Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

День Блюмхена!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 18.06.12 0:02:18    День Блюмхена!

Дозволю собі маленький опус. Very Happy
Людина, яка знає, що робить, і знає чого хоче. Людина, яка створює попит, і людина, яка його задовільняє. Людина, яка створює рух, і людина яка рух гасить. Людина яка може з неймовірним успіхом опинитися на першій обкладинці «Time», і одночасно не з меншим успіхом затьмарити всіх зірок «жовтої преси». Людина, яка стверджує правила, і людина яка може їх відмінити. Є люди, які творять і визначають, що є «правда», а що ні. А люди, які вказують що з цього всього «правда» — творять революції. І ти один з них. Є люди, які посміхаються натовпу. І ти теж один з них. А посміхнутися натовпу у вічі — це сила та сміливість. Ти не адвокат, а — суддя.
І саме головне! Ти один з тих про якого це все кажуть.
Десь приблизно, як безкомпромісний Добрий Карабас-Барабас!  Cool  Very Happy
А в загальному, окрім якихось дрібниць, афігітєльгий чувак! Я радий, що знайомий з тобою.
Сміливо можу побажати залишатися таким як є. Все більше і більше стверджувати свої погляди та думки. Зробити крок, який переверне твоє життя з голови на ноги. Сміливо зробити вибір. Професійної наснаги, натхнення, азарту та успіхів. Вірної подруги та почуттів у серці та душі. Все тільки попереду і все тільки починається. Нехай світ відкриє перед тобою всі двері.
Всьо! Всьо! Всьо!...  Jokingly Я вже йду та уступаю місце для палких фанаток та друзів!  Yahoo  Drink
Ти молодець!

Змінено: ANGELo (18.06.12 17:36:49)
ПовідомленняVictor SV © 18.06.12 6:19:06    

Вітаю Drink . Бажаю справжніх тобі колєг і коліжанок, гір, води, повітря, висоти та надійних людей де все то можна було з ними облазити, обпригати, обплавати, об'їздити. Ну і звичайно здоров'я, вільного часу, бажання та можливостей Clapping , вітаю друже жеби було Drink
ПовідомленняLucky © 18.06.12 9:06:35    

Мої вітання Садікі! Clapping  Clapping  Clapping
Здуровлячка, кілобаксів, дєфачог, успіхів і процвітання  Good
Айлаааааааа Goof  Crazy

ПовідомленняFistashka © 18.06.12 9:52:49    

Вітаю!!! Море ,сонце , радість і позитив і тебе зараз є Smile
Щастя та всіх гараздів і надалі!
Будь!
ПовідомленняLeona © 18.06.12 10:21:30    

Вітаю! Вітаю! І вітаю! Здоров"я, удачі, душевної гармонії і щоб натовп посміхався тобі у відповідь Wink  Drink
ПовідомленняZippo © 18.06.12 10:34:52    

Головне не прогинатися. З днюхою Drink
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 18.06.12 10:45:40    

Drink
ПовідомленняVov4ik © 18.06.12 10:51:39    

Вітаю! Бажаю всього найкращого, а найголовніше - здоров"ячка! З днюхою тебе друже!!! Drink
ПовідомленняVombat © 18.06.12 11:13:10    

Всіх благ. Drink
ПовідомленняVictorT © 18.06.12 11:35:17    

Zippo написав(ла):
Головне не прогинатися.
За исключением, когда АФФ проходить будешь Very Happy

Поздравляю Drink

ПовідомленняSuzi © 18.06.12 18:31:37    

І я спішу привітати!  Clapping
Серьожка так тебе розрекламував, що я якби тебе не знала, то вже би аж бігом шукала як познайомитись. Goof  І прикол - шо то є так і то є правда! Так тримати! Drink
Вміти й надалі по-дитячому радіти життю, малюючи світ в яскраві кольори собі і навколишнім!
Здоровя козацького!  КОХАННЯ!!
Будь щасливим!
Обіймаю, цілую ))

ПовідомленняGorihovnet © 18.06.12 18:42:38    

Щістя, здоровля, багато здоровля і всього-всього доброго!!! Жи би було Drink
ПовідомленняHoks © 18.06.12 19:02:35    

Ростік, друже, поздоровляю!!! Твоя яскрава усмішка робить життя веселішим -- хай так і буде завжди!!! За тебе Drink  Drink  Drink
ПовідомленняLea :) © 18.06.12 19:04:02    

Роська Smile
Я приєднуюсь до привітань !!!  Хай все в житті буде файно !!! Drink  Very Happy  цьомик...

ПовідомленняMykola © 18.06.12 22:04:15    

З днюхою! Побільше пригод, вражень і здійснення мрій!
Drink

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU