Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 5 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 06.08.12 14:28:33    Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

5 серпня 2012р., трагічно загинув один із засновників клубу, адміністратор цього форуму, наш друг, колега та просто неповторна Людина з великої букви, — Віктор Тіторов. На форумі VictorT, для більшості — просто Кастор.
Невимовний сум. Наше горе. Наші співчуття.

Цитата:
Так, учора о 04:00 надійшло повідомлення про те, що в селі Лапаївка Пустомитівського району під час купання в місцевому озері втопився 34-річний мешканець м. Львова. Водолазами аварійно-рятувальної маневреної групи тіло виявлено та піднято на поверхню.
lviv.mns.gov.ua
8 серпня відбулося поховання на Голосківському кладовищі (координати могили).

Дякуємо всім хто провів в останню дорогу, хто попрощався, хто допоміг, хто пам’ятає і буде пам’ятати.
Вічна пам’ять.

У день похорону родині було передано 13 760 грн.
7 серпня 2013 р., було передано Світлані, сестрі Віті, 1900 грн. від нас в якості частки на майбутній пам'ятник.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (15.12.14 10:18:46), редаговано 35 раз
ПовідомленняElectrik © 07.08.12 9:23:02    

Мої співчуття. Весела була людина. Шкода
ПовідомленняOlena © 07.08.12 9:23:39    

Співчуваю близьким..
ПовідомленняДоцент © 07.08.12 10:19:17    

Мої співчуття.. Дуже шкода що таке могло трапитися..
Повідомленняcomandry © 07.08.12 10:38:38    

Мої співчуття рідним. Вітя був найдобрішою людиною яку я знав. Вітя як ж так друже? Буду тебе завжди пам’ятати. Жив небом а так скоро пішов в землю. Земля тобі пухом. Спочивай з Богом.
ПовідомленняCamomile © 07.08.12 10:49:16    

Мої співчуття і вічна память!
Повідомленняtt © 07.08.12 11:52:40    

Співчуваю... якесь кеське літо вже не вперше забирає хороших людей... завжди жартували з його неймовірних пригод і хто б міг подумати, що людина яка в житті мала стільки небезпечних ситуацій загине отак на рівному місці... він завжди тягнувся до неба, тепер він там буде завжди... вічна пам’ять...
ПовідомленняАндрей Шок © 07.08.12 13:19:19    

Мої співчуття...  Sad
ПовідомленняAndrey © 07.08.12 15:07:22    

Ех, Вітя, Вітя...
Тільки пару днів тому сиділи, розмовляли, ділились планами на майбутнє... Яке жорстоке і непередбачуване життя Sad
Неможливо виразити гіркоту втрати... Бракує слів...
Прощавай Вітя, Ти завжди будеш у нашій памяті і серцях! Таких як Ти, у нас більше не буде... Sad

ПовідомленняSuzi © 07.08.12 15:16:51    

Безмежний смуток... надзвичайно важка втрата...
не віриться досі..

ПовідомленняPRiveT © 07.08.12 15:51:27    

Хоч знав його не багато, але тільки з хорошої сторони. коли довідався був шокований.
співчуваю..
ПовідомленняRecidivist © 07.08.12 20:29:54    

Співчуття рідним і близьким... Вічна пам’ять!
ПовідомленняStellz888 © 07.08.12 23:34:46    

Це велика втрата для нас усіх, з якою важко змиритись. Мої співчуття. Вічна пам’ять.
Повідомленняdolphin © 09.08.12 13:38:32    

Друзі, якщо хтось має гарні, позитивні фото Віктора, прошу прислати мені на valyeks@gmail.com для створення кліпу.
Кліп буде передано рідним, тому фотографі мають бути відповідні.

ПовідомленняVova © 09.08.12 18:26:19    

Я знаю: есть конец у всех дорог
Я знаю: есть конец у всех мелодий
Струится между пальцами песок
Я чувствую, как все уходит...
Холодный ветер гонит облака
И стаи перелетных птиц в полете
Соломинки уносит вниз река

Скользит беззвучно стрелка по часам
Но время меня больше не заботит, -
Я знаю, что все вещи исчезают
И каждый вечер, сидя у окна
Я наблюдаю, как заходит солнце
И каждый его блик напоминает
о том, что больше не вернется...

Повідомленняmad © 09.08.12 19:08:22    

Вітя вічна тобі память і співчуття близьким. Слів немає, як шкода, просто невіриться. Ми тебе завжди будем памятати. Спи спокійно і завжди літай в свому сні.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU