Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо Вітька ака Victor SV з Днем народження!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVov4ik © 18.09.12 7:32:14    Вітаємо Вітька ака Victor SV з Днем народження!

Друже бажаю тобі неземного щастя, міцного здоров’я, вірних друзів, щоб твоє життя складалось тільки з приємних і позитивних моментів. З днем народження тебе!!! Drink

ПовідомленняZippo © 18.09.12 7:41:10    

Поменьше кривись! Будь Drink
ПовідомленняLucky © 18.09.12 8:06:36    

Вітьок! Будь!  Drink  Drink  Drink
Здуровлячка і всіх благ!  Good  Good  Good

ПовідомленняANGELo © 18.09.12 9:30:37    

Головне, щоб здоров'я!
Радості та щастя, друзів та кохання! Будь собою!  Clapping  Good

Від мене.  Very Happy

ПовідомленняBlumchen © 18.09.12 9:38:12    

Вітаю!!
бомбезного настрою і життя!!!!
ну і посмішок

не спати на висоті))

пристосовуватись до будь-яких обставин!
ПовідомленняLyubko © 18.09.12 9:54:51    

Вітаю! Неймовірно цікавий та позитивний чоловічок! Нехай тобі завжди і у всьому щастить!
ПовідомленняLeona © 18.09.12 10:26:18    

Я то думаю чому сьогодні такий гарний початок дня! Та бо інакше бути не може, адже сьогодні народився такий чудовий мужчіна і хороший друг як ти, Віть!!! Страшно до душі мені твоя компанія! Yahoo  Yahoo  Yahoo
Всіх благ, нових цілей, нових стратегій, щоб їх досягати! Ну і якусь гарячу, але мізкувату Ж, яка буде заслуговувати на твою любов Angel
Обнімашки-ціловашки!  Kiss  Preved  Clapping

ПовідомленняHoks © 18.09.12 10:41:19    

Вітьок, друже!!! Вітаю!!! З днюхою тебе. Ти найкращий!   Clapping  Clapping  Clapping  Люблю тебе, цілую, обнімаю  Kissing
ПовідомленняMisteria © 18.09.12 11:55:07    

Вітюнька, з Днюшкою Drink  Drink  Drink Рада, що все ж таки вдалось привітати тебе першою, в 7 ранку Crazy  Нехай твоє життя з кожним днем стає все цікавішим. Ми тебе лю Angel Ох і відсвяткуємо Goof

[/img]

ПовідомленняIon © 18.09.12 12:16:19    

Эй дрюк!!!! Аллллллллллааааааааааааааааа!!!! з Днем народження чуваче!!!!!!!!!!!!!!! хай тобы щастить по життю!! З повагою Друк з Києва ))
ПовідомленняGallinka5 © 18.09.12 13:10:58    

Додзвоооонишся до ньооого Smile Напевне, телефон аж червоний від дзвінків. Кипить!.. І я вітаю! Відпочинок одразу стає в 1000 разів кращим, веселішим і чарівнішим, коли присутній ти. І ніякі лішенія горних походов вже геть не страшні з тобою, друже Wink
Щастя-здоровля, многая літ прожити! Дай тобі, Боженьку, доброї жінки, багацько грошей, вірних цікавих колєгів, спокою в душі і частіше показуватись до нас до Лємберга Kiss  Kiss  Kiss
ПовідомленняNadezda_95 © 18.09.12 13:47:44    

Навіть мені фортуна сьогодні посміхнулась і вдалось додзвонитись до Віті Happy
Директор Луцького горілчаного заводу, все ж людина занята, вже о 8:45 сьогодні на роботі!!
Cool
дякую за хвилини уваги та теплої пісні, що лилась з слухавки, Вітя-ти чудовий Angel
І все ж — котра година? Very Happy

Вже стільки тобі побажали, додам одне — частіше будь присутній Crazy
Вітаю!!!! Crazy Цілую!
ПовідомленняVictor SV © 18.09.12 23:06:07    

ДЯКУЮ всім, дуже приємно.  Yahoo
Я радий що знаю таких чудових людей, не тільки Луцьких, а й Львівських та Всеукраїнських камрадів Drink
Просто  дуже приємно знати що ви в мене є, а я у Вас.
Якщо все буде добре, то на цих вихах пересічемся у Межибродах.
Ну просто капець ваші побажання. бальзам надушу. Буду намагатись виправдати ваші побажання. Можливо я часом буваю досить прискіпливим та дотошним, але прошу вибачити мені, такий я є. і дякую що Ви мене таким любите Drink
Я Вас люблю друзі Rose  Rose  Rose
ПовідомленняGorihovnet © 19.09.12 6:45:09    

Шиімберне Дружище, йопти провтикав привітати, сорі друже.  А зараз вітаю, щістя,  здодровля і ще раз щістя, здоровля і океани позитиву в житті, бо море позитиву в тебе вже є, і залишайся собою. ДАвненько ми вже сі не виділи. За тебе Drink  Drink  Drink

ПовідомленняVitalik-ataman © 19.09.12 8:15:21    

Вітаю! Не залишай свою хвилю позитиву і доброти!
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU