Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав 18–19 серпня 2012 р. по Дністру, «Літо на біс!»

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 05.08.12 22:31:11    Сплав 18–19 серпня 2012 р. по Дністру, «Літо на біс!»

Ось так... Не те, що половина літа промайнула, а й літо вже готове помахати нам рученькою до швидкої зустрічі у 2013 році. Very Happy Ось так день за днем, сплав за сплавом, а й літо проходить. І спробуй тут все в цьому швидкому плині часу, а ще більше літньому, встигнути все, та втілити свої мрії. І здавалося б завжди буде шанс стрибнути на сходинку останнього вагону літнього потяга. Але ні. Sad Ну зате у вас є чудовий шанс стрибнути на останній літній катамаран, який (на радість) так швидко не пливе, хоча швидко і зникає на горизонті. Останні два вихідних літні дні на водах дідугана Дністра — остання літня прогулянка по Дністровському Каньйону, останній сплав під спекотним серпневим сонцем, останній літній катамаран... Ну але останній літній — це початок золотоосіннього сезону, де дух каньйону буде розмальовувати долини та скелі Дністра неймовірними фарбами осені. Але це буде пізніше. Wink
Отже. Називають: «Зловити вдачу за хвіст», «Стрибнути в останній вагон» і т.д., а в нас буде — «Літо на біс на катамарані»! Тому у вас є справді останній шанс стрибнути на катамаран і отримати все! Clapping
Правила та інформація про те, як потрапити на останній літній катамаран 2012.

Тривалість сплаву — 2 дні, 18–19 серпня 2012 р.

Де ми будемо пропливати:
По Дністру будемо проходити біля населених пунктів (початок → кінець): с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука.

Хто нас завезе:
Увага! Плануйте час та спосіб дістатися до місця початку подорожі у Тернополі. Заздалегідь дізнавайтеся розклад транспорту.
Місце збору: м. Тернопіль, вул. Вояків Дивізії Галичина, 13 (орієнтир — новобудова житлового будинку). Час «Х» за вказаною адресою — 4 година ранку суботи (не запізнюватися!). Хто буде автомобілем добиратися до пункту збору — зможе залишити автомобіль там же на стоянку. Львів—Тернопіль потягом: з п’ятниці на суботу вночі потягом № 108 Ужгород—Одеса (на сайті залізниці це № 107Ш). В Тернополі ви будете о 03:50. 5 хв. легкою ходою від залізничного вокзалу до місця збору. Хто не знає — ми вас зустрінемо.

Що брати і що не забути:
Наплічник, торба, гідромішок, пакет — за вами. Намет, карімат та спальний мішок (при відсутності таких повідомте нас; у нас ви зможете взяти в оренду спальник Terra Incognita Pharaon 400 (−18 −10 +15) та карімат виробництва Іжевського заводу (1508 — 66 кг/м³). Вартість комплекту (спальник та карімат) — 25 грн/доба). Миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; крем, чи аерозоль від комарів, крем від/для засмаги обов’язково (!) та інші речі згідно ваших індивідуальних потреб.

Що на себе нап’ялити.
Записуйте, і не кажіть, що не казали:
— комплект легкого літнього одягу
— мати головний убір з широкими полями (для запобігання сонячного удару та сонячних опіків обличчя та шиї), типу панамка, капелюх; мати футболку з довгими рукавами та штани для захисту тіла від сонця у полудневу спеку (оптимальний варіант такий комплект з бавовняної тканини)
— комплект теплого одягу (вечір та ночівля)
— літнє взуття (сандалі, капці) та кросівки (чи інше закрите легке взуття), та плавки для купання
— дощовик на випадок негоди
— по бажанню рукавички для греблі веслом
Кількість комплектів і перелік, та інші елементи екіпірування — на ваш розсуд. Весь світловий день буде проведений на воді і тіні не буде.

Голод — не тітка!
Вечір суботній не буде голодним, і ми вам подаруємо справжній шашлик з овочевим гарніром. А неділя розпочнеться зі смачної гречки (etc) з тушкованим м’ясом. На обіди та перекуси ви щось знайдете серед своїх запасів. Люди кажуть, що треба мати буханку хліба на два дні, напівфабрикати, ковбаса, консерви (рибні / м’ясні), шоколад / печиво / вафлі, чай / кава тощо за вашими побажаннями. Якщо нічого не буде, то  на катамарані,  і на стоянці буде забезпечено кип’яток для приготування чаю / кави / інше.

Ваша подяка:
Для членів клубу350 грн., для інших — 400 грн. Для тих хто в сезоні з нами 2-ий та більше разів додатково знижка −50 грн. від вартості.

Бібліотека фото- та відеоматеріалів 2012: відкриття сезону — 26–27.05.2012 і 29.06–01.07.2012, 07–08.07.12.  А також фотоальбоми 2011 року: 23–25.09.11, 22–24.07.11, 08–10.07.11, 27–29.05.11; відео «Є контакт», «Релакс» та «Алкомаран», ретро-стиль «часів самогону» — «Львівці» та «It’s all unbelievable».

Правила подання заявки (обов’язково). І без цього ви нікуди не потрапите:
— заповнений профіль включно з полем «телефон»
— самі, чи з товаришем / -ами (кількість, імена)
— наявність намету, спальника, каримату і т. д.
— місце проживання (з профілю вашого); час вибуття / прибуття на точку збору в Тернополі.

Контакти: Валерій (Zippo) 0506687717, Любомир (Lyubko) 0677218189.

Ті, хто з нами! Cool ...Write
  1. ANGELo Львів
  2. Zippo Львів
  3. Lyubko Тернопіль
  4. Rewa Львів
  5. Софія Львів
  6. Viper Львів
  7. Васька Львів
  8. Андрій Львів
  9. Military Львів
  10. Gallinka5 Львів
  11. ММчик Львів
  12. Endruk Львів
  13. Acosta Львів
  14. Андрій Тернопіль
  15. Славік Тернопіль
  16. Олена Тернопіль
  17. Ірина Тернопіль
  18. Віталік Тернопіль
  19. Shuf Тернопіль
  20. Bumer Тернопіль
  21. Oleg.Tarif Львів

крайній раз внесено зміни: ANGELo (05.07.17 20:08:49), редаговано 18 раз
ПовідомленняGallinka5 © 17.08.12 11:30:54    

Так бачу, що з палатками шось не сильно. Візьму ще одну — можем ще когось одного пустити переночувати
ПовідомленняEndru © 17.08.12 19:12:26    

Gallinka5 написав(ла):
Так бачу, що з палатками шось не сильно. Візьму ще одну — можем ще когось одного пустити переночувати

О, приютіть мене. З мене печенюшки, або кажіть самі що Smile
ПовідомленняANGELo © 17.08.12 19:55:51    

Endruk, НЕ переживай! Всім місця є!  Very Happy Ми ж не просто питаємося в кого що є, і хто має.
ПовідомленняEndru © 17.08.12 21:10:12    

ANGELo написав(ла):
Endruk, НЕ переживай! Всім місця є!   Ми ж не просто питаємося в кого що є, і хто має.

А я шо, я не переживаю, я ше вмію як слон спати - стоячи  Jokingly
ПовідомленняGallinka5 © 17.08.12 22:11:26    

Endruk написав(ла):
або кажіть самі що

Ага, я сама скажу, шо Wink  Very Happy
Тут профіль подивилась.... Авжеж візьму - можна навіть без печеньок.
ПовідомленняMilitary © 17.08.12 22:35:34    

Выезжаем в час ночи... До встречи! Wink
ПовідомленняANGELo © 20.08.12 9:31:47    

Дякую всім! Wink
Нова дата та тема на днях буде! Clapping

ПовідомленняMilitary © 20.08.12 9:54:06    

Всем привет!  Smile
Наш экипаж добрался нормально и весело!  Drink  Jokingly

Большое спасибо организаторам за отличный отдых и новые впечатления. Лично мне всё понравилось  Good

ПС: Пойду, разгребу фотки...  Wink
ПовідомленняGallinka5 © 20.08.12 12:34:25    

Ааааа, ю-хууу, повний матрац! Повний матрац і два дні дикого хохота — все спелись Smile Абсолютно новий для мене досвід — два дні просто відпочивати... Shocked экстремальное ничегонеделание. Smile

То от який він — сплав.. Каньйон неймовірний, зорі (куди там ябкам) — фєншуй полнєйший, ранок в каньйоні — на грані фантастики.
А от водоспад «Дівочі сльози»... Бачила багато гарних місць, але це без вагань увійшло в 10 перших. Та й взагалі: сплав варто поїхати вже хоча б через ці мега-смачні-неймовірні вечері і сніданки, що наші капітани готували. Дякую, хлопці! Ви-найкращі!

Все було чарівно: спасибо экипажу, спасибо, кэп!
ПовідомленняViper © 20.08.12 15:13:31    

Огромное спасибо всем участвовавшим, спасибо Серега, что ты таки меня вытянул на это прекрасное событие))
я тут даже задумываюсь, а не закрыть бы сезон?  Drink

ПовідомленняZippo © 20.08.12 15:27:48    

Це сплав я запам’ятаю надовго...

Але саме більше мене порвав Endruk’а о 5-тій ранку. «Дело было так»...

Сплю я собі на катамарані весь закутаний із головою в спальнику. Вирішив я собі перевернутись на інший бік, але щось мені це кепсько вдавалось і я як той паралічнй шось там собі вовтужусь у спальнику. І тут мене хтось ловить двома рукаим за ноги!, Я спочатку висадився, думаю шо за нах. Знімаю капюшон і бачу що мене за ноги тримає Endruk. Питаю що ти робиш. І тут Endruk випалює на зразок. — Бачу, що ти наче в конвульсіях у спальнику вовтузишся і щоб ти невпав я тебе тримав за ноги.
LOL

ПовідомленняEndru © 20.08.12 15:49:45    

Хе-хе, і моя версія. 5 ранку, через сон чую підозрілий шум. Підриваюсь, і бачу як на Zippo напав його власний спальник, і збирається разом з ним змитись вниз по Дністру. Ну, але спальник прорахувався, на щастя поруч був я. Я миттю вхопив Zippo за ноги і тримав поки спальник не втихомирився  LOL
ПовідомленняGallinka5 © 20.08.12 15:55:11    

LOL  LOL  LOL
ПовідомленняElectrik © 20.08.12 15:59:15    

Viper написав(ла):
я тут даже задумываюсь, а не закрыть бы сезон?

Я тобі зараз як дам закрить!
Я переглядаю звіти сплавів і приходить розуміння що вони СПЛАВИ ніколи не закінчаться.
Дуже вони вже до душі нашому брату припали.
Я думаю коли річка вкриється льодом зроблять пацани справ «КРИГОЛАМ—КАТАМАРАН». Потім «НХЛ—КАТАМАРАН». А в новорічні свята «ДРАБАДАН—КАТАМАРАН» та «КОЛЯДА—КАТАМАРАН». Very Happy

А якщо серйозно говорити то тягніть доки можете. Не так багато є можливостей «в притул» побачити нових цікавих людей, насолодитись природою та відпочити головою.

ПовідомленняViper © 20.08.12 20:32:10    

"Я тобі зараз як дам закрить!"
да о чем ты!!! я, про свое участие в закрытии! если б орги ща все закрыли, я б их на втором водопаде без еды на трое суток оставилSmile
Endruk: малацца. ты Валерку спас, мы Сереге зайчиков солнечных напускали, правда он с утра, пока трезвый - злойSmile

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU