Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як вмовити батьків дозволити мені стрибнути з парашутом?

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpyceR © 25.06.12 17:32:22    Як вмовити батьків дозволити мені стрибнути з парашутом?

Всім привіт. Мені 14 і зважаючи на те, що з такого віку дозволено стрибати з парашутом (з дозволу батьків), я вирішив ощасливити себе. Але є одна проблема....батьки. Вони категорично проти того, щоб я стрибав до 18 років. І я вирішив звернутися до вас по пораду. Що мені їм сказати, щоб дозволили стрибнути? Буду радий всім порадам і пропозиціям. Unknow
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 25.06.12 18:45:17    

Тема вічна і безмежна.
Можна умовити батьків просто приїхати на аеродром в прижковий день щоб заглянути у очі тим, хто тільки-но перший раз спустився з неба під куполом - може і самі загоряться спробувати, щоб зрозуміти, що воно таке.

P. S. А чому саме до 18, а не до 21, чи 33-х років? Що принципово зміниться? Smile Офіційно без дозволу батьків можна з 16-ти.

крайній раз внесено зміни: EugeneKorchinsky (25.06.12 19:19:05), редаговано 2 раз
ПовідомленняVanDik © 25.06.12 19:03:49    

Коли я перший раз стрибав (неповнолітній, на морі), мама чекала з шампанським внизу на аеродромі, а тато взагалі не знав про це Very Happy Іноді достатньо вмовити когось одного  Twisted Evil
ПовідомленняVanDik © 25.06.12 19:08:16    

+ статистика тобі допоможе (класична - автокатастрофи)
ПовідомленняSpyceR © 25.06.12 22:03:23    

EugeneKorchinsky написав(ла):

Тема вічна і безмежна.
Можна умовити батьків просто приїхати на аеродром в прижковий день щоб заглянути у очі тим, хто тільки-но перший раз спустився з неба під куполом - може і самі загоряться спробувати, щоб зрозуміти, що воно таке.

P. S. А чому саме до 18, а не до 21, чи 33-х років? Що принципово зміниться?  Офіційно без дозволу батьків можна з 16-ти.

з 18 років можна стрибати самому, тобто без дозволу батьків.
я читав на сайті, що офіційно з 14
Unknow
ПовідомленняSpyceR © 25.06.12 22:34:02    

проблема в тому, що мій тато при слові парашут або при вигляді високих будівель (навіть по ТБ) зразу нарікає і тд.
а мама просто проти
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.06.12 0:28:55    

Зараз можна з 16-ти.

Радити щось тут важко та й не коректно.
Лишається лише побажати, щоб ВІРА В ТЕБЕ (а ця річ набагато важливіша!!!)  з часом переважила у твоїх батьків їх віру у різноманітні (у тому числі і надумані) страхи.

ПовідомленняVictorT © 26.06.12 9:25:56    

Лишається лише побажати, щоб ВІРА В ТЕБЕ (а ця річ набагато важливіша!!!)  з часом переважила у твоїх батьків їх віру у різноманітні (у тому числі і надумані) страхи.
Или ещё, как вариант, можно пожелать, чтобы со временем не пропало желание прыгать (когда уже не нужно будет разрешение).

Парочка цитат из другой темы Very Happy

Для тех, кто сомневается и кого отговаривают от этого мероприятия друзья, родственники и знакомые - для собственного воодушевления и успокоение выше перечисленных групп обеспокоенных граждан рекомендую посмотреть свежее видео от dolphin: «Дети, волшебники и парашюты».

И хотел показать, что даже дети с парашютом прыгать не боятся, и получают от этого большое удовольствие.
Недавно обеспокоенная мама "конвоировала" на прыжок свою дочку и была в шоке от её решимости прыгнуть, но ничего с этим уже поделать не могла - дочь уже совершеннолетняя и самостоятельно принимает решения.
Это видео я хотел специально показать таким мамам, а вы мне тут, други небесные, свинью подкладываете.

ПовідомленняSpyceR © 26.06.12 9:29:04    

Зараз можна з 16-ти.

Shocked я в шоці. я ж дивився на офіційному сайті "Цунева", то там писали, що 14 і крім того питав у якогось чувака зі ЗАТ "Скай-груп" і навіть це: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=2516
ПовідомленняLucky © 26.06.12 9:47:43    

Чювак! А ти їм покажи кучу позитивних відяшок, і поясни шо кожного дня в світіт з парашутом пригають тисячі людей і все нормально, во! Розкинь їм там нормально по вухах!
А потім загинаєш пальці вилазиш на стіл, пригаєш і на всю глотку кричиш "Скайдайв рулить, блябуду!!!!" Very Happy

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 26.06.12 10:38:28    

SpyceR написав(ла):
я в шоці. я ж дивився на офіційному сайті "Цунева"...

Спакуха, друзяко - з 16 (як тільки паспорт отримаєш) можна вже без дозволу батьків Smile
А до 16 з дозволом - по досягненню ваги 45 кг і загальній адекватності майбутнього парашутиста Smile

І що то за сайт такий офіційний Цунева? (ссилку в лічку скинь, будь-ласка) Наразі, сама центральна сторінка Цунева - Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК. Якщо хтось десь вещає про Цунів, але там нема ссилки extreme.lviv.ua - це чиясь самодіяльність.

lucky написав(ла):
Чювак! А ти їм покажи...

То, що радить той чувак в червоному шоломі наприкинці свого посту краще не роби, а то точно не пустять і після 16-ти Smile
Його самого не завжди пускають Smile

крайній раз внесено зміни: EugeneKorchinsky (26.06.12 10:43:48), редаговано 2 раз
ПовідомленняSpyceR © 26.06.12 10:41:34    

lucky,
гарна ідея LOL
ПовідомленняSpyceR © 26.06.12 15:01:04    

EugeneKorchinsky,
tsuniv.lviv.ua
хоч він знову не працює. дякую за інформацію Firsttimer
ПовідомленняNattka © 27.06.12 19:45:46    

Very Happy  Very Happy  Very Happy  А ше, як варіант, можна привести на аеродром чужого "тата", котрий в принципі не проти і посвідчить шо ти його син,а ти пару раз скажеш на чужого дядьку "тато" прилюдно, за шо отримаєш порцію омріяного неба  Goof
Ше не бачила шоб питали доки Cool

ПовідомленняSpyceR © 27.06.12 21:08:28    

nattka
Twisted Evil
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU