Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Львів—Звенигород—Старе Село—Львів (45 км.)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik-ataman © 05.08.12 19:12:09    Львів—Звенигород—Старе Село—Львів (45 км.)

Всім привіт! 02.08.12. незважаючи на цілковиту відсутність люду, сам виїхав велосипедом на маршрут (Львів—Звенигород—Старе Село—Львів), щоправда виїхав на дві години пізніше ніж планував(десь коло 13:00), що пізніше далося взнаки. Їахв  з центру по Зеленій до Сихова, до заводу «Іскра», потім перед  лісом звернув направо, ось тут все і почалося... Спочатку мав виїхати у Бережани, де це є, я приблизно знав і мав на телефоні вже підготовлену завчасно карту (розписаний текстом маршрут, де детально зазначений кожний поворот, не GPS), трохи попитав дороги у місцевих жителів і все було б добре якщоб ті місцеві ще хоч знали де це є. В Бережани я так і не потрапив, натомість якимись іншими сільськими доріжками виїхав до другого орієнтира, с. Соснівка, після неї потрібно було у с. Глуховичі, які начебто мали бути розташовані поряд та від Соснівки. До Глуховичів, пиляти прийшлось годину а може й більше, річ у тім що сільські дороги це повний оффроад, який складається з ям, піску та щебеню, дотогож це була приблизно друга година і жарило досить сильно Smile. Постійно узгоджуючи свій маршрут з місцевими жителями, я підїхав до с.Глуховичи, і дуже зрадів цьому і зробив свою першу помилку, начебто і не суттєву але дуже важливу, я розслабився... скинув темп, почав частіше зупинятись... це призвело до того що до Звенигорода я потрапив пізніше ніж очікував. Доречі в моїй «мапі» була похибка і коли після Глуховичів я запитав у селянина дорогу, щоб переконатись що все окей, наші дороги не співпали, і я зробив другу помилку, і не послухавши розумну людину поїхав так як зазначено в мене, поїхав в поле по польовій дорозі, спочатку мені це навіть подобалось, пейзажі там були захоплюючі, а потім просто отак їхав-їхав і ОП! Стежина закінчилась у полі стоїть столик, поруч тече річка, і все. Навкруги поля... тупік. Вертатись було дуже далеко і прийшлось би йти томущо назад був підйом а дорога надто погана щоб по ній їхати вверх, і я став пробиратись з велосипедом через поле Smile. Кропива, колючки, жито,кукурудза, це все було вище мене самого, це була жесть. О! згадав старий прікол: «жесть несамовита». А далі все погіршилось, зайшов у якісь чи то комиші чи то шо, все було настількі кепсько що я навіть не бачив куди я намагаюсь пролізти з тим ровером, інколи просто лишав його і йшов пішки на розвідку, бо з ним надто важко було. Вибрів до річки, спробував поміряти ногою глибину, дна не дістав, очевидно що глибока. Впринципі річка була досить вузька, була навіть ідея її перестрибнути а ровер перекинути, та побоявся що можу не докинути Smile. Почалось хвилювання, напевно сонце припікло чи шо, може із за того шо води вже не було а вроді навіть слина висохла. Недовго думаючи прийняв ризикове рішення, і залишив в тих хащах ровер і пішов на той берег без нього, шукати міст. Міст я так і не знайшов проте відійшов досить далеко і знайшов дуже колоритну сільську хату в якій дід якраз обідав Smile. Попитав в нього про дорогу і попросив допомогти ровер переправити, він аж загорівся бажанням мені допомогти і взагалі почав мені всякі історії розповідати. Двоє ми звичайно справились, проте потім і його спитав дорогу, і тут зробив третю помилку, випадково замість дороги до Звенигорода я спитав дорогу до Золочіва, незнаю чому то мене так клємануло. А я ще думаю що його так здивувало, що я з Глуховичів до Золочіва їду, видно було що дідусь трошки захвилювався, та потім  наче пояснив нормально шо де і як, забезпечив водою з криниці, і тут ми з ним розминулись. Все їду до звенигорода, чітко знаю де я і куди мені треба, по дорозі проїжджав озера (досить чисті можна було купатись), поля, села, бачив качок, лелек і всяку всячину Smile. До Звенигорода накінецьто була асвальтована дорога, але було багато крутих підйомників які змусили файно піднапрягтись та попотіти.  Доречі після Звенигорода у моїй мапі теж було виявлено похибку і на ключовому повороті до Старого Села, повернув в протилежний бік і попедалив по дорозі. На щастя досить швидко вже традиційно запитав дорогу у місцевих мешканців, вони то мене і розвернули, після випадку з селянином на цей раз я їх послухав Smile. До речі в Звенигороді є на що подивитись, є величезні пам’ятники і взагалі дуже красиво. Впізнав місця де ще школярем вчителя возили, там навіть магазини не змінились. Коли я нарешті добрався до Старого Села, я вже бачив напрямок до Старосільського Замку, найбільшого на Львівщині та одного з семи чудес України. Незважаючи що саме він був моїм чекпоінтом, я подивився в його сторону здалеку, і не став їхати (лишалось трохи більше кілометра). Річ у тім що поперше в мене дуже сильно пікли руки, їхав без рукавиць і натер багато мозолів, це ніби не суттєво, але їх багато вони дуже дуже сильно пекли і деякі навіть кровоточили, від болю я б просто не зміг втримати кермо на ще одній сільській дорозі. Тому далі я поїхав на ЛЬВІВ, по шоссе в обїздну, хоча я думаю селами швидше б не було, томущо на шоссе є швидкість а в селах такої швидкості немає. Вже у Львові на Зеленій випадково врізався в хлопця, буває... нажаль так сильно і різко стиснув гальма, що гальмівний жгутик, що відповідає за переднє колесо не витримав і порвався, далі прийшлось їхати дуже обережно, так як працювали лише задні гальма, частково доводилось гальмувати ногамиSmile. А далі мій райончик, та відпочинок. Дома був коло 18:00. Ось так от пригода.
P.S. Велосипед Esperia, якому вже коло 30 років.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU