Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

А смайлы, а смайлы как лю-ю-ю-ю-ди :D

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 17.03.09 16:38:03    

я ті смайли тільки сьогодні побачила!!! Ульотні! Цікаво чому ж їх ще немає в "більше смайлів"

Я за те, щоб смайлів було більше!!!!
Хто ще ЗА?
ПовідомленняZippo © 17.03.09 17:33:37    

Fistashka написав(ла):
я ті смайли тільки сьогодні побачила!!! Ульотні! Цікаво чому ж їх ще немає в "більше смайлів"
Тому, що більше нема "міні колобків" і їх останнім часом майже не малюють, а ті що тут є, вони завеликі, або іншого стилю...
P.S. Я постійно слідкую чи нема нових, + є не одна тема з проханнями намалювати нам "міні колобків" (наприклад: парашутиста і т.д.)

Повідомленняnomeaning © 17.03.09 17:55:30    

Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVushenka © 18.05.10 18:24:47    

Shocked  Shocked  Shocked

Похоже?

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU