Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Болгарія «дікарьом» 2012

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNovak © 15.07.12 14:04:38    Болгарія «дікарьом» 2012

На вулиці 15 липня, а теми про щорічну поїздку дікарями на море я не бачу, то ж ризикну створити сам. На цому формумі я ще «зелений», дікарьом в Крим з вами не їздив, проте загорівся цією ідеєю коли в грудні прочитав звіти про попередні подорожі за 2011, 2010, 2009 роки, і вже знав, що буду робити літом 2012, після цього прочитавши звіт Gallinka5 про подорож в Болгарію я на тому поїхав, більше ні про шо не можу думати, і от я тут, без досвіду зате з бажанням створюю тему про Болгарію.
Поїздка плануєтся стандартно на серпень, маршрут пропоную обговорити вже коли буде достатня кількість бажаючих, базуватись можна знову ж таки на маршруті Галі.
Список потрібних речей також не оголошую, думаю всі бажаючі з ним знайомі краще за мене. На рахунок харчів вважаю що взагалі не потрібно паритись, в Болгарії вони не дуже дорогі, будем затарюватись там.
Бюджет — орієнтовно 200 €, якщо особливо не шикувати + віза та квиток у саму Болгарію (80 € квиток (70 € для студентів) та 35 € віза (25 € для студентів)).
Отже приймаются всі пропозиції та побажання, свіжі ідеї також.
Прошу модераторів слідкувати за темою, а більш досвідчених форумчан допомагати у розвитку теми.
Відповідаючи на запитання «а як же Крим» хочу сказати шо в в 2010 році був зроблений аналогічний експеримент, всім відомий Чорногірський хребет ризикнули замінити на подорож Кримом, результат був просто дивовижним, тому думаю варто знову так ризикнути, все таки нова країна, нові емоції і враження, тому давайте рєбята, хватить сидіти в тих душних містах, збираєм грошенята, швиденько робим візи (благо їх зараз за 10 днів видають) і вперед, шукати пригод на свою сра..... спину.
ПовідомленняNovak © 16.07.12 1:16:58    

Пропоную також винести тему в новини, а то бачу вона поки що не дуже популярна.  Sad
ПовідомленняZippo © 16.07.12 11:07:45    

Novak, все ти правильно говориш і красиво пишеш, і як сказав Andrey — далеко підеш, але цього нажаль замало. Виявляється потібно, ще враховувати внутрішньоколективний настрой, який ти б знав путусивши з нами в якихось крайніх атракціях. Я не кажу, що у вас нема шансів зібратись і поїхати, я лишень хочу сказати, що ви вибрали невдалий для колективу час (довга історія). Новини, банери і так далі суті не змінять. Тут або народ їде і за день назбирується 20 чоловік, або народ тупо неїде і ти хоч 10 банерів постав, толку небуде.

Якщо все ж таки якась делегація збереться, ми тільки будем раді і спробуєм посприяти із спорядженням та клубними атрибутами.

Якщо Болгарія піде насмарку, є варіант цього року осінню повторити «Крим з катамарана».

Змінено: Zippo (16.07.12 19:40:01)
ПовідомленняNovak © 16.07.12 14:04:14    

Zippo можливо так воно і буде, можливо все провалится, і народу достатньо не буде, згідний в тому, що тему потрібно було створити кілька місяців назад, але гріх було не попробувати і зараз, а там вже буде що буде, якшо «Крим з катамаранів»  з радістю прийму участь і у такому, раніше не було можливості, але зараз хочется попробувати цей щорічний атракціон з Extreme клубом.
ПовідомленняGallinka5 © 16.07.12 16:51:29    

Novak! Є детальний опис маршруту і бюджету: при зустрічі віддам тобі всі записи, поділюсь особисто враженнями і всякими порадами, які, можливо, будуть тобі корисні. Намагатимусь посприяти з проживанням — друзі в Болгарії є, тож, думаю, ціна за кілька днів біля моря буде хорошою. Можу сказати тобі одне — це фантастична країна, і ти закохаєшся в неї буквально з першого погляду, тому бажаю тобі успіху в твоїх починанняхSmile Я б залюбки поїхала з вами, але, по-перше: нова робота, тож на відпустку надіятись поки шо не варто, і, по-друге, маю таку мрію поїхати цього року в Грецію на цікаву таку гору Олімп, якшо, все-таки, з відпусткою і коштами все буде ок, тож Болгарія буде тільки проїздом. В моєму профілі є мобільний — дзвони, домовимось про зустріч. Форумчанам — ніхто нітрошки не пошкодує — та країна дуже варта того, щоб її бачити, тож ПІДПИСУЙТЕСЬ!..

А до Зіппо — а що ти маєш на увазі під
Zippo написав(ла):
що ви вибрали невдалий для колективу час
і
Zippo написав(ла):
внутрішньоколективний настрой
ПовідомленняZippo © 16.07.12 17:05:11    

Gallinka, та я от тоже донеданього часу ні сном ні духом про «внутрішньоколективний настрой», а він виявляється як в тому проколі «— Видишь сурка? — Нет. — А он есть!» Very Happy
P.S. Бачиш який натовп бажаючих поїхати в Болгарію... Search sky

ПовідомленняGallinka5 © 16.07.12 17:23:26    

Думаю, Валєр, тобі треба вести народ — шось ти підозріло внушаєш довєріє... Cool
ПовідомленняNovak © 16.07.12 19:03:21    

Gallinka5
Дякую за підтимку, очікуй дзвінка в найближчі два дні )
а я вже в очікуванні детальної розповіді про твою подорож, все таки надіюсь шо цього літа вдастся мені а ще краще з Extrem клубом повторити її.
Zippo до тебе прохання маю, не знаю яка зараз ситуація в клубі, а тим більше про внутрішньоколективний настрой, але попрошу попитатись людей, загітувати їх, все таки досвід маєш більший, та і на форумі тебе всі знають, може це допоможе. І зразу запитання, чи ти би поїхав в таку подорож, чи є якісь причини які заваджають цьому ?
ПовідомленняGorihovnet © 16.07.12 19:09:38    

Я б теж з радістю поїхав, але нова робота...відпустки невідать. Може на другий рік поїду. А ті хто сумніваються чи їхати, не сумнівайтесь їдьте, ідея класна.   Good  Так шо організовуйтесь і гайда.
ПовідомленняZippo © 16.07.12 19:26:04    

Novak, про Болгарію ЛЕК вкурсі, ще з зими і я неодноразово агітував народ, бо сам хотів і хочу поїхали. Чому так все в’яло? Причин багато.. в когось паспорта нема, комусь грошей забракне, хтось нехоче бо банди нема, хтось одружився і життя закінчилось, у когось нова робота, когось бджоли покусали і яйця розпухли, комусь нема на кого котика залишити і т. д. і т. п.

Gorihovnet написав(ла):
А ті хто сумніваються чи їхати, не сумнівайтесь їдьте, ідея класна.
Горішок має рацію, я б теж з радість, но уви... я вже неможу поїхати із за того, що підписався на рек-дайвінг в Одесі до таких затонулих кораблів як 125 метровий (!) румунський суховантаж «Суліна», військовий пароплав «Брянськ», та німецький літак «Юнкерс Ю-52», а це все не дешево... + як я вже казав, планую осінню побачити «Крим з катамарана».
ПовідомленняNovak © 16.07.12 20:52:40    

Zippo
Ехх, щкода звичайно, будем тоді далі шукати народ.
Дайвінгом я би і сам не проти зайнятися, все ніяк не збирусь отримати сетрифікат PADI.
ПовідомленняANGELo © 16.07.12 22:57:41    

Novak, ти менше слухай, що пишуть, а замість цього дій! Всіх послухати — так ніколи нікуди не попадеш. Народ збирається не від того, що кожного треба дістати і ледве не вмовити, щоб людина поїхала. Такі не потрібні! Ті, що хочуть, то побачивши твою тему і готовність до дій — приєднаються. До речі. Те, що вищенаписано можна невірно зрозуміти. Так і я зрозумів, але добре, що уточнив, а то я вже збирався «рубати матушку правду». Обговорювати ситуацію навколо «клубу» і «внутрішньоколективний настрой» ми тут не будемо і не потрібно. Це АБСОЛЮТНО не має відношення до даної поїздки. Запевняю, що не має відношення. А якщо і має, то тобі то нафіг не потрібно те болото. І навіть при тому всьому «має», то ті, що справді хочуть — поїдуть (вже казав). Тому беручи за правило «хто хоче — поїде», відкидаєш всі сумніви, весь песимізм хорониш, зустрічаєшся з Галінкою, отримуєш всю інформацію (паролі, явки, і т.д.), заряджаєшся впевненістю та позитивом, визначаєш період та пишеш тему. І не вживай слів «якби», «якщо», «при умові» і т. п. фігню. Люди побачать дію — і підуть. Не потрібно прив’язуватися до стереотипів! І не всі активні люди є знайомими, з клубу і т.п. Дуже часто в пошуку Інтернету, чи ще якось, знаходять однодумців та й кучкуються. Я впевнений, що ти не один. Лише потрібно знайтися. Але для цього потрібно діяти.
Тому наполегливо рекомендую написати тему і бути готовим! Зрозуміло, що може і справді не вийде (гроші, час, нова робота, проблеми...), але ти будеш знати, що ти зробив вірно, і народ побачив, що є ти. А значить ти не будеш на наступний раз самотнім.
ЗІ: щодо мене, то я не ходок по горах через здоров’я.
Щиро тримаю кулаки та бажаю успіху!

ПовідомленняZippo © 17.07.12 1:07:16    

ANGELo написав(ла):
Novak, ти менше слухай, що пишуть
І таке буває, на то вона і голова...

ANGELo написав(ла):
замість цього дій! Всіх послухати — так ніколи нікуди не попадеш
Діяли, та тема некатіт, вкортре «уви», як би ЛЕК орієнтувався на те що хтось кудись їде/неїде о....
Поправте мене, якщо я неправий (прикладами будь-ласка)...

ANGELo написав(ла):
Народ збирається не від того, що кожного треба дістати і ледве не вмовити, щоб людина поїхала
ІМХО, моя думка, колись — так, останнім часом — ні, уви...

ANGELo написав(ла):
Ті, що хочуть, то побачивши твою тему і готовність до дій — приєднаються. До речі. Те, що вищенаписано можна невірно зрозуміти. Так і я зрозумів, але добре, що уточнив, а то я вже збирався «рубати матушку правду»
дооо. Вроді воно то так, але ніхто чомусь не рубає... Чому, га?

ANGELo написав(ла):
Обговорювати ситуацію навколо «клубу» і «внутрішньоколективний настрой» ми тут не будемо і не потрібно
«Совершенно верно», просто якшо не заікнутись про це, то складається враження, що ми — байдужі, уви...

ANGELo написав(ла):
беручи за правило «хто хоче — поїде», відкидаєш всі сумніви, весь песимізм хорониш, зустрічаєшся з Галінкою, отримуєш всю інформацію (паролі, явки, і т.д.), заряджаєшся впевненістю та позитивом, визначаєш період та пишеш тему. І не вживай слів «якби», «якщо», «при умові» і т. п. фігню. Люди побачать дію — і підуть. Не потрібно прив’язуватися до стереотипів! І не всі активні люди є знайомими, з клубу і т.п.
Відкидаєм всі сумніви, заряджаю впевненістю та позитивом, хороним песемізм, зустрічаємся з Галінкою, отримуєм всю інфу, визначаємся з періодом (підозрюю це 20-ті числа серпня), мало таких, дуже мало, та й по суті вони до нас мало мають віднощення, наприкад сьогднішній знайомий «альпінст України», чи не так?

ANGELo написав(ла):
народ побачив, що є ти. А значить ти не будеш на наступний раз самотнім.
Тримаю все, що можна тримати Smile І? Чекаєм результат, мені аж самому цікаво, стільки уваги до теми, а.....?

P.S. Суто заради спортвного інтересу Smile

ПовідомленняANGELo © 17.07.12 9:36:58    

Zippo, тема не в то русло пішло.  Very Happy Краще це зробити наживо і великим зібранням. Відразу всі проблеми та пропозиції обговорити. Може це стане приводом дійсно зібранням небайдужих людей, які мають стосунок до клубу? ...а з іншої сторони «Нікому то не тре». Acute
Спочатку по темі. Я все ж таки, Новак, пропоную створити тему, не зважаючи на весь песимізм і трагікомедію. Не губи свій ентузіазм! Не знайдеш тут — знайдуться люди деінде. Треба просто шукати і діяти.

Не по темі:
Zippo написав(ла):
Вроді воно то так, але ніхто чомусь не рубає... Чому, га?
А кому вона потрібна? ...Нікому. В нас тільки одна людина в клубі (серед тих, що залишилися) може "рубанути" (час від часу). Всі інші (в т.ч. і я) — з певних причин мовчать. А причини можуть бути різні. Та й правда в кожного своя. Very Happy А де правда — там політика.

ANGELo написав(ла):
Обговорювати ситуацію навколо «клубу» і «внутрішньоколективний настрой» ми тут не будемо і не потрібно
Zippo написав(ла):
«Совершенно верно», просто якшо не заікнутись про це, то складається враження, що ми — байдужі, уви...
Та навпаки ця тема не буде байдужою нікому! Very Happy  Де гаряче — там завжди цікаво. Де цікаво — там глядачі. Питання в іншому «Де взявся цей «настрой»?». Окрім загальноприродніх причин розвитку та занепаду мінісоціуму/колективу/самоорганізації, такі як: одружився, діти, нова робота, нове місце проживання, подорослішав, став фахівцем у своєму захопленні; то ми порушили саме головне правило:
«, там де проводиш час!» Very Happy Це я говорю в загальному. БЕЗ жодної конкретики.
...а що всі (!) дружно (!) сказали нашому колезі, коли ти питався в нього, чи є в нього дівчина, коли футболку йому віддавали, а я морозиво їв? Jokingly Саме цікаве в тому, що ледве не хором сказали. В мене був шок. Shocked Одним словом в нас треба провести обряд екзорцизму!  Very Happy У вигляді загальної п’янки з несчисленною кількістю пива та горілки. Drink

ANGELo написав(ла):
Народ збирається не від того, що кожного треба дістати і ледве не вмовити, щоб людина поїхала
Zippo написав(ла):
ІМХО, моя думка, колись — так, останнім часом — ні, уви...
І ти сам чудово на то відповів:
Zippo написав(ла):
...мало таких, дуже мало, та й по суті вони до нас мало мають віднощення, наприкад сьогднішній знайомий «альпінст України», чи не так?
Правильно — чи так! Якщо запитатися тих, хто був з нами, починав з нами, знайшов своє захоплення (чи просто проводив час) і все було класно, а в один момент ...пропав, то це і будуть відповіді на причини чому «мало мають відношення». Ті, що справді хочуть Чогось, то вони знаходять спосіб, чи з нами, чи без нас (якщо брати до уваги об’єктивні причини), а не шукають винних. Але навіть якщо шукати винних — не знайдемо. Колектив — це колектив. Не ми перші і не ми останні. Тому потрібно просто деякі речі сприйняти як є і забити на них той самий. Що теж, в принципі, НЕ є можливо!  Crazy ...ось так і живемо.
Це все наживо треба обговорювати. І взагалі! Треба зробити акцію «Три дні наживо!»! Не заходити в аську, вконтакт, мордокнигу і т.п. і коли захочеш шось сказати, то телефонувати. А якщо терміново треба відіслати, то користуватися е-поштою. Я от не заходив два дні... Стільки голосів почув, яких раніше у вигляді букв повідомлення аськи бачив. Радості то було в мене! Very Happy Щоправда і пропустив зібрання, бо «тебе не було в асьці».
...помріяти не можна? Angel

ПовідомленняNovak © 17.07.12 14:51:59    

Отже, станом на 17 вже липня, зідзвонився з Галею, завтра зустрінемся, там і взнаю всі деталі на рахунок подорожі, бажаючих пока немає, окрім мене звичайно і дівчини моєї Sad будем чекати.
Тему нову поки що сенсу створювати не бачу, хоч ця і зайшла трішки в інше русло ніж планувалось, але як я вже казав створювати нову тему поки що не буду, бо немає бажаючих, а хто захочить, той і тут відмітится думаю.
Буду шукати бажаючих ще на інших інтернет ресурсах.
Шкода шо ви всі такі великі вже, роботи там всякі, діти жінки, різні обов’язки, ехх дуже шкода  Pardon
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU