Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Рюкзак в прокат

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняElectrik © 17.08.12 17:56:00    Рюкзак в прокат

Усім привіт.
Якщо з теми може не зрозуміли поясню.
Зібрався дікарями в Крим зі своєю «слабкою» половинкою. На 4 дні походів Карпатами об’ємів рюкзаків моєї тери 80 літрів та її вилупка Дербі ще вистачало. А тепер 14 днів! Хоч на себе привязуй та чорний кульок BOSS в зуби бери.
Купити. Плани купити їй щось путьове існують давно. Результат 0.
Прокат. Виливається зважаючи на ціни та термін в добру копійку. Жаба тисне.
Знаю прохання: «Дай свій рюкзак» для бувалого туриста звучить мінімум по-дурному.
Бувалі до вас звертаюсь може маєте ще старі наплічники? Щось для жіночих ніжних плечей (не солдатські лямки), літраж десь від 45 л., а стан ролі вже не грає.
Дякую буде гарантовано. Готовий обговорити навіть розмір. При потребі завдаток.

Може знаєте де можна взяти на прокат? Пишіть.

ПовідомленняGallinka5 © 17.08.12 22:13:26    

Electrik написав(ла):
вилупка Дербі

і справді вилупок.... Very Happy
Коли збираєтесь? Можливо, зможу допомогти
ПовідомленняElectrik © 17.08.12 23:30:07    

Привіт
якщо чесно вилупок ще огого. Вбиваєм вже певно 5 років. але то Маклауд блін не здається.
Та не дивлячись на це Дербі і хороший рюкзак десь так далеко як я і марс (тому і вилупок бо то шось але ще не рюкзак)

До справ
планований виїзд з славетного міста ЛЬВІВ 24 серпня повернення 7 вересня.
Галка там 8, 9 вихідні а 10 вересня зможу повернути.
Дякую що відгукнулась надіюсь і ти від своїх договорів та контрактів також відпочинеш!

Доречі може хто туди їде? Разом веселіше.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU