Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка в Прип’ять

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНарцис © 10.05.08 22:26:45    Поїздка в Прип’ять

Народ, є велике бажання поїхати в Прип’ять, але немає того, хто б цього хотів так само як я. Можна зібрати групу з 10-15 людей і поїхати екскурсією, а можна самим організуватися і поїхати туди нахаляву, екскурсія не дуже дешева і самим трохи цікавіше. Якщо є бажаючі, давайте якось зв’яжемося.
ПовідомленняHoks © 11.05.08 23:00:06    Екскурсія в Чорнобиль

Ідея класна! Але: в’їзд до Прип’яті заборонений, для нього потрібен спеціальний дозвіл, і як мені сказали, дістати його самому можна, але то великий гемор. Легше підписатись на екскурсію фірми, що такі дозволи має.
Якщо хтось має більше інформації — зголошуйтесь Smile
В будь-якому випадку — я ЗА! Smile Drink
ПовідомленняZippo © 11.05.08 23:04:07    

Нарцис написав(ла):
екскурсія не дуже дешева
Ціну в студію... Clapping
ПовідомленняLucky © 11.05.08 23:08:21    Екскурсія в Чорнобиль

Клас! я б теж поїхав!

Я чув шо є тіпи «сталкери» які там самі влаштовують екскурсію. Вот би такого тіпа вицепити якось...

ПовідомленняРейдер © 11.05.08 23:27:14    

ну і я)
ПовідомленняNeftis © 12.05.08 8:35:11    

Обома руками я за в будь-якому варіанті!
в мене це теж вже давня мрія, на яку давно вже не можу знайти охочиш підписатись і здійснити її. Але пропоную краще поїхати самим, бо екскурсія буде трохи звязувати і обмежувати в діях (на деякі обєкти нас точно не пустять), але тоді група має бути меншою ніж 10 чол, або розділена на дві підгрупи.
ПовідомленняProff © 12.05.08 10:31:47    Припять

Подібна тема на іншому форумі LOL
Я  За. Цікаво яку камеру тиди брати Smile плівкову чи цифрову? Very Happy
ПовідомленняSuzy © 12.05.08 13:38:32    

А очі вночі світитись не будуть після подібної прогулянки?  Goof
ПовідомленняNeftis © 12.05.08 13:57:51    

Неа, через двадцять років вже ве що мало то відсвітилось тепер радіаційний фон може зберігатись хіба що в грунті, або в металі (тобто просто не треба нічого з собою звідти виносити і бажано ніц не їсти з того що там виросло Wink )
ПовідомленняZippo © 12.05.08 14:07:04    

Neftis написав(ла):
бажано ніц не їсти з того що там виросло
а як зрозуміти ось ці слова Surprised

r0d написав(ла):
от такие грибы растут в Чернобыле =) Большой, нечервивый. Замер его радиационного фона показал, что все в норме. После чего рабочие Чернобыльлеса, которые как раз нам и показали этот гриб, обещались зажарить его себе этим же вечером на ужин =)

Фото взято з статті "Возвращение в 1986"

крайній раз внесено зміни: Zippo (06.03.09 9:48:55), редаговано 3 раз
ПовідомленняNeftis © 12.05.08 14:11:40    Екскурсія в Чорнобиль. Припять.

Ну то на любітеля, без того як на власні очі не побачиш показників дозиметра, чіпати всяку всячину не радила б Surprised
ПовідомленняSuzy © 12.05.08 14:17:17    

Шось мені це все нагадує "Пикник на обочине" одних відомих авторів. Ото з'їсиш такого "мухамора" і будеш потім все життя волохатою мавпочкою бігати чарівний камінь шукати  Crazy
ПовідомленняVictorT © 12.05.08 14:36:46    Радиолокационная станция Дуга возле Чернобыля

Suzy написав(ла):
Шось мені це все нагадує "Пикник на обочине" одних відомих авторів.

Не зря местом действия компьютерной игры "Сталкер" выбран Чернобыль.
А можно ещё заодно возле Чернобыля бейс-много-много-way попрыгать Very Happy
Радиолокационная станция Дуга возле Чернобыля, 21 фото

Сооружение впечатляет своей масштабностью.
Высота около 150 метров, длина 800 метров. Ещё б на 90 градусов повернуть Very Happy

ПовідомленняНарцис © 13.05.08 9:14:23    Екскурсія в Чорнобиль. Припять. Ціна.

Ха, екскурсії зараз стали дешевшими, минулого року було біля 100$ і більше, а зараз 320 грн.

читайте

Але розумні люди порадили самим не їхати, бо є зони, де радіації все ще багато і потім можна отримати онкозахворювання, тому певно краще з досвідченими екскурсоводами.
ПовідомленняНарцис © 13.05.08 9:32:51    

До речі, при бажанні можете самі пошукати в неті тур фірми які влаштовують екскурсії в зоні.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU