Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перегляд фільму на стіні будинку

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 12.07.12 4:55:25    

vitalik-ataman написав(ла):
а ще якщо коло озера.... Happy

А ще, якщо замість рекламної паузи крутитимуть екстрімівські кліпи Clapping
Вобшем ідея класна, я за. Можу навіть "якось між деревами" підвязати екран, було б чим і де Wink Cool

ПовідомленняVanDik © 12.07.12 10:12:35    

а ще комарів би не було... Гади портять весь вечірній відпочинок на озері  Evil or Very Mad
ПовідомленняElectrik © 12.07.12 17:36:42    

ідея хороша
пропоную звернути увагу на:
1 маловідвідувані бари з літніми площадками (пиво під боком, якщо добре підросказати власник організує ел. енергію — це реклама його закладу)
2 екраном (щоб полотно не таскати) може стати наприклад стіна сихівського арсену та і пиво там збоку, та взагалі всі сільпо та арсени йдуть по моєму з гладкими стінами првда з травичкою тяжко.

ПовідомленняProgektor © 13.07.12 1:52:59    

Маловідвідувані бари, особисто на мою думку, можуть бути зацікавленні в популяризації свого закладу і можуть зробити таку штуку, але як відомо шо будь-який заклад зацікавлений в тому шоб нього був "прохід "людей,тобто шоб люди не засиджувались а йшли і приходили нові, але пропозиція цікава. Surprised
ПовідомленняProgektor © 16.07.12 15:49:39    

Перший показ вже відбувся ! АЛЕ - відбувся не на стіні будинку, а на екрані(полотні), на тому шо показують фільми в парку І Франка розміром 1,8м х 1,8м. Це було в суботу 14.07. біля дитячого майданчика і озера на вул Панча, сиділи люди на лавочках і тумбах дит.майданчику  (за "Арсеном, по вул Чорновола). Показували фільм "Дюплекс". Це було стартовою площадкою,пробний варіант. :beer: .ПіСі: Все одно хочеться більшого розміру зображення ( доречі якийсь хлопець запропонував свій екран більшого розміру, якого не сказав). ПС 2 Зараз у Львові проходять на вихідних "Танцювальні Уікенди, ви спитаєтесь - і до чого тут це ??? Коротше там на сцені є білий банер, десь розміром 3м х 5м, на якому нанесено зображення з лицьової сторрони Федераціії танців України (це так на око я оприділив розмір, тому розміри не є точними), а з другого, тильного боку, я маю підозру шо він (банер) є повністю білий Goof , от якби з тими організаторами провести бесіду... але знаю, або просто собі думаю, шо з тим буде купа мінінгіту Evil or Very Mad ....тому краще будинок з утепленою стіною і було б де сісти.  Happy Доречі ! Фільми мають бути українською мовою Ok
ПовідомленняANGELo © 16.07.12 23:03:30    

Progektor, при великому бажанні, то можна просто придбати банерну тканину і буде тобі екран любого розміру. Щодо домовленості з організаторами дійства, то справді це є важко. Та й напевно не завжди велике є добре. Адже для великого екрану відповідну якість проектора та фільму потрібно.
Вітаю з вдалим початком!  Clapping

ПовідомленняElectrik © 17.07.12 15:32:59    

Звідкіля напругу брали???
(У електрика і питання відповідні)
Якщо ви енергетично незалежні (а не так як наша ненька Україна) то давайте махнем з тим всім причандаллям на нижній оглядовий майданчик на високому замку.
1 Краєвиди хороші, до вершини два кроки  
2 сісти ще було на що недавно,
3 люди приходять відпочити, і їх не так багато
4 бикота буває рідко (важкодоступне для НИХ місце),
5 добирання додому просте пішки 15-20 хв (то вже для слимаків) і ти на Підвальній чи біля готелю Львів а там всі маршрутки,
і саме головне львівяни згадайте коли ви там останній раз були? Туристи любуються рот відкриваючи а ми?

трохи гірший варіант але з можливим підключенням до мережі магазин-ресторан на автобусній стоянці під горою думаютам і солики при бажанні розкладуть
ви молодці повідомте про наступний сеанс та місце.

P.S. Розпізнати туриста і львівянина просто.
Перший задер голову і розглядає барильєфи на будівлях крутить головою на всі 360 градусів та тикає пальцями зі словами: «диви диви ти бачив? Ото краса».
Другий прсто йде як впряжений осел опустивши голову і розглядає бруківку та асфальт зі словами: «лять так місто засрали!!!»
Обирай хто ти або вибір зроблять за тебе.

ПовідомленняProgektor © 17.07.12 17:17:34    

Підключались ми в 1раз до 220в від продуктового кіоска (перед показом узгодили питання з адміністрацією), мали довгий продовжувач. Незалежного живлення не маєм. Тому Високий Замок... Поки «тестуєм» р-н Чорновола і реакцію людей. Про наступний сеанс буду вас інформувати.
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU