Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

День Асперы!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 18.06.12 23:12:42    

вібачте не втримався, сила в рукавичціSmile)
Lea Smile написав(ла):
Ооооу! Це та «мамина квіточка, що покохалася з екстрималом»?? Goof
От здається в печерах ми і познайомились.
Красуня, від якої всі нахапались мі-мі-мішечок і няшечок Goof
Радості тобі, шаленого ритму життєвого, насичених днів, кохання до рання та всього найкращого!

ПовідомленняANGELo © 18.06.12 23:38:55    

Zippo написав(ла):
Hoks написав(ла):
...и багатогранна особистість
Фсьо, порвало Sarcastic hand LOL
 Very Happy

Колись на моє ДН ти написала:
Aspera написав(ла):
і ше раз вітаю, котік  Very Happy
знаючи твою палку любов до няшок і мімімішок, буду краткой:
далі було фото з котопогладом, але його вже немає. То таке.
Я сьогодні щось загальмував. Думав, що в тебе завтра. Тому був щиро здивований темою, що сьогодні (18 червня) з'явилася завдяки Кастору. Добре, що він не переплутав.
Ну опус я вже писати не буду, бо на один день  забагато. Але однозначно айнене, і няшечок, і мімімішечок, і постійного апгрейду бусічкі тобі побільше в купі зі здоров'ям.
Так повертаючись до твого привітання позаминулорічного, то я за нього згадав на днях, коли побачив фото нижче. Автор молодечя!  Very Happy

ПовідомленняBlumchen © 19.06.12 7:28:22    

Приєднююсь до вітань!
Smile
ПовідомленняNattka © 19.06.12 9:04:37    

Crying or Very sad і додоати немачого.
Щастя! Щастя! Щастя! Drink  Smile

ПовідомленняVov4ik © 19.06.12 19:49:01    

Вітаю! Всього найкращого!!! Drink
ПовідомленняAspera © 20.06.12 10:03:27    

чесно кажучи, нареготалася, як ніколи, тут конкурс лолзів був якийсь, а не вітання Very Happy  
дякую всім за няшечки, мімішечки, ну і айнене, звичайноHappyVery Happy   , при нагоді вознаїбнемо за моє здоровлячко, з ким вийде Drink Goof

ПовідомленняANGELo © 20.06.12 12:52:31    

Aspera написав(ла):
чесно кажучи, нареготалася, як ніколи, тут конкурс лолзів був якийсь, а не вітання Very Happy
...і так вже двадцятий з чимось там рік, чи то завжди 16? Cool . І кожний раз і те саме. З року в рік. З лолзів в лолзі. З няшечок в няшки... Стабільна ляпота. Clapping  Crazy

Aspera написав(ла):
при нагоді вознаїбнемо
ось це вже цікаве слово!  Jokingly  Shocked
ПовідомленняAspera © 20.06.12 13:18:22    

ANGELo написав(ла):
чи то завжди 16? Cool
28 — кому нада те кокетство Cool , я не скриваю рокІв безцінного досвіду і заніматільних пріключеній! Dance Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 24.06.12 8:45:58    

Вітаю! Drink
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU