Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Чорногірські озера ІІ (3–5 серпня)

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGorihovnet © 26.07.12 19:20:51    Чорногірські озера ІІ (3–5 серпня)

Планується невеликий прогулянковий похід Чорногірським хребтом, з відвідуванням найвищих озер України, о. Несамовите, о. Бребенескул, о. Марічейка, ну і конешно купанням в них (напевно крім Несамовитого). Маршрут лайтовий без великих фізичних і моральних навантажень.

Маршрут ➨ Заросляк → г. Пожижевська 1822 м → г. Данціж 1848 м → г. Туркул 1933м → о. Несамовите 1750 м → г. Ребра 2001 м → о. Бребенескул 1801 м → г. Бребенескул 2035 м → г. Менчул 1998 м → г. Дземброня 1877 м → г. Піп Іван 2028м → о. Марічейка 1500 м → с. Шибене.

Доїзд в четвер 2-го поїздом №668 Ковель-Чернівці час відправлення зі Львова 23:44 до Франика, а там на Раховоз до Ворохти. Далі шукаємо таксі до Заросляка(бус в залежності від к-ті людей), що би не топати по асвальті 15 км, ми ж приїдемо по горах ходити. Назад в Неділю в с. Шибеному в 14:00 сідаємо в пазік і направляємся до Верховини, а з відтам на маршрутці до Франика.

Можна прочитати минулорічну тему «Чорногірські озера» і дізнатись, що потрібно для прогулянки та приблизні ціни (в принципі вони сильно не змінились) і глянути фото Чорногірських озер. Так що, хто має вільний час, бажання, прошу дуже. Група до 10 чол.
Бажаючі: Write
  1. Gorihovnet Львів
  2. Галина Львів
  3. Gallinka5 Львів
  4. Blumchen Львів
  5. Vitalik-ataman Львів
  6. Lucas Львів
  7. Yura_lv Львів
  8. Romchuk1 Львів
  9. Boychenko Львів
  10. Spike Львів
  11. Leona Львів
  12. Slonik Луцьк
  13. Vito4ka Луцьк
  14. Андрій Львів

Повідомленняromchuk1 © 29.07.12 20:58:43    

yura_lv написав(ла):
в мене буде 2-х містна, по ходу калачиком можна і в 3-х вміститись

можу нести палатку, лиш пустіть на нічліг))
ПовідомленняBoychenko © 30.07.12 7:18:20    

Привіт усім! Записуюсь до гурту. Палатка, спальник і т.п. маю.
ПовідомленняHoks © 30.07.12 10:10:46    

Дуже б хотіла піти. Але наразі не записуйте, бо, схоже, що у мене 03 серпня буде тендерна презентація. Ще клієнт не підтвердив. Дамся чути трохи згодом.
ПовідомленняElectrik © 30.07.12 11:32:01    

Всім привіт.
Якщо шеф («ще та сволота») відпустить з роботи я з вами.
Палатка, спальник, карімат, котелок і т.д. є

Нескромне питання «Кіко то люду вже підписалось?». Питаю так бо люблю мітинги під верховною радою, а на полонині повбивав би Twisted Evil
То вже не команда йде а зграйки.

ПовідомленняSpike © 30.07.12 19:53:26    

Оголосіть список вільних місць Smile я вже майже домовився про пятницю... лишилося екіперовку найти, но то діло наживне...
ПовідомленняVitalik-ataman © 30.07.12 20:10:37    

А квитки зі Львова ми всі разом купляти будемо чи як? і друзі.. я палатки так і не знайшов і походу не знайду
ПовідомленняLucas © 30.07.12 21:52:25    

Прошарився по погоді в принципі на 3–5 серпня в івано-франківській області сильних опадів не передбачається! Так що подорож має бути бомбовою!
На рахунок палатки треба буде запитатись... можливо хтось і позичить... в будь-якому випадку повідомлю про результат на форумі за 1–2 дні Smile

ПовідомленняBlumchen © 30.07.12 22:24:30    

Такс, якшо всі шо тут написали поїдуть та візьмуть палатки-то всі поміщаємось Smile

Давай Спайк, приєднюйся!
ПовідомленняGorihovnet © 30.07.12 22:38:05    

Білети берем завтра або в середу. Ліпше всього завтра.
Повідомленняromchuk1 © 30.07.12 22:54:12    

Поїзд № 296П Сімферополь—Івано-франківськ 00:31.. В який вагон будемо білети брати? Чи в розсипну?
ПовідомленняSpike © 31.07.12 12:43:51    

Blumchen написав(ла):
Давай Спайк, приєднюйся!
Хлопці я з вами, в пятницю мене шеф відпускає Smile, я поки ще без екіперовки, но на днях прибдаю рюкзак і якісь шузи (доречі порадьте взуття). Не маю палаткомісця Sad
Будете брати квитки то беріть і на мене, або го всі дружно за квитками і на пивко заодно Drink

Пока все складається благополучно. Хіба рак на горі свисне чи комета буде летіти на землю і поруч не буде міцного горішка, тоді я буду змушений лишитися в пятницю на роботі Sad

ПовідомленняZippo © 31.07.12 12:58:45    

Візьмете в клубі Terra Incognita Toprock 4, правда важить сіє чудо 5,5 кг., але якщо розкинути на 4-ох, буде норм.
ПовідомленняGorihovnet © 31.07.12 13:32:09    

19:00 ж.д. каси (в центрі) беремо квитки.
ПовідомленняBoychenko © 31.07.12 13:56:44    

Spike написав(ла):
Не маю палаткомісця

У мене буде 2-х містна палатка. Для мене одного того місця забагато, тому запрошую «на квартиру».
Повідомленняromchuk1 © 31.07.12 14:50:12    

візьміть будь ласка квиток для мене, гроші віддам, бо сьогодні не можу вирватись
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU