Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 3 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 06.08.12 14:28:33    Пішов з життя Тіторов Віктор, VictorT, просто Кастор.

5 серпня 2012р., трагічно загинув один із засновників клубу, адміністратор цього форуму, наш друг, колега та просто неповторна Людина з великої букви, — Віктор Тіторов. На форумі VictorT, для більшості — просто Кастор.
Невимовний сум. Наше горе. Наші співчуття.

Цитата:
Так, учора о 04:00 надійшло повідомлення про те, що в селі Лапаївка Пустомитівського району під час купання в місцевому озері втопився 34-річний мешканець м. Львова. Водолазами аварійно-рятувальної маневреної групи тіло виявлено та піднято на поверхню.
lviv.mns.gov.ua
8 серпня відбулося поховання на Голосківському кладовищі (координати могили).

Дякуємо всім хто провів в останню дорогу, хто попрощався, хто допоміг, хто пам’ятає і буде пам’ятати.
Вічна пам’ять.

У день похорону родині було передано 13 760 грн.
7 серпня 2013 р., було передано Світлані, сестрі Віті, 1900 грн. від нас в якості частки на майбутній пам'ятник.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (15.12.14 10:18:46), редаговано 35 раз
ПовідомленняIhor © 06.08.12 17:06:17    

Вітя, брате наш. Вічна пам’ять у серці, земля тобі небом !
ПовідомленняVitalik-ataman © 06.08.12 17:24:46    

Вічна память назавжди, досі неможу повірити та усвідомити
ПовідомленняGenyk © 06.08.12 18:04:49    

Вічна пам’ять! Вітя, Друже, ти завжди будеш у наших серцях, літатимеш в наших думках...
ПовідомленняFistashka © 06.08.12 18:17:22    

О! Господи.....
це просто не збагнути
Повідомленняpiligrymka © 06.08.12 18:19:55    

Кастор.. сама мила добродушність... вічна пам’ять Sad...
ПовідомленняEngineer © 06.08.12 18:54:15    

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!
ПовідомленняHranitel © 06.08.12 18:58:09    

глибоке співчуття Sad  Sad  Sad
Повідомленняaleshka © 06.08.12 18:58:22    

Мої співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять...
ПовідомленняRobinzon © 06.08.12 19:05:55    

Своїм добросердям Віктор зайняв унікальне місце у душах друзів... Співчуття всім...
ПовідомленняNadezda_95 © 06.08.12 19:09:29    

вічна пам'ять
гірко до крику(
небо тебе оберігало

ПовідомленняHapuga © 06.08.12 19:45:13    

Не можливо повірити в те, що Його вже немає... Разом починали стрибати... Кращі люди в кращому світі...
ПовідомленняUnesko © 06.08.12 20:22:28    

Немає слів... Співчуття рідним. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ
ПовідомленняLordLucifer © 06.08.12 20:31:10    

коли мені Христя кинула повідомлення Ростіка про загибель Кастора, то в мене було таке відчуття, що час зупинився.. так хотілось, щоб все вернулось назад і цього ніколи не було, щоб це була якась помилка  Sad
дуже сумно буде тепер без тебе, друже...  Shocked
а памятаєш, на 4 роки клубу плавали разом?  Crying or Very sad
вічного польоту і синього неба!
співчуття рідним та близьким..

Повідомленняyura_lv © 06.08.12 20:41:21    

Співчуття. Вічна пам’ять.
ПовідомленняSpawNTnT © 06.08.12 20:50:27    

Кастор, ти один з найкращих людей яких я знаю! В Рівно на Москвічі 412 — було круто! Вічная пам’ять тобі! Спочивай з миром. Досі ніяк не можу повірити. «Скорбим и помним». Співчуття рідним та близьким.
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU