Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Godskitchen Lviv

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucas © 24.08.12 14:51:03    Godskitchen Lviv

Ну що Вам сказати дорогі друзі... як то кажуть немає слів є ОДНІ емоції. Причому емоції розділяються як на позитивні так і на негативні... Позитив звісно те, що Godskichen у Львові відбувся. А негатив... ну звісно це те що не було Van Buurena! Це стало звісно великим розчаруванням. В цій темі я навмисно не вживаю матюки(хоча якщо чесно, то дуже хочеться) Twisted Evil тому що вечір був прикольний. Крім того Tom Fall дуже навіть непогано відіграв, але блін всі приперлися на Armina van Buurena. А тут такий облом... Повеселившись і зрозумівши (після другого відео Арміна, що він не прилетить) вирішив свалити геть і не пожалів... тому що по дорозі зустрів ЛЬВІВ ЕКСТРІМ КЛУБ! Smile D Попрікалувавшись над віайпішниками (адже їх білет коштував у 2 рази дорожче) Very Happy повний позитиву добрався додому. Ось таким непередбачуваним виявився фестиваль...
P.S. Організатори на те і є щоб пропаховувати будь які форс-мажори, тому організатори цього міроприємства — ГАфНо.

Повідомленняromchuk1 © 25.08.12 0:35:02    

виклади фото
ПовідомленняLucas © 25.08.12 16:17:15    

фото вийшли препогані... Sad проте є декілька відео! Десь завтра їх виложу!
ПовідомленняTerry © 27.08.12 11:03:55    

Жадність вірусів згубила — два івенти в 1 день.
Але, якби вийшло все — то у Львові було б крутіше — все-таки отой куб вночі дивився круто!!!
Погодьтеся, що якб приїхав Армін то недоліків майже не було в організації... (хоча віпи чекали в туалет по 20–40хв) Smile

ПовідомленняLucas © 27.08.12 11:53:11    

На рахунок куба... якщо хтось був на Тiesto, то з впевненістю може сказати, що і сцена і спецефекти там були кращі (чого коштували ті колони-монітори по 7–10 метрів заввишки). Музика на Godskichen в принципі була непоганою... Том Фалл взагалі красень! Yahoo проте... не було хедлайнера Sad
А на рахунок віайпішників, то вже хороша традиція, вони платять незрозуміло за шо і одержують також незрозуміло що!
Коли приїжджав Тієсто, то вони взагалі всі змокли Smile а зараз заплативши 450 грн втикали за метрів 30 від сцени, та ше й в туалет не могли попасти LOL LOL LOL

ПовідомленняLucas © 27.08.12 12:14:40    

http://www.ex.ua/view_storage/845102970741 Відео з фестивалю
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU