Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дозвіл від батьків на стрибок з парашутом

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняPhoenix © 26.06.12 21:15:37    Дозвіл від батьків на стрибок з парашутом

Як саме повинен виглядати дозвіл від батьків? Планую стрибнути на цих вихідних, але незнаю чи хтось з батьків зможе приїхати на аеродром
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.06.12 9:41:37    

Дозвіл має бути завіреним в нотаріуса. Тож нотаріус і вибере потрібну форму. І до того дозволу на аеродромі треба мати свідоцтво про народження.
ПовідомленняLucky © 27.06.12 10:26:08    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Дозвіл має бути завіреним в нотаріуса.
А ще потім на бланку який тобі видасть нотаріус в тебе має бути відбиток перстня вказівного пальця Папи Римського, лодоні Барака Обами і прикус зубів вождя племені чунга-чанга. Mamba

Но є і другий, менш напряжний варіант яким я користувався особисто. Береш листок А4, і на ім’я начальника клубу твій тато або мама пишуть дозвіл, в якому вказують, що вони не проти щоб тебе викинули з парашутом, свій номер паспорта і номер твого свідоцтва про народження. Дата, підпис. Мені проканало.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.06.12 12:33:58    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Дозвіл має бути завіреним в нотаріуса...
Я процитував командира парашутноъ ланки, коли нещодавно 15-ти річний хлопець, що приїхав на стрибки не був допущений.

Самий простий і надійний спосіб — приїхати з кимось із батьків.

Або, щоб даремно не їхати — хай батьки заздалегідь зконтактуються  у Львові з командиром парашутної ланки і все узгодять.

ПовідомленняPhoenix © 27.06.12 15:42:02    

Здається все зрозумів тепер, дякую Smile Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU