Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Джампери у Львові (Jumpers)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 03.03.09 9:11:08    Джампери у Львові (Jumpers)

Ну що ж шановні Lviv eXtreme club-івці, поки ми чекаєм на достатню кількість людей для зорбінга, є час подумати про щось новеньке, не меньш цікаве і захоплююче, а саме пострибати на джамперах.

Джампери - це такі собі "ходулі-стрибунці", де головною деталлю являється спеціальна ресора з пластику, яка витримує чималі навантаження і дає змогу стрибати до трьох метрів у висоту і шести метрів у довжину, а також бігти з швидкістю ~ 30 км/год. У світі цей вид спорту називають - Бокинг (Boking) або Пауэр-бокинг (Power boking) і суть його полягає в екстримальних стрибках та швидкому бігу + всілякі акробатичні трюки, щось подібне на паркур.

А тепер до діла. Зв'язався я з Kiev Jumpers Team і спробував домовитися про то, щоб хтось з їхньої компанії приїхав до нас у Львів і ми собі деньок пострибали. В процесі переговорів виявилось, що у Львові є як мінімум двоє джамперів з якими київляни постараються для нас домовитись. Єдиний нюанс - потрібна суха, тепла погода, або закрите приміщення. Орендувати на цілий день закрите приміщення вийде дуже дорого, тому залишається чекати хорошої погоди.

Я думаю, що від Lviv eXtreme club достатньо буде 20-25 чоловік, це вийде по 45 хв. на брата, цього буде достатньо щоб спробувати, пофоткатись і так далі...
По ціні зараз не скажу скільки нам це обійдеться, але думаю що недорого.

Ну що пострибаєм?

на фото Kiev Jumpers Team ©

крайній раз внесено зміни: Zippo (29.03.10 17:19:47), редаговано 3 раз
ПовідомленняJekill © 03.03.09 10:48:36    

Цікаво.
ПовідомленняGothik © 03.03.09 11:09:09    

Привіт, я підписуюсь! +1 завжди любила на батуті пригати в дитинстві Very Happy думаю, має бути щось файне Smile
ПовідомленняFistashka © 03.03.09 12:29:55    

Люблю щось новеньке і цікавеньке! Пострибаємо разом! Обов'язково дайте знати коли збираємось! Yahoo
Повідомленняnomeaning © 03.03.09 14:44:18    

Gothik написав(ла):
Привіт, я підписуюсь! +1 завжди любила на батуті пригати в дитинстві  думаю, має бути щось файне

Така можливість є і зараз)

А на цих штуках в баскетбол би поганяти Very Happy
ПовідомленняIgorK © 03.03.09 18:15:59    

Мне это очень нравиться.. +1
Повідомленняnomeaning © 03.03.09 20:53:05    

Якщо б всі скинулись, тоді б ми змогли купити таку штуку і стрибати ск влізе...
Я бачив на auction.ua така продавалась якщо не помиляюсь в районі 1500 грн.
ПовідомленняAndrey © 04.03.09 0:16:41    

nomeaning написав(ла):
на auction.ua

Shocked Маза фака!!!!! то ж моя контора.....  Там самі дешеві штуки можна продати дорожче за нові!!!  Very Happy

Повідомленняnomeaning © 04.03.09 7:33:57    

Andrey написав(ла):
Там самі дешеві штуки можна продати дорожче за нові!!!  

інколи можна знайти і набагато дешевше! просто треба шукати.
ПовідомленняMoon Whisper © 04.03.09 17:24:07    

Кайф , я в темі =)
ПовідомленняTailleR_MiLLo © 07.03.09 13:40:38    

я тоже з вами якшо можна  Yahoo
Повідомленняtt © 07.03.09 17:56:30    

і я Dance  Dance
ПовідомленняTailleR_MiLLo © 07.03.09 18:11:50    

то походу всі будуть по першому разу на тих джамперах стояти, так шо не тільки з мене будуть лахати якшо шось  Very Happy
ПовідомленняIrysia © 10.03.09 14:22:29    джампери у Львові

Привіт всім  Drink
Декілька фактів до теми – у Львові також є представники цього активного відпочинку! Входять хлопці до клубу «Браво» і, до слова, так само як і ми організовують всілякі вилазки на природу.
Львівські джампери, як пояснює їх представник Андрій Гулько, з’явились відносно недавно, хоча сам вид пересування «джампінг» - ще у воєнні часи серед військових (не можу уявити як по полю бою біжать джампери з рушницями  Goof ).
«Ходуни» для джампера підбираються індивідуально (так як для лиж, до прикладу), враховується тут вага, ріст та рівень професіоналізму: чим «скакун» легший за ті параметри, що виставлені на кріпленні, тим більшу висоту і ширину він подолає.  Dance
Можливості львівських джамперів на сьогодні – 2 метри у висоту та 2 метри в ширину. Таких результатів на початку чекати не варто, але за 15-20хвилин, як мене запевнили, самостійно стояти і навіть ходити цілком можливо.  Medal
І ще один цікавий факт. 27-28 вересня минулого року хлопці брали активну участь у Фестивалі активного відпочинку (ВЦ «Лемберг»), інформаційним спонсором якого був Lviv eXtreme club.
Тож, як бачите, доля вже давно «зводила» нас і саме зараз, коли на «носі» весна, час познайомитись Smile
Також тут можна «підглянути» за джамперами.
Ну що, покажемо клас?  Happy
Повідомленняpurple_lady © 14.03.09 20:26:17    

я б теж не відмовилась з вами пострибати....
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU