Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Розшукується винуватець ДТП який втік!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProgektor © 03.06.12 9:37:46    Розшукується винуватець ДТП який втік!

Увага ! Увага Увага! Розшукується мопедист, винуватець ДТП яке сталось 02.05 2012р на перехресті Липинського — Замарстинівська, о 12:22, який втік з місця події. При ДТП пострадали люди. Буду вдячний за будь-яку інформацію про цього «Оленя» Фото винуватця і момед на якому він скоїв ДТП додаються!

ПовідомленняANGELo © 03.06.12 10:21:20    

Progektor, Зіппо не буде ще тиждень. Тому зменши фото, які маєш, і встав сам. Або дай мені посилання на закачку.
На перехресті Липинського-Замарстинівська рух по кільці. Які умови ДТП? ДАІ викликали? Цікаво... Проїзд по кільцю має особливості (сам же знаєш Wink ).

ПовідомленняVova © 03.06.12 13:16:57    

Цитата:
На перехресті Липинського-Замарстинівська рух по кільці.

??? Це хто там по кільці катає?  Shocked  Ти напевно перепутав Липинського-Чорновола.

ПовідомленняProgektor © 03.06.12 15:53:19    

Це сталось на перехресті (!) а не на кільці, я їхав повул. Липинського зі сторони кільця (Макдональдс) в всторону вул. Промислової. Липинського є головною вул. на відміну від вул Замарстинівська. На даному перехресті не працював в цей час світлофор, але встановлені всі дорожні знаки які обумовлюють розїзд на даному перехресті. Той «олень» на мопеді їхав на великій швидкості повул Замарстинівська зі сторони церкви св. Йосафата, я навіть на 1 секунду сам задумався чи то я на головній чи на другорядній, але ж ні на 2 сек, згадав шо я на голоаній. Після зіткнення в мій лівий бік авто мопедист впав на дорогу,підвівся, я відразу зупинився, витягнув мобільний і почав робити фотосесію місця події, сказав йому «пару ласкових», він відтягнуув мопед з дороги на тротуар (зрушив з місця ДТП) В моєму авто після Дтп зявились на боковині кузова подряпини і вмятини, відірвало кришку паливного бака, пошкоджений задній ліхтар в зборі. На мою вимогу предявити його документи на право керування і документи на право володіння ТЗ — в нього їх не було. Він просив не викликати Даї (бо заберуть в нього мопед) і розібратися на місці, пропонував мені 60 грн щоб «порішати всі свої проблеми» (Кришка паливного бака коштує 400грн, і задній ліхтар в зборі коштує 400грн + подряпини і вмятини) Ми ходили в магазин «Вояж» на Заамарстинівській шоб зорієнтуватись в цінах, ціни від продавця він почув. Потім підійшов його знайомий, пару слів переговорили між собою, я в цей час розмовляв з продавцем в магазині, спокійно вийшов з магазину він, через кілька хвилин я повернувся на місце ДТП його і його мопеда вже не було. я відразу викликав ДАЇ, приїхали вони, склали схему ДТП, сказали шо «його вони не будуть його шукати бо мопед був без номерів, а таких мопедів тисячі у львові», на складених документах розписалися 2 свідка.
ПовідомленняANGELo © 03.06.12 23:17:50    

Упс... Переплутав перехрестя.
Може спробуй пошукати форуми цих скутеристів. Вони в принципі збираються до купки. І цей тип скутера (аля 70-ті) має своїх шанувальників, і там розмістити тему про це ( http://lsc.org.ua/forum/  http://vk.com/club27951292 ). Одним словом — цілком реально, якщо напрягтися. В більшості випадків, якщо він є в клубі, то його здадуть з потрохами за таку поведінку, і ніхто прикривати його не буде. Клуб не прощає таких виходок.
І я щось не зрозумів щодо постраждалих? Є постраждалі фізично? Чи ти маєш на увазі матеріально постраждалі?
В будь-якому випадку співчуваю. Але (!), добре, що без жертв (в будь-якому випадку), і все ж таки КАСКО кермує.

Змінено: ANGELo (04.06.12 9:02:43)
ПовідомленняXander © 04.06.12 6:27:38    

А люди как пострадали, или имеется в виду сам скутерист?
ПовідомленняProgektor © 04.06.12 22:29:30    

Пострадала дівчина, від різкого гальмування в якої вивих запястя, і мої особисті речі від падіння.
ПовідомленняProgektor © 06.07.12 23:53:00    

Винуватець ДТП вже розшуканий і вже розкаявся в своїх земних гріхах, вже відшкодовує всю завдану ним мені шкоду. Дякую всім хто допоміг.
P.S. «Львів — то велике село» Львівці © Drink

ПовідомленняAlexGL © 07.07.12 0:42:27    

як знайшли негідника ?
ПовідомленняProgektor © 07.07.12 2:02:34    

Люди потрібні допомогли  Cool
ПовідомленняANGELo © 07.07.12 10:52:53    

Very Happy вимагаємо подробиць! Бандити? Міліція? Випадково на вулиці?...
Чим пояснив свою підлу втечу?

ПовідомленняProgektor © 07.07.12 13:25:39    

це вже не важливо ...
Vava

ПовідомленняProgektor © 08.07.12 16:16:42    

Короткий опис того як все було :
І таксссссс... почну... А почну я з хороших новин і з слів подяки (ВЕЛИКОЇ ПОДЯКИ) Кирилу і всім його собраттям по двоколісним коням за допомогу мені в цій трошки заплутаній справі, бо як би не ви яб його ще довше шукав! Забігаючи на перід хочу сказати що винуватець ДТП (отой олень шо на фотці вже знайшовся і вже частину матеріальної шкоди виплатив)! Коротше кажучи завдяки Кирилу я знайшов той гараж де здавався в оренду той скут шо мене стукнув, на гаражі приїхали по моєму дзвінку гаїшники, приїхали власники того гаража і тих скутерів на розборки, гаїшники створили їм деякі проблеми і незручності в їх роботі, через деякий час власники гаража знайшли мені мобільний ном того оленя, шоб собі не створювати ше більших проблем, я в той же вечір поджвонив до того оленя а його Сергій звати!!! от ісказав шо нам треба серьозно з ним поговорити, він звичайно погодився, бо вже зрозумів шо за ним шукають не одні люди. Я з ним зустрівся, договорились до того шо на 2 день ми мали разом поїхати на сервіс для оцінки пошкоджень, і на 2 день я його почав сам видзвонювати, він шось почав давати задню, потім небрав від мене трубки, а потім взагалі змінив номер (викинув напевно сімку). Тоді мене то вкурвило пі-ц як, пройшов 1 тиждень, 2-й, 3-й (евро 2012) чувак думав шо про нього вже забули Smile смішний — нє ))т оді я звернувся по допомогу до своїх друзів які швидко його знайшли, його місце перебування, потім він почав від них ховатися по за містом, коли він вже приїхав в місто ми підїхали на район де він тусувався і живе (вул Тичини, бічна Лінкольна), колиі він йшов з своїми «друзями» ми підїхали машинкою, вийшли легенько, я його за хребат злапав і до землі рідної приклав і таке інше, а його друзів вже на певно за пару км треба було шукати, так вони на тапки дали, йому пояснили шо й до чого і хлопчик «приїхав». ЩЕ РАЗ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ КИРИЛУ І ВСІМ СКУТЕРИСТАМ ЗА ДОПОМОГУ. ВИ СУПЕР. ВИ МОЛОДЦІ!!!

ПовідомленняVova © 08.07.12 21:32:18    

Кирил! Ти крутий чувак!   Cool
"Чувак Олень" (винуватець ДТП ), - не дуже.  Very Happy
Progektor молодець шо розрулив.  Smile  
Довів справу до кінця. Подробиць наєпашив немало.  Jokingly

ПовідомленняТолік © 08.07.12 23:59:18    

Vova написав(ла):
Короткий опис того як все було :
Прямо в стилі Корєцкого Smile (такий собі кацап, кримінальними романами якого я бувало зачитувався під час сесії в унівєрі — щоб відволіктися від неминучого Smile ). Жаль що нічого принципіально не змінилося з часів нашої буремної юності 90-х. Знову якісь «друзі», разборкі, «за хребет» і т.д. Система, як завжди, не працює, міліція до 3.14зди. Прожектор, ти б краще пікантні деталі приберіг для сауни з кєнтами — нащо офіційно підписуватися під такою х@#$ьою?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU