMisteria © 20.09.12 14:09:37    

ANGELo написав(ла):
Усратса можна... Goof
Може то... збацати таке в нас.  Crazy

ТА, шота я очкую Crazy  Crazy  Crazy  Але по-моєму на нашій неньці-Україні такого нема. Було б ноу-хау)

ПовідомленняZippo © 20.09.12 14:25:47    

Misteria написав(ла):
Але по-моєму на нашій неньці-Україні такого нема
Є у Львові в Манівців така подушка і на Буковелі хтось має, тільки вони значно меньші.
На відео «подушечка» має габарити 20х20х4,5 м. Вжать 1100 кг. Коштує мабуть 100500...

До речі, рекорд висоти — 50 м.

Повідомленняmad © 20.09.12 17:44:49    

Бомбезна штука  Crazy  тре таку організувати Goof  думаю на неї буде великий попит пострибати  Sex  Sex  Sex
ПовідомленняLeona © 21.09.12 10:21:14    

Стрибали ми якось восени минулого року на ту подушку манівецьку, висота 5 м, а страшно як перед роуп-стрибком  Crazy  Цікаві відчуття, звичайно  Very Happy
ПовідомленняMisteria © 25.09.12 15:40:57    

Zippo написав(ла):
Є у Львові в Манівців така подушка і на Буковелі хтось має, тільки вони значно меньші.
На відео «подушечка» має габарити 20х20х4,5 м. Вжать 1100 кг. Коштує мабуть 100500...

О, ти бачиш... Surprised Чесне слово, не зналаSmile хотілось би спробувати

Повідомленняghost © 25.11.12 18:46:32    

Знайомий ходив в спорткомплекс «Галичина» (колишній «Будівельник»), вул. Керченська, 8 (бічна Зеленої).
Сам ще не був, але хочу піти...
ПовідомленняElectrik © 26.11.12 9:18:17    

Бачив таку подушечку в відео про рятівні служби але то «дета за граніцей».
Доволі величенькі. Подушечки ввійшли в моду вже давно.
Причина За ростом будівель не встигали пожежні драбини.
А нетак давно коли амеріку «взули двома баштами зразу» та після фото бідогаги негра що летить головою вниз, подушечки отримали новий виток розвитку.
Але в Україну то чудо певно ніколи не дійде. Хоча якщо така є у Львові то можна запропонувати нашим рятувальникам провести тренування з непоганим заробітком. Подати даний захід як випробування, ознайомлення публіки з новим обладнанням та заробіток коштів на бензин для машин чи подарунки дітям.
Може хто включиться в організацію? Витрати покриються точно! Бажаючих лише наших з сотня точно буде, а ще приблуди
Пишу і чую запах бабла Good

ПовідомленняBrazen_Green © 20.12.12 2:43:53    

Так що, у Львові немає де пострибати на батуті? Теж хочеться, але не знаю, де знайти Sad
ПовідомленняANGELo © 20.12.12 12:21:43    

Brazen_Green, десь нещодавно, до місяця часу, мені казали, що є в нас батут такий. Але з голови вилетіло. Хтось з наших казав.
Ау!!! Нагадайте хто казав! Бо дійсно треба спробувати.  Cool

ПовідомленняMorkin © 18.06.13 14:59:28    

Устройство "..." предназначено для решения исключительных задач каскадеров - трюковых прыжков с высоты до 60 метров, обеспечивая бестравматическое приземление.
Вес: 250 кг
Габариты:16,0 х 16,0 х 5,0 м
Цена: 20 000 долларов  Jokingly
Повідомленняigorvoitenko © 02.02.15 15:27:16    

Є у "SkyPark", але там для дітей Sad
ПовідомленняKaruso © 05.02.15 20:25:27    

igorvoitenko написав(ла):
Є у "SkyPark", але там для дітей

Не розказуйте, дорослі там також можуть стрибати. Сам там був і стрибав) Одна дівченка підійшла і сказала: "Дядьку та ви батут зламаєте" LOL  Правда там вони не професійні Sad

Повідомленняigorvoitenko © 10.02.15 21:29:45    

Якщо ви не зламали, то піду і я пострибаю Goof
Дякую, чесно кажучи, я там не був, то сестра казала...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU