Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вибір рюкзака

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik-ataman © 06.09.12 22:44:05    Вибір рюкзака

Найближщим часом планую купити рюкзак, обємом до 100 л. Для гір, для зимових гір, якісний, зручний, надійний. Неможу визначитись між чьотирьма моделями різних виробників: Salewa Nurek 80, Deuter Aircontact Pro 70+15, Tatonka Bison 90 та Osprey Argon 85. Про Osprey взагалі ще не чув, але він чомусь дорожче, хоча з вигляду шось не очень Surprised А Ви що скажете?
ПовідомленняGallinka5 © 06.09.12 23:00:42    

Ха!.. Не чув нічо про Оспрей. Скажу тобі, шановний, що підзбираю трохи грошей, і точно куплю собі Оспрейчик — вони офігенні... Crazy  Crazy  Crazy
ПовідомленняZippo © 07.09.12 8:54:16    

Особисто в мене вже кілька років «вірою і правдою служить» Deuter Aircontact Pro 70+15 Він переджив таке... що іншим рюкзакам і не снилося. Наприклад: кілька раз стрибав роупджампінг з вагою 50 кг притому вдаряючись об скелі в каньйоні, його волочили по асфальту аж до дірок в днищі, після падіення в річку при температурі −24 °C замки позамерзали вщен, але працювали і досі працюють. Deuter не скрипить, не рветься, не торочиться, одним словом — німчура.

Наступний рюкзак, який би я собі брав —  Deuter Quantum 70+10. В походах я зацінив зручність відстібного рюкзачка на зразок того що є у Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 який я всім рекомендую із за співвідношення ціна/якость.

Що до Osprey, гадаю, що ціна невправдано дорога.

ПовідомленняSpawNTnT © 07.09.12 9:21:01    

Zippo написав(ла):
Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 який я всім рекомендую із за співвідношення ціна/якость.
Дійсно зручний рюкзачок! Вмістимий, загрузивши під верх його яблуками, буквою «Г» йшов до дому! Very Happy В цілому рюкзачком задоволений. Це перший мій наплічник такого типу Дякую Zippo Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZippo © 07.09.12 9:40:32    

Шанувальників рюкзака Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 прибуває. На даний момент його мають (те що згадав) SpawNTnT, Mykola, BeskaBo, Spike, Vick75, Gorihovnet. Ще хтось має, забув...

upd

Змінено: Zippo (10.09.12 8:37:04)
ПовідомленняGorihovnet © 07.09.12 15:04:36    

Zippo написав(ла):
Ще хтось має, забув.

У мене такий.

ПовідомленняSpike © 07.09.12 16:37:33    

Zippo написав(ла):
хтось має, забув...

Горіха забув  Very Happy

ПовідомленняSpike © 07.09.12 16:38:44    

шорт побєрі, покі я відкрив сторінку і пішов чай пити, щось чай затягнувся) то горіх вже відписався Smile
ПовідомленняVitalik-ataman © 07.09.12 22:57:15    

Дякую, думаю зупинюсь на Deuter Quantum 70+10...
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU