Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перегляд фільму на стіні будинку

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProgektor © 10.07.12 22:20:26    Перегляд фільму на стіні будинку

Народ, мені мій друг розповіводну цікаву (але вже не нову) ідею, але я її трохи розширив в масштабі. Це така собі розвага де можна посидіти в компанії друзів чи зовсім не знайомих людей, попити пивко  або просто гарно провести час і т. д. — мова йде про перегляд фільму, який буде проектуватися з ноутбука через проектор на будинок, тобто на його стіну. Зразу забігаючи на перід повідомляю що може бути (вже це є враховано) неодобрена така ідея від самих мешканців того ж будинку чи навколишніх будинків (якшо буде реалізована).

Отже що потрібно:

1) Пошукайте (або може вже знайшли чи знаєте де можна знайти) будинок у Львові (хоча таку ідею при можливості можуть друзі з форуму зробити і в своїх містах) в якому є «глуха стіна» (тобто без вікон і різних будівельних отворів, чи нерівностей суттєвих, бажано рівна, без великих виступі і збудованих поворотів стіна) в ідеалі якщо б вона була б білого чи подібним до нього кольору (такий «хробачок» роблять після утеплення стін будинків пінопластом).

2) Файно би було б, щоб перед цією стіною була якась травичка чи лавочки чи галявинка, коротше, де б можна було б зручно і приємно переглядати якийсь фільм.
P.S. Може на території якоїсь школи де ви вчились, або стадіон між будинками є з підходящою стіною.

3) Орієнтовно фільми плануються показуватись у вечірній час, коли немає сонця,для кращого зображення, при хорошій погоді (без дощу).

Що є з обладнання в нас (точніше мого друга):
— ноутбук
— проектор
— колонки (не уточняв якої потужності, але для фільму хватить)
— білий плакат (ну короче та фігня на якій проектують фільми чи фото в школі, розмірів того плакату я не знаю), але з його монтажем купа мінінгіту, а також при його транспортуванні.
— фільм на будь-який вибір. Першими (тестовими, для перегляду фільмами плануються бути фільми для загальної аудиторії, щоб зацікавити різні вікові групи, або мультики, або ше шось придумати, варіантів багато).

P.S. Якшо Вам сподобалась ідея і ви можете чимось порадити чи допомогти пишіть тут на форумі, якшо в когось є якісь застереження Fool , то вони також приймаються.
P.S. 1. Така штука планується робитися в різних районах міста, для зацікавлення і гарного проведення часу різних людей Drink
P.S. 2. Може Ваш будинок чи район міста буде першим? Unknow Clapping Good Отже поїхали.......

ПовідомленняVitalik-ataman © 10.07.12 22:39:47    

Круто, ідея зачепила, готовий організувати підтримку, вже приєднуюсь до пошуку місця
ПовідомленняVictorT © 10.07.12 23:27:43    

А мне нравится эта не новая идея. Пару раз порывался продвинуть мыслю про про проектор на ежегодном пати. Было-бы классно, если-б таки реализовали. Попытался погуглить об этом, мало что получилось, не знаю что искать. Сходу припомнить подходящее место не получается, но теперь буду обращать внимание, тем более что сегодня как-раз забрал из ремонта свой пострадавший в аварии транспорт и снова буду ездить где не попадя. А летняя сцена в парке культуры не заканает (не очень помню, как она выглядит)?
P.S. Мне уже видится какое-то средство (сайт или просто тема на форуме), где предлагается и выбирается (голосованием) очередной фильм. Хотя, может это и противоречит идее, и фишка в том, чтоб прийти и увидеть на месте.
P.P.S. А если б вместо киножурнала крутился какой-то один рандомно выбраный экстримовский клип, было б вообще круто.

крайній раз внесено зміни: VictorT (10.07.12 23:52:41), редаговано 2 раз
ПовідомленняSpike © 10.07.12 23:47:01    

Дійсно класно, понапитую в колег про різні місця, дворики для реалізації цієї ідеї.
ПовідомленняBlumchen © 10.07.12 23:53:53    

Оу, класна ідея
цілком підтримую
приєднююсь до пошуків місця!
ПовідомленняVova © 11.07.12 2:15:17    

Думаю підійде любе місце де можна розтягнути шмат «непробивного» Wall для проектора кусца білого полотна. Не обов’язково будинок. Хоч в чистому полі чи на фоні неба проектуй. Було б бажання (був би «непробивний» Wall для проектора екран і підходящі умови). А дивитись буде цікаво майже все (аудиторія ж різна). І мультяжки і екстрімовскі кліпи, всьо заканає. Також давно над цим думав.
ПовідомленняANGELo © 11.07.12 9:13:23    

А масштаби полотна які мають бути?
Періодично біля універу Франка у сквері бачив, як люди дивляться кіно через проектор на полотні розміром десь 2х1 метра. Натовп десь людей з 20 сидів прямо на траві. Причому і вдень і вечором бачив. Також на Сихові десь розповідали, що у дворі теж на полотно показували всяке-різне. але це полотна домашніх розмірів. На стоянці ТЦ Марк показували кіно на дуже великому полотні, і глядачі сиділи у власних авто. Не знаю, чи зараз це практикують.
Тому і питаюсь які розміри полотна мають бути? І чи хочеш це ти на комерційну основу поставити? Бо тема в розділі «продаж».
Тому якщо полотно стандартних «домашніх» розмірів, то не бачу жодних проблем. Якщо ж розмірів будинку, то окрім гладкого будинку, і полотно має бути «недитяче». Гладка стіна є в нових будинках, і в старих будинках, які утеплили пінопластом (тепер їх вистачає і залишається знайти оптимальний варіант). А сусіди, тим більше якщо це не свої, не дозволять переглядати фільм.
В даній ситуації, думаю, оптимальним варіантом є перегляд на стандартному полотні за містом з виїздом на природу. на кілька разів азарту має вистачити. Але для цього потрібний генератор також.

ПовідомленняProgektor © 11.07.12 10:53:08    

ПРО розмір полотна я уточню. Про голосування який фільм дивитись теж в голові ідея була. Це не є комерційна штука, це так для задоволення людей — це безкоштовно. Це всласне і є похідна ідея від того що переглядають в парку біля універу (я ще правда ніразу там не був і не бачив як це виглядає. Я думаю теми і обговорення в ньому буде достатньо, сай створювати це за круто — це ж для халяви робиться.
P.S. Cорі що не в тому розділі створив тему.

ПовідомленняProgektor © 11.07.12 11:10:47    

Розміри полотна, як мені стало відомо, 2,5м х 2,5м
ПовідомленняANGELo © 11.07.12 11:31:30    

Ну то на мою скромну думку, буде оптимально організувати кінотеатр на виїзді за місто, пнтно, що з ночівлею, у злачних місцях околиць Львова. Висідити у нашу львівську задуху вечером у місті — треба мати міцні нерви та терпіння. Плюс, підібрати оптимальний фільм для різношерстної компанії — справа невдячна, всеодно всім не вгодиш. Very Happy Можливо я помиляюся, але це ідея на кілька разів, і вона не може бути основним інтересом зібрання компанії. У поєднанні з іншим (виїзд на природу, тематичне паті і т. д.) — супер. Але і то треба вважати, що 1.5 год висідити на одному місці, на природі теж не дуже легко. Acute То має бути потужний фільм, щоб тримати у напрузі, аля «Гостя з майбутнього», або м/ф «Острів скарбів».  Cool  Як варіант «Гавайські посиденьки» на кар’єрі з вінками на шиях, і з мохіто в одній руці, а в другій «люлька з потрібним тютюном» Crazy і на фоні біле полотно з трансляцією Онлайн з Гавайських пляжів — саме то, що треба! І шаманські вільні танці під Хендрікса — власне воно! Clapping
ПовідомленняBlumchen © 11.07.12 11:32:51    

Progektor написав(ла):
Розміри полотна, як мені стало відомо, 2,5м х 2,5м

о, то полотно якраз нормальних розмірів!
ПовідомленняZippo © 11.07.12 11:43:19    

Щось подібне вже реалізовано в автомобільному кінотеатрі «Кінопарк».
Як кажуть все гінеально просто. Крісел не потрібно і звук у кожного в машині добрий.

ПовідомленняProgektor © 11.07.12 18:46:14    

Про кінопарк то понятно - платиш гроші і маєш то за шо заплатив( це ж кінотеатр по суті). Дізнався ше один "момент", про який я раніше не був повідомлений, не знаю чи для когось це  стане перепоною чи навпаки, когось це більше зацікавить, одним словом, до цього проекту, дійства чи просто ідеї є дотична ГО "Самопоміч", яка займається і впроваджує в життя багато безкоштовних соціальних проектів.

Blumchen написав(ла):
о, то полотно якраз нормальних розмірів!
 ну , то класно би його навіть якось між деревами підвязати на галявинці з травичкою.
ПовідомленняVictorT © 11.07.12 19:04:53    

ANGELo написав(ла):
буде оптимально організувати кінотеатр на виїзді за місто, пнтно, що з ночівлею,
ИМХО, как раз именно в этом случае это и будет
ANGELo написав(ла):
ідея на кілька разів
Лично я на выходных, как правило, стараюсь заниматься вещами, которые мне более интересны, чем просмотр кинофильма, поэтому вряд-ли был бы частым гостем. А вот вечерком раз в неделю (к примеру в четверг) я бы иногда подтягивался.

ANGELo написав(ла):
і вона не може бути основним інтересом зібрання компанії.
Ну фишка идеи, если я правильно понял, как раз в том, что это может быть не сформированная компания, а просто люди, которые решили прийти. Если будет какой-то стандартный день и время, и это станет традицией, то инфа постепенно распространится по всему Львову даже без всяких интернетов. Главное, чтоб самим организаторам не надоело регулярно таскать ноут и проектор.

ANGELo написав(ла):
У поєднанні з іншим (виїзд на природу, тематичне паті і т. д.) — супер. Але і то треба вважати, що 1.5 год висідити на одному місці, на природі теж не дуже легко.
Я такое опробовал на корпоративных сплавах, которые нам организовывали Манивцы. Насколько помню, даже как-то раз смотрели на большом экране прямую трансляцию боя Кличка с кем-то Very Happy В принципе, когда за целый день наплавались, набегались, приняли алкоголь, то и посидеть посмотреть нормально было. Но место ночёвки у нас тогда было стационарное, каждый вечер мы к нему возвращались (причём разными водными путями).
ПовідомленняVitalik-ataman © 12.07.12 1:05:18    

Для показу фільму необхідно проектор а значить і ноутбук а значить і генератор і колонки, а з таким обладнанням при бажанні та спільному зусиллі можна організувати вечірку, наприклад після сеансу, чи до і після, таким чином ми зацікавим більше людей, перший раз можна зробити пробним, для екстрімовців та їхніх друзів, і подивитись що з того вийде. І я так розумію будинок ми вже не шукаєм? Можна спробувати листівки організувати рекламні, та плакати по місту, не так то вже і дорого, роздавати навіть я можу у вихідний гуляючи з друзями по місту, і плакати я вже так колись розклеював Smile А на плакатах ще екстрімівську лейбу можна розмістити, буде кльово. за ідею! Good, а ще якщо коло озера.... Happy
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU