Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тараканівський форт

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняOlga © 28.05.12 18:02:23    Тараканівський форт

Дуже красива місцина (з своєю історією та легендами) не подалік міста Дубно, шукаю бажаючих приєднатись гарно провести вихідні 26-27 червня,
P.S. Дату можна переглянути.
ПовідомленняVictor SV © 29.05.12 6:11:59    

вже не перший тиждень плануємо туди вибратись, можливо на ці вихідні якщо буде погода і ми не підемо в гори
ПовідомленняGorihovnet © 29.05.12 6:53:59    

Victor SV написав(ла):
якщо буде погода і ми не підемо в гори

Шо??? Хочете ровер з колєгами?

ПовідомленняG@vchiK © 29.05.12 20:30:07    

Також планую туди поїхати велосипедом, але з датою ще не визначився.
ПовідомленняAlexGL © 29.05.12 21:59:15    

Увага ! Будьте там обережні, бо там є малопомітні ями та глибокі колодязі, інколи прямо на сходах. Чув від місцевих що багато людей там травмувалося.
ПовідомленняVictor SV © 29.05.12 22:40:34    

був там разів чотири, як на мене то все залякування, ліхтарик в поміч Goof
Рома з велосипедами там по коридорам літали, все супер тільки багато битого скла. Моя пропозиція  - давайте якось в червні при хорошій погоді з наметами виберемось, бо ця ідея вже як рік існує в планах  Drink
ПовідомленняUnesko © 29.05.12 23:10:17    

підтримую, сам ще з минулого року хотів туда попасти
ПовідомленняFistashka © 30.05.12 0:00:58    

Була у Форті 2 тижні тому
Шкода що все валиться там і нема кому за цим дивитись, зберегти хоча б те що зараз є...
В підвалах було повно води. Де часом влітку можна прогулюватись- зараз вода
ПовідомленняG@vchiK © 30.05.12 11:16:12    

Victor SV написав(ла):
давайте якось в червні при хорошій погоді з наметами виберемось

Я за, хороша ідея  Smile

ПовідомленняOlga © 30.05.12 16:29:29    

Так давайте ідеї втілювати в життя, дуже хочу туди поїхати, достала робота Smile
з наметами клас.
ПовідомленняMisteria © 30.05.12 19:30:41    

Victor SV написав(ла):
Моя пропозиція  - давайте якось в червні при хорошій погоді з наметами виберемось, бо ця ідея вже як рік існує в планах  Drink

Довго щось вибираємось) Можна зразу після Боржави, тобто через вихідні...

ПовідомленняUnesko © 08.07.12 18:37:25    

Червень позаду, на носі відпустка, хоть ровером чи пішки, але хочеться туди поїхати
Визначаємся коли?
ПовідомленняIrtsia © 16.07.12 12:31:12    

То як, народ, відбулася поїздка?
Я планую мандрівку, яка має приблизно охопити Дубно → Клевань → Тараканівські форти → Острог, може ше якісь місця в тих районах, так шоб з наметом, напевно на 2 дні.
Може хтось порадити якусь цікаву місцинку, в яку ше можна забрести при тому маршруті?

ПовідомленняAngel © 16.07.12 22:44:09    

З радістю приїдався б до поїздки, якщо хтось планує їхати в якісь конкретні дати і шукає компанію, кажіть)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU