Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Від слеклайну до хайлайну

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХанас © 25.08.12 13:27:09    Від слеклайну до хайлайну

Одну мрію яку я ще донедавна не здійснив це був хайлайн (Highlining). Ні, це не письменник-фантаст, я не помилився. Хайлайн — це високо натягнутий слеклайн з обов’язковою самостраховкою. Моя мрія була не просто його попробувати, а пройти всю натягнуту стропою відстань, тобто від однієї скелі до другої. Goof Я добре розумів щоб реалізувати цей задум, треба себе добре підготувати. Surprised Так як я не мав досвіду ходіння по стропі, то вирішив невеличкими темпами реалізовувати свою мрію.

Розпочав втілювати свою мрію з ознайомленням слеклайну (Sleckline), яке відбулось у місті Хмельницьку де я приймав участь у змаганнях з боулдерінгу в закритому приміщенні... В цьому приміщенні була натягнута стропа завдовжки не більше 5 метрів. Місцеві скелелази для покращення своїх результатів по скелелазінню і боулдерінгу у тренувальний процес вели слеклайн (це дуже цікаве заняття, що розвиває відчуття рівноваги, уміння концентруватися і море позитиву дає) Dance Моя перша спроба пройтись по ній, була не успішна, навіть пів дистанції не вдалось пройти. Pardon Але зробивши пару десяток спроб, я не тільки зумів пройти всю відстань на линві (стропі), а навіть вже міг на ній розвертатись, а також ходити задом на перед. Wink

Наступна моя спроба покорити стропу, відбулась цього року в лютому. Мене несподівано запросили на перший етап Кубка України по Слеклайну, який мав відбутись за два тижня в Запоріжжі. Хоч майже не маючи досвіду Surprised я все ж таки погодився (бо це по-перше чудовий досвід, а по-друге в мене ще в Запоріжжі були не вирішені особисті справи...). Щоб не бути лузером на цих змаганнях, я вирішив підготуватись. В магазині придбав слеклайн — Singing Rock Slack line 10 метрів. Так як в змаганнях організатори запропонували прийняти участь в шістьох дисциплінах (Хайлайн; Фристайл; Стриплайн; Спидлайн; Слекфайтерс; Слек-тропа), я вирішив розпочати тренування з Слек-тропи (натягається 6–7 зигзагоподібні слеки, різної довжини і натяжки, потрібно пройти максимальну кількість за певний час). Після перерви спроби знову стати на стропу  були не вдалі, але більш-менш підготувавшись, я вирішив що потрібно хоча би ще якусь дисципліну «надьоргати». З цих 6 видів вибрав Slack strip (стриплайн) — учасникам стоячи на стропі потрібно зняти певну кількість елементів одягу (6–9), потім потрібно буде одягнутися. Перед виїздом стриплайн в мене вже досить не погано виходив.

Приїхавши в Запоріжжя виступив в цих двох видах не саме гірше Wink (до речі як єдиного представника Західної України, спортсмени й організатори зустріли мене добре, Drink навіть давали досить корисні поради...) Там трохи подумавши, вирішив взяти участь у всіх дисциплінах, для того щоб набратись більше досвіду та практичних навичок (головне — не перемога, а участь). Як на перший раз, досить непогано виступив з цих всіх видів у Слекфайтерсі (суперники намагаються скинути один одного і при цьому залишитися на стропі). А також я попробував Highlining. Нажаль, я не зумів побороти хвилювання на висоті Wall і зробивши два-три кроки я зістрибнув. І хоча мені все ж таки не вдалось пройти, але я не засмутився, бо попробував хайлайн. Yahoo

Приїхавши до Львова мій десяти метровий слеклайн був мені не цікавий, Beee тому вирішив купити собі довшу стропу. В квітні я вже мав 52 метрову стропу, на якій я розпочав свої нові тренування. Почав провішувати стропу з десяти метрів і в залежності від успіху проходження а також від місцевості, збільшував довжину натяжки: 10; 15; 17; 21; 25; 28; ... і ось так плавно я перейшов на довгий Tricklining (триклайн — довга стропа за основу в цьому виді береться не висота, на якій вона натягнута, а безпосередньо її довжина).

Моє перше ознайомленням із Waterlining (вотерлайном — звичайний слеклайн над поверхнею води) відбулось в Криму у місті Сімеїз. Мені вдалось пройти вотерлайн з першого разу.

Минулого тижня я обдумавши що вже готовий попробувати хайлайн, в четвер 16.08.12р. я з Electrik’ом вирішив провішити стропу у Винниках на «Чортових скелях». Ми десь приблизно за годину провісили на довжину 19 метрів стропу. За три спроби, мені вдалось пройти половину відстані. Good Подумавши, що наступну спробу зможу пройти, навіть хотів вже без каски йти New russian (але добре що передумав), бо зробивши пару кроків я втративши рівновагу зістрибнув з стропи. При зриві вирвало на скалі гак і я провис на страхувальних мотузках... Але добре обміркувавши цей невдалий (або вдалий) день, Surprised я вирішив що треба попробувати знову пройти, щоб в мене не залишилось негативне ставлення до Highlining.

В суботу 18.08.12р. я сам вирушив на ці скелі. Runner Люди які там відпочивали і пролазили скелелазні маршрути було дуже багато, але в мене було інше бажання ніж в них... Провішивши хайлайн за дві години, бо я старався чим краще і надійніше закріпити його. Цього  разу страховочну мотузку добре натягнув і по чотири точки на станції ставив. Саме страшніше мені на хайлайні зробити перші і останні кроки (бо при зриві є великий ризик до скелі гепнутись Vava ). З першого разу пройти всю відстань мені не вдалось, бо не зумів контролювати свій страх. Mad Але через пару спроб мені все ж таки вдалось пройти всю відстань і не раз. Yahoo Потік адреналіну, щастя і позитивних емоцій на мене вилились, PrevedYahoo Dance коли я з криком «Ура, пройшов» без підтримки ці 19 метрів, на перший погляд здавалося б, просто мотузки. Мені так сподобався Highlining, що я вже спеціально доходив до половини стропи і звітам зістрибував.

ПовідомленняZippo © 04.09.12 13:01:40    

Натрапив в контакті у стірчці друзів такі ось шикарні кадри хайлайну з вотерлайном і згадав, що Вова в нас написав офігенну розповідь — «шлях до хайлайну», яку я відклав на потім і забув за неї до сьогодні. Ех.. Може коись і я так буду ходити... Rolling Eyes

P.S. Ваван, якщо будеш 15.09.0212 на векбордингу в Глинній Наварії, прихопи з собою слеклайн, дуже хочу спробувати та й інші мабуть теж.

ПовідомленняRomanTL © 04.09.12 15:06:03    

Ну ти даєш, вітаю Wink
То Вам не пасочки в пісочниці ліпити Cool
ПовідомленняХанас © 04.09.12 20:56:15    

RomanTL написав(ла):
вітаю
Дякую!

Zippo написав(ла):
Ваван, якщо будеш 15.09.0212 на векбордингу в Глинній Наварії
Звичайно що буду!!!! бо сподіваюсь що цього разу мені вдасця реалізувати свою маленьку мрію (встати на вейк Goof )...

Zippo написав(ла):
прихопи з собою слеклайн, дуже хочу спробувати та й інші мабуть теж
Я возьму 10-метрову стропу, думаю буде достатньо щоб спробувати пройтись по ній...
ПовідомленняZippo © 04.09.12 21:18:20    

Ханас написав(ла):
Я возьму 10-метрову стропу
Нам «ламерам» вистарчить і 5-ти метрового слеклайну Very Happy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU