Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 4 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 06.08.12 14:28:33    Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

5 серпня 2012р., трагічно загинув один із засновників клубу, адміністратор цього форуму, наш друг, колега та просто неповторна Людина з великої букви, — Віктор Тіторов. На форумі VictorT, для більшості — просто Кастор.
Невимовний сум. Наше горе. Наші співчуття.

Цитата:
Так, учора о 04:00 надійшло повідомлення про те, що в селі Лапаївка Пустомитівського району під час купання в місцевому озері втопився 34-річний мешканець м. Львова. Водолазами аварійно-рятувальної маневреної групи тіло виявлено та піднято на поверхню.
lviv.mns.gov.ua
8 серпня відбулося поховання на Голосківському кладовищі (координати могили).

Дякуємо всім хто провів в останню дорогу, хто попрощався, хто допоміг, хто пам’ятає і буде пам’ятати.
Вічна пам’ять.

У день похорону родині було передано 13 760 грн.
7 серпня 2013 р., було передано Світлані, сестрі Віті, 1900 грн. від нас в якості частки на майбутній пам'ятник.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (15.12.14 10:18:46), редаговано 35 раз
ПовідомленняLiliya © 06.08.12 21:05:05    

Співчуття рідним і друзям. Вічна пам’ять.
ПовідомленняХанас © 06.08.12 21:16:20    

Глибоке співчуття рідним і близьким... ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ
ПовідомленняNattka © 06.08.12 21:27:37    

З тобою я втратила кусочок душі.
ПовідомленняРейдер © 06.08.12 21:50:09    

Завжди щирий і добрий.
Мої співчуття...
ПовідомленняProgektor © 06.08.12 22:18:14    

Я...я..я... просто не можу в це повірити, шось мені....якось ..... коли я прочитав назву теми, я спершу подумав шо то якийсь однофамілець....шотоне можебути наш Кастр... але до мене  дойшло аж за 2хв . Вічна тобі память весельчак. Хороший хлопець.Сумно.
ПовідомленняANGELo © 06.08.12 22:18:25    

Сумно... За що? Чому? Якась мить вирішує все. І ВСЕ стає безповоротним.
Вибач, що інколи ображався та сварився, і вибач, що не казав те, що вже не скажу, бо немає... Бо Щось в той момент було важливішим, аніж просто посміхнутися тобі.
Хоч зараз то насмілився сказати. Але це тепер лише пусті слова. Sad
Бережіть один одного.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (06.08.12 22:46:35), редаговано 4 раз
ПовідомленняLea :) © 06.08.12 22:22:37    

Віть ... Вітюня ...
...не можу повірити...
... спочивай з миром ... вічна пам’ять.

ПовідомленняTarakan © 06.08.12 22:40:45    

знаю Вітька з 4 років. Вчора і сьгодні був на озері. Водолази дістали його десь біля 9....
вибачте народ що не вберіг.
ПовідомленняТолік © 06.08.12 23:01:49    

Тяжко висловити весь сум і відчуття втрати... Шкода що ми не так часто спілкувалися, як того мені б зараз хотілося. Людина неймовірної душевної широти... В такі моменти несамовито хочеться вірити у кращий світ, де ми ще колись всі знову зустрінемося... Земля тобі пухом, Вітя.
Повідомленняvitalya © 06.08.12 23:14:29    

Безмежно жаль..... Вічна Пам’ять тобі Вітя..... ((((((
ПовідомленняVova © 06.08.12 23:37:09    

Вітьок, Дружище... завжди пам’ятатиму. Вічного польоту. Не віриться...
ПовідомленняAston © 07.08.12 7:21:33    

Вітя ти назавжди з нами .... Прощай друже ....BSBD.
ПовідомленняPacTuK © 07.08.12 8:16:15    

Вічна пам’ять!
ПовідомленняMisha T © 07.08.12 8:26:39    

Витя, ты в нашем сердце!
Повідомленняdashka-star © 07.08.12 8:49:18    

мої співчуття!
Сторінка 4 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU