Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Купівля гірськолижної маски на ebay

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKapi © 30.06.12 12:36:00    Купівля гірськолижної маски на ebay

Доброго здоров’ячка!
Хочу замовити з ebay маску гірськолижну собі та дівчині. Правда взагалі не орієнтуюся в виборі. У розмірах також не сображаю. Розраховую на 10-20 дол за кожну маску. Може хто купляв вже на ебеї і порадить, яку краще взяти.
Наразі примітив Adult Motocross Dirt Bike ATV Off-Road Snowboard Goggle Eyewear Colored Lens.
І друге: Хочу купити лижі та чоботи для дівчини вже літом, поки дешевше. Не підкажете, де продають б/у лижі і нормальний вибір.
ПовідомленняGorihovnet © 30.06.12 15:47:30    

Якшо ти хочеш нормальну маску, 10-20$, то тільки доставка тобі обійдеться.

Kapi написав(ла):
Наразі примітив Adult Motocross Dirt Bike ATV Off-Road Snowboard Goggle Eyewear Colored Lens
Китайська фігня і не більше.
ПовідомленняGorihovnet © 30.06.12 16:03:10    

Я тобі можу дві такі подібні продати по 100 грн за шт. (нові не юзані)

ПовідомленняKapi © 02.07.12 9:45:31    

ок. Ну а за скільки можна придбати більш менш нормальну маску для не професійного любительсокго катання, 5 раз в сезон. Чим характеризуються нормальні маски? Як підбирати розмір? Чи є у сучасних масках можливість зміни лінз і чи є вони у комплекті?
І на рахунок лиж все таки, де можна зараз подивитися на б/у?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU