Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Болгарія «дікарьом» 2012

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNovak © 15.07.12 14:04:38    Болгарія «дікарьом» 2012

На вулиці 15 липня, а теми про щорічну поїздку дікарями на море я не бачу, то ж ризикну створити сам. На цому формумі я ще «зелений», дікарьом в Крим з вами не їздив, проте загорівся цією ідеєю коли в грудні прочитав звіти про попередні подорожі за 2011, 2010, 2009 роки, і вже знав, що буду робити літом 2012, після цього прочитавши звіт Gallinka5 про подорож в Болгарію я на тому поїхав, більше ні про шо не можу думати, і от я тут, без досвіду зате з бажанням створюю тему про Болгарію.
Поїздка плануєтся стандартно на серпень, маршрут пропоную обговорити вже коли буде достатня кількість бажаючих, базуватись можна знову ж таки на маршруті Галі.
Список потрібних речей також не оголошую, думаю всі бажаючі з ним знайомі краще за мене. На рахунок харчів вважаю що взагалі не потрібно паритись, в Болгарії вони не дуже дорогі, будем затарюватись там.
Бюджет — орієнтовно 200 €, якщо особливо не шикувати + віза та квиток у саму Болгарію (80 € квиток (70 € для студентів) та 35 € віза (25 € для студентів)).
Отже приймаются всі пропозиції та побажання, свіжі ідеї також.
Прошу модераторів слідкувати за темою, а більш досвідчених форумчан допомагати у розвитку теми.
Відповідаючи на запитання «а як же Крим» хочу сказати шо в в 2010 році був зроблений аналогічний експеримент, всім відомий Чорногірський хребет ризикнули замінити на подорож Кримом, результат був просто дивовижним, тому думаю варто знову так ризикнути, все таки нова країна, нові емоції і враження, тому давайте рєбята, хватить сидіти в тих душних містах, збираєм грошенята, швиденько робим візи (благо їх зараз за 10 днів видають) і вперед, шукати пригод на свою сра..... спину.
ПовідомленняIgor © 18.07.12 12:16:41    

Zippo написав(ла):
Novak, про Болгарію ЛЕК вкурсі, ще з зими і я неодноразово агітував народ, бо сам хотів і хочу поїхали.
Здається мова йшла за Хорватію...

Zippo написав(ла):
Чому так все в’яло?
Можливо тому, що мало хто знає автора першого посту. Чекали повідомлень (принаймні я) від активних учасників.

novak написав(ла):
в тому, що тему потрібно було створити кілька місяців назад
Тут справді так. Треба планувати відпустки.

novak написав(ла):
взнаю всі деталі на рахунок подорожі
Викладай сюди, цікаво подивитись.
ПовідомленняZippo © 18.07.12 12:26:52    

Igor написав(ла):
Здається мова йшла за Хорватію
Навряд чи Confused Може ти «чув дзвін» про подорож Атамана в Туреччину?

Igor написав(ла):
Можливо тому, що мало хто знає автора першого посту. Чекали повідомлень (принаймні я) від активних учасників.
А якщо активні учасники небудуть/перестануть писати анонси чи щось організовувати, то у решти життя закінчиться? Всі колись були мало кому відомі, але це не завадило перезнайомитись. Так, що тут все норм.

Igor написав(ла):
тему потрібно було створити кілька місяців назад... ...Тут справді так. Треба планувати відпустки
Не факт. Традиційні поїздки в Крим припадають завжди на 20-ті числа серпня...
ПовідомленняGallinka5 © 18.07.12 15:17:12    

http://194.44.78.107/Story/2011/Bulgaria/Bulgaria.html
Варіант розповіді від Кості. Ціни внизу. Цей шановний чоловік ще й автостопом з Болгарії повертався... Shocked
Так шо все реально.. Радила б тобі брати своє дівчинисько, та й їхати двом (нну, ще мож друга якогось близького і перевіреного часом до компанії), якщо вже шановне паньство не бажає, чи не має як скласти тобі компанії. Загубитись там не загубишся, маючи досвід походів по горах, враження будуть ті самі феєричні, з мовою проблем не буде — будеш теревенити англійською чи російською, тож не опускай вух! Вперед — з нетерпінням чекатиму твоїх розповідей на форумі про таку фантастичну відпустку.
ПС: Особисто від мене замовлення привезти з Болгарії плящину-другу їхньої ракійки Very Happy
ППС: Так шо не поїхати вже нема права... Pardon
ПовідомленняOlena © 20.07.12 14:07:15    

Zippo, звідки стільки песимізму? — Літо надворі!
За темою дуже навіть слідкують, просто хтось або вже на морі, а хтось ще в офісі, не має часу відписувати.

Тема дуже навіть цікава, сама останнім часом шукаю куди податись помандрувати з першою відпусткою (розглядався ближній закордон, шукаю таких самих бажаючих). Нюанс в тому що а) зрослась з велосипедом, і дуже б хотілось взяти його в мандрівку, встигаєш більше побачити б) відпустка світить восени, а тут пропонується раніше, тому покищо уви і ах.

P.S. а сумувати з приводу того «де старі добрі лиця і їздити «в старі добрі місця, вся ця ностальгія — це ознака старості Smile Місць на світі багато і цікавих людей багато, open up to new!
ПовідомленняNovak © 23.07.12 22:14:27    

В зв’язку з переносом сервера, і потім особистими причинами не мав змоги написати швидше, але  вирішив, що якшо не буде бажаючих, то беру дівку і їдем двоє, маршруту ніякого не планую, будем імпровізувати, якшо будуть ще бажаючі, зрадістю приймем людей з нами.
Поїздку плануєм десь на 15 число.
З Галею зустрівся, в принципі всі деталі ітак є в її розповіді про їхню подорож, то ж нічого нового не напишу, лише хочу сказати шо сидів я там і слинка текла мабуть від тих розмов, ше більше хочу їхати, тепер моє стремління туди попасти нестримне, лише залишилось деякі нюанси вирішити з дівчиною, і все можна робити документи.
ПовідомленняANGELo © 24.07.12 10:26:34    

novak,  Clapping Clapping ! Немає слів. Просто БРАВО!  Clapping Clapping
ПовідомленняIgor © 25.07.12 9:24:28    

novak,  Good
novak написав(ла):
Поїздку плануєм десь на 15 число.

А трохи конкретніше по числах: на скільки днів їдете і скільки часу піде на отримання візи?

Можливо, в мене там буде 7–10 вільних днів.
ПовідомленняNotka © 25.07.12 10:23:21    

Smile  Я б поїхала...  Ідея хороша.
ПовідомленняNovak © 25.07.12 12:10:00    

Igor
Їдем 16 серпня.
Назад повертаємся 28–29.
Отриманя візи 7 днів.

Notka
Тоді їдем в чому проблема? Smile
Тим більше як бачимо по трохи збираєтся компанія.
Завтра — після завтра треба йти бронювати квитки, тому якшо вирішуєш їхати, то треба зараз.

Ітак є в нас приблизний список потенційних учасників, тому пропоную зустрітись нам скажем завтра 26.07. на 19:00 (мало чого, може в когось робота чи шось таке ) в картопляній хаті на дорошенка. Там все обсудим, і побачим зразу скільки є вже НЕпотенційних учасників.
Мої контакти є в профілі якшо шось. тому дзвоніть, а краще приходьте. Smile
ПовідомленняIgor © 25.07.12 23:14:44    

16 — четвер. Раніше суботи 18 скоріше всього не зможу.
Завтра постараюсь підійти. Якщо не поїду хоча б послухаю з перспективою на наступний рік.
ПовідомленняIgor © 27.07.12 14:34:58    

Здається, все більш-менш вирішилось. Я їду з вами. Goof  Yahoo
на вихідні мене не буде. В понеділок зідзвонимся. Можливо ще зі мною хтось буде...
ПовідомленняNovak © 27.07.12 16:14:46    

Igor
FUCK YEAH Yahoo  Yahoo  Yahoo Igor
ПовідомленняWoozy © 10.08.12 21:06:42    

Всім привіт!
Підкажіть чи продовжується набір на цю поїздку?
Якщо так, то чи можна дізнатись про все міроприємств загалом?
ПовідомленняANGELo © 10.08.12 21:42:55    

Woozy, а ти подзвони за телефоном в профілі. Wink
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU