Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хардбол у Львові

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDroy © 12.06.12 11:18:43    Хардбол у Львові

У Львові існує хардбольна команда «Воля» http://lviv-hardball.ucoz.ua/
Всіх хто бажає займатися хардболом чи любить цю справу запрошуємо в наші ряди. Тренування проводяться регулярно. На даний час до 10 осіб в команді.

Що таке хардбол? http://hardball.in.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=1098

Якщо є якісь питання прошу писати: kuchvesh16@gmail.com
ПовідомленняVanDik © 12.06.12 12:37:16    

Недавно цікавився цією темою. Виявляється хардбол в Україні живе, причому не гірше за страйкбол, а я ніколи за нього не чув. Єдине що мене стримує спробувати цей вид спорту - товстий одяг і захист голови, в якому літом буде не дуже комфортно бігати. А так - одні плюси   Smile
ПовідомленняDroy © 12.06.12 12:40:48    

Товстий одяг і захист голови тут не проблема) Якщо наважишся, звжди будем раді новим лицям!
VanDik написав(ла):
в якому літом буде не дуже комфортно бігати

ну хардболісти сурові...
ПовідомленняVanDik © 12.06.12 20:22:12    

Droy написав(ла):
ну хардболісти сурові...

не сумніваюсь  Very Happy
ПовідомленняDroy © 12.06.12 20:28:52    

Droy написав(ла):
Єдине що мене стримує спробувати цей вид спорту

Якщо серйозно говорити, захист голови - обшита пейнтбольна маска(бажано з подвійним склом, щоб не потіло) ціна приблизно 200грн, обшивається звичайною міцною тканиною, а на рахунок товстого одягу нічого складного, сам бігаю: майка, светр, військова куртка з підкладкою + подвійні штани і цілком, навіть більш ніж цілком нормально, так що нічого придумувати не треба, наважуйся прямо зараз! Якщо потрібна детальна інформація що до одягу, зброї чи ще чогось з радістю допоможу!
ПовідомленняGallinka5 © 12.06.12 21:04:04    

Make love, not war  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVanDik © 13.06.12 7:54:39    

Та я вже перечитав багато форумів і переглянув багато відео по одягу, масці і т.д. Навіть зброю підібрав для себе. Найшов і вашу команду, ще тоді “Легіон”. Дякую за запрошення, проте спробувати найближчим часом точно не зможу, зовсім інші плани назріли.
ПовідомленняDroy © 13.06.12 8:56:12    

Всі з Волі знаходились в складі легіону, проте там багато що змінилося, не буду флудити на цю тему, а так чекаємо в любий момент! Drink
ПовідомленняMisteria © 13.06.12 10:26:22    

Спокусливо  Acute Правда я ще після пейнтболу пересуваюсь на одній правій Very Happy  Very Happy
ПовідомленняDroy © 13.06.12 11:16:46    

Misteria написав(ла):
Спокусливо  Acute Правда я ще після пейнтболу пересуваюсь на одній правій Very Happy  Very Happy

Нічого, підтянемо! звертайтеся! Good  Good  Good
ПовідомленняХищник © 17.09.12 23:43:03    

Львівська хардбольна команда «Легіон» була створена в 2010 р. і реорганізована мною влітку 2012 р. в зв’язку з незгодою щодо участі неповнолітніх (Droy) в заходах команди.
На даний момент часу команда розвивається і поповнюється. Оновився і сайт команди — http://lxk-legion.at.ua/.
Склад ЛХК «Легіон» дотримується дисципліни, ми не просто бігаємо по лісах (постріляти-розважитися), а вивчаємо тактичний хардбол; з дітьми ми не граємо (а то не дай Бог ще за грати за неповнолітніх можна попасти...).
В будь-якому випадку, якщо Вам вже виповнилося 18 років, і Вас цікавить активний відпочинок, вдосконалення тактичних навичок, правильного поводження зі зброєю, дотримання техніки безпеки — ласкаво запрошуємо.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU