Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 6 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 06.08.12 14:28:33    Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

5 серпня 2012р., трагічно загинув один із засновників клубу, адміністратор цього форуму, наш друг, колега та просто неповторна Людина з великої букви, — Віктор Тіторов. На форумі VictorT, для більшості — просто Кастор.
Невимовний сум. Наше горе. Наші співчуття.

Цитата:
Так, учора о 04:00 надійшло повідомлення про те, що в селі Лапаївка Пустомитівського району під час купання в місцевому озері втопився 34-річний мешканець м. Львова. Водолазами аварійно-рятувальної маневреної групи тіло виявлено та піднято на поверхню.
lviv.mns.gov.ua
8 серпня відбулося поховання на Голосківському кладовищі (координати могили).

Дякуємо всім хто провів в останню дорогу, хто попрощався, хто допоміг, хто пам’ятає і буде пам’ятати.
Вічна пам’ять.

У день похорону родині було передано 13 760 грн.
7 серпня 2013 р., було передано Світлані, сестрі Віті, 1900 грн. від нас в якості частки на майбутній пам'ятник.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (15.12.14 10:18:46), редаговано 35 раз
ПовідомленняRainbow2 © 10.08.12 6:34:57    

Прочитал и не поверил, но увы жизнь непредсказуемая штука. Мои соболезнования родственникам и друзьям.
и фанатики дружки...
ПовідомленняUliasia © 10.08.12 14:20:17    

Мої співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять.
ПовідомленняFistashka © 10.08.12 17:20:03    

ПовідомленняMisteria © 13.08.12 13:11:35    

Про те, що Вітя, пішов від нас, дізналася майже одразу, в той же день, проте не могла ні відписатися, ні приїхати, оскільки була дуже далеко... Для мене це було величезним ударом, і зараз за ним дуже сумно. Прикро, що не змогла провести Вітюню, проте може це й до кращого, адже в моїй пам’яті Вітя назавжди житимеш веселим, усміхненим і пузатеньким ведмежатком. Він більшу частину свого життя провів у небі, а тепер полетів туди назавжди... Останній раз, коли ми бачилися, а то було близько місяця тому, домовилися сходити на пиво, коли буду в Львові... Тепер, коли приїду, нажаль, піду не на пиво з другом, а на цвинтар... Мені його дуже не вистачатиме Sad  Sad  Sad
ПовідомленняANGELo © 16.08.12 14:48:18    

Увага!
Прохання до всіх, якщо хтось має речі Кастора, Віті. Необхідно повернути їх його мамі, Валентині Іванівні. Це її швидше «запитання», ніж прохання, але думаю всі розуміють, що це для неї найцінніше.
Будь ласка, зголошуйтесь за телефонами вказаними в першому повідомленні вгорі. Пізніше ми ці речі завеземо їй. Питання — телефонуйте.

ПовідомленняБалу © 26.08.12 16:17:12    

На жаль мені рідко випадала можливість відпочивати, мандрувати, переживати пригоди разом з Lviv Extreme Club і я не мав можливості краще познайомитися з Вітєю.
Мені він на завжди запам’ятається одним з сердець клубу, одним з тих, хто об’єднував всіх нас навколо екстріму, жаги до пригод, думаю без Віті і клуб був би інакшим.

Дуже, дуже прикро Sad

Мої співчуття близьким і рідним.
Повідомленняdolphin © 09.09.12 0:08:24    

Памяті Віктора Тіторова

ПовідомленняFistashka © 09.09.12 9:35:22    

скоро 40 днів....
ПовідомленняMisteria © 13.09.12 19:44:07    

Fistashka написав(ла):
скоро 40 днів....

ти знаєш, вже більше місяця проминуло, а мозок так і не усвідомив до кінця, що сталося Sad

ПовідомленняANGELo © 24.09.12 21:23:25    

Пройшли і 40 днів. Життя продовжується.
Всі кошти які будуть надходити з цього моменту будуть накопичуватися для допомоги сім’ї встановити пам’ятник (не раніше, ніж за рік).
На 24.09.2012 на рахунку є 750 грн.
Вся інформація міститься у закріпленому першому повідомленні, яке буде оновлюватися по мірі необхідності.

ПовідомленняNadezda_95 © 14.12.12 16:30:20    

З днем народження, Вітінька! Kiss
Любимо, пам’ятаємо

ПовідомленняHoks © 05.08.13 13:00:06    

Тяжка дата. Я поїду в суботу у Кастора. Приєднуйтесь, якщо комусь не виходить сьогодні.
ПовідомленняVictor SV © 05.08.13 22:54:00    

Ех,  друже  на передодні відїду в крим обовязково тебе провідаю
ПовідомленняVova © 05.08.13 23:11:13    

Світла пам'ять... вчора, сьогодні, завтра... завжди...
ПовідомленняANGELo © 07.08.13 9:23:41    

Сьогодні, 7 серпня, було передано Світлані, сестрі Віті, 1900 грн. від нас в якості частки на майбутній пам'ятник.
Подяка всім небайдужим.

Сторінка 6 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU