Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Шукаю спільників (бажано з досвідом) 01.06-03.06.2012р

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняPS © 20.05.12 17:38:36    Шукаю спільників (бажано з досвідом) 01.06-03.06.2012р

01.05-03.05.2012р
приблизно у ці дні, хочу спланувати похід у Карпати, по якомусь мальовничому маршруту. Йтиму з дружиною, це наш перший похід.

у кого є досвід, підкажіть гарний маршрут, або хтось з профі може йтиме в ці числа, то типу свисніть і мені, я до вас приєднаюсь. Drink
ПовідомленняSerhiy86 © 20.05.12 18:29:42    

Напевно, маєш на увазі 1.06 - 3.06 , тобто 1-3 червня?
ПовідомленняPS © 20.05.12 21:41:56    

угу, червень.
Повідомлення7eMEN-off © 21.05.12 9:55:50    

Якщо мальовничі, то однозначно:
Татарів - Хомяк - Синяк - Малий Горган - полонина Блажів - Буковель (одноденний, вам буде на два);
Татарів - Хомяк - Синяк - Малий Горган - полонина Блажів - Довбушанка - Ведмежик - Бистриця (два дня, вам три);
Осмолода - пол.Плісце - Грофа  - Осмолода (там можна ходити від одного до тижня, гір багато, маршрутів теж);
Осмолода - пол.Плісце - Грофа - Кінь Грофецький - оз.Росохан - осмолода (вам якраз на три дні);
Кваси - Близниця - драгобрат - льодові озера - пер.Околи - Братківська - старий чесько-польський кордон - Буковель(три дні);

Так ведь это ж, пойми, - потом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU