Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Порадьте трекінгове взуття

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProgektor © 11.07.12 23:48:27    Порадьте трекінгове взуття

Привіт. порадьте пліз взуття для походеньок в Карпати в т. ч. Горгани, шось не дороге, чи просто шось порадьте з досвіду. Два варіанти
1 — взуття на літо, на всі чи майже всі випадки,
2 — осінь-зима-весна (коли ше сніг лежить).
А я вже потім буду думати.
П.С. Курча ляга після «першого мого досвіду» я казав шо гори то не для мене, ой мля, точно не для мене,Evil or Very Mad а на наступний похід я змінив свою думку на позитивнішу, Clapping тому-то і шукаю собі взуття «Ібо ТРОХИ НЕЗРУЧНО ходити зимою на Петрос в бордовських шкарах» Fool Evil or Very Mad
П.С. 2 може вартує з б/у-шного починати?

ПовідомленняSerhiy86 © 12.07.12 15:02:48    

Я вважаю, що влітку (принаймні у суху погоду) цілком підійдуть китайські футбольні кеди з напівшипованою підошвою. Дешеві, зручні, легкі і малогабаритні. Ноги в них не натер жодного разу, ні в горах, ні при грі у футбол.
ПовідомленняLeona © 12.07.12 15:29:54    

Serhiy86 написав(ла):
китайські футбольні кеди
Ага, а щоб було сухо, то замість стельок можна прокладки використовувати, як вже було перевірено рік тому у Горганах Wink.
Марян хоче взуття, щоб зимою ходити в міні-походи, щоь типу «аЛоСо граніт» © Very Happy Порадила йому взуття фірми Trex. Я б назвала то взуття зимові кросівки, але я ними за до во ле на. Дешево і суворо. Ну по крайній мірі це вже не взуття для борду.

ПовідомленняProgektor © 13.07.12 2:01:51    

Прокладки — прокладками, але ж не всі їх з собою носять (от я  чомусь, наприклад, не ношу  LOL  Very Happy , а от з «а Ло Со» Very Happy яб шось придивився Goof
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU