Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Де у Львові можна зашити наплечник?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEuripid © 18.06.12 13:03:30    Де у Львові можна зашити наплечник?

Власне, сабж..у наплечника трохи підірвалася лямка, і може взагалі відірватися...де його можна зашити? дякую всім за допомогу!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 18.06.12 13:26:44    

Саме простіше це зробити самому Smile
ПовідомленняEuripid © 18.06.12 14:06:34    

Не найкраща ідея) треба мати відповідний інструмент і хоч якісь навички...Ше які ідеї?
ПовідомленняAlexxx © 18.06.12 15:49:46    

Майстер, який міг би це зробити, зараз на Кавказі, буде через два місяці (на майбутнє: 067 714 53 83 Олександр).
Можу порадити звернутись в магазин "Горгани" (нова адреса: вул. Гнатюка, 13 (поряд з Театром Юного Глядача). Думаю, там могли би підказати.

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 18.06.12 17:21:54    

Euripid написав(ла):
Не найкраща ідея) треба мати відповідний інструмент і хоч якісь навички...

Той інструмент, що потрібно (в даному випадку шило з машинною голкою) полюбому має бути у вашому рюкзаку в аварійному комплекті для ремонту (звісно, якщо Ви ходите у більш-менш тривалі мандрівки).
А навички набуваються тільки з практикою - от і нагода попрактикуватися і інструмент знайти.
Що то за звір такий то шило, і як ним користуватись і що можна зробити самотужки "з підніжних матеріалів" можна глянути тут.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU