Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Днем народження, Раздолбайчик!!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGallinka5 © 01.08.12 12:01:22    З Днем народження, Раздолбайчик!!!

Трохи з запізненням, але вітаю нашого бравого козака Ігорка з Днем народження, який крім сипмотишної фігурки підкачав ще неабиякі мізки, має унікально хороші людські якості, а ще, дякуючи своїй впертості і наполегливості може врятувати з будь-якої задниці, в яку так само цікаво з ним і потрапляти Smile
Чарівну хамовитість, і таке ж чарівне почуття гумору)) Ти — справжній друг, і я радію, що я тебе знаю Smile Залишайся таким же — і нехай мрії твої обов’язково здійснюються, бо все решту в тебе, по-ходу, вже є Good!!!
Повертайся вже, ми за тобою скучили — час Drink Drink Drink

Змінено: Gallinka5 (01.08.12 12:11:41)
ПовідомленняBlumchen © 01.08.12 12:10:49    

Вітаю, вітаю вітаю!!!!!
Щастя тобі і вдалих планів!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повертайся, гори чекають, і нову вітровку не забудьSmile
ПовідомленняLeona © 01.08.12 12:21:41    

Рррррррр!
Вітаю з Днем народження, Ігорко! Ото йдемо на Чорногірські озера, а без тебе похід той навіть уявити не можу!
Отож бажаю в скорому часі надолужити втрачений час на чужині і відвідати нарешті ту коханку, що горами зветься! А загалом, здоров"я, посмішок, успіху у всіх задумах і діях. Любимо! Дуже! Особисто від мене великий рррцьом яко представнику львиних   Crazy  Kiss

давай в гори, дєтка!  Goof

ПовідомленняGorihovnet © 01.08.12 18:54:18    

Друже, Вітаюююю, щістя, зровля, грошей, втілити в життя всі мрії і бажання і вертайся домів Drink
ПовідомленняRazdolbay © 01.08.12 19:13:02    

Дякую за вітання!!!! Happy  Скоро буду!!! Не знаю як вітровка, але є ще чорний фліс Jokingly
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU