Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

1, 2, 3 ... 14, 15, 16  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 07.03.12 18:10:40    Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

Як тільки починає «пахнути весною», Львів Екстрім Клуб починає готуватись до сплаву по Чорному Черемошу. Як показує досвід 2011, 2010, 2009 років, рафтинг на Черемоші є наймасовішим заходом нашого клубу спрямованим на підтримку та розвиток зеленого туризму та водних видів спорту. Мені дуже подобається цей момент, коли ми перші приїзджаємо в Дземброню на наше вкрите зеленющою травою табірне подвір’я (Google Maps). Ставимо першу палатку, яка за ніч, немов по взмаху чарівної палички, перетворюється в десятки палаток з гамірним табором та сотнею усміхнених людей, які вже щасливі від того, що змогли вирватись з сірої буденності кам’яних джунглів на свіже карпатське повітря.

Цього року катамаранінг на Чорному Черемоші відбуватиметься чотири дні, з 28 квітня по 1 травня. Сплавлятись будемо по знайомому усім 8-ми кілометровій ділянці річки, на якоій можливо востаннє відчуєте такі пороги, як: «Дземброня», «Дідів лікоть», «Біла кобила», «Бистрецька шивера», «Гучок», «Гук» та низкою перекатів. Чому в останнє? На Черемоші намагаються збудувати низку гідроелектростанцій, які будуть «красти» з русла річки і без того малу воду. Тому, хто ще ніколи не сплавлявся по Черемошу, то у вас є чудова можливість приєднатись до нашої позитивної зграї — «Львівців» (так нас обзивають нехороші тернопільчани).

План заходу:
Щоб усе підготувати до суботнього сплаву (зібрати катамарани, зробити тестові сплави, натягнути тен, підготувати «столи як на вісілю т. д.), група організаторів буде в Дземброні ще з четверга. Ті хто може «відмазатись» з роботи — можете сміло приїзджати ще в п’ятницю. Відпочити з дороги, добре виспатись і свіженьким відкрити суботній сплав, який розпочнеться орієнтовно о 8-9 ранку. За той час поки ми будемо сплавлятись, підтягнуться «доїзджєючі». Ті хто сплавиться в суботу, і має бажання, може сміло здійснити сходження (підйом 5 год, спуск 3 год.) на Піп-Іван Чорногірський, на вершині (2028 м) якої знаходиться колишня обсерваторія «Білий слон». Для решти «ходаків» — старайтесь вибрати день коли ви не записані на сплав. Для цього, внизу теми буде анкета, яка суттєво продовжить організаторам життя.
Перед сплавом буде проведено інструктаж по техніці безпеки та правил поведінки на воді, а також нагадування основних команд «Греби мля!» та «Грибу мля!» по управлінню плав засобу — катамарану.

Доїзд:
Для львів’ян в суботу орендується автобус. Виїзд від Оперного вночі. Назад у неділю ввечері. Для тернополян автобус замовляється на неділю. Виїзд від залізничного вокзалу. Повернення у понеділок ввечері. Вартість проїзду як зі львова так і з Тернополя одинакова, 150 грн.
Якщо громадським транспортом: Зі Львова виїзджає потяг № 43К Київ—Івано-Франківськ. Відправляється о 04:17 і прибуває до Івано-Франківська о 07:02. Далі маршруткою Івано-Франківськ—Верховина: 05:10, 05:50, 07:50, 08:40, 10:35, 12:00, 12:30, 13:15, 14:10, 14:58, 16:05, 17:25, 18:40, 20:15, 21:00. Перед самою Верховиною, як їхати з Ворохти, буде село Ільці. В ньому потрібно повернути направо в напрямку Зеленого, Шибеного і їхати вздовж річки приблизно 8.5 км допоки не побачите з правого боку при в’їзді на подвір’я наші прапори. З Верховини о 12:00, 15:00, та 18:00 в сторону Шибеного через ці самі Ільці ходить маршрутка. Остання їде з Коломиї о 15:00. Таксі з Верховини до табору минулого року коштувало 150 грн.

Спорядження:
Катамаран, веселий капітан, весло, куртка зі штанами від бризок та дощу, рятівний жилет, захисний шолом, групова аптечка — це те, чим ми вас забезпечуємо. Від вас взуття в якому можна буде залізти в воду по коліна. Це можуть бути гумові чоботи, чоботи від хім. захисту, кросівки, сандалі і т.д. Відповідно не забуваємо щось сухе на зміну, як і одяг, на випадок, якщо хтось захоче попірнати в холодних водах Черемошу. Теплий одяг для посиденьок в таборі теж не завадить — ночами в цю пору бувають приморозки.

Вартість:
Оскільки клуб не являється благодійною організацією, а затрати чималі, вартість з однієї особи становитиме 250 грн. Для членів клубу — 200 грн. Якщо у когось виникне бажання повторити сплав, обійдеться це в 150 грн, для членів клубу 100 грн. У вартість входить прокат спорядження, транспорт, мангал, дрова, газ, та оренда подвір’я. Для тих хто розраховує приїхати на один день, вартість становитиме 200 грн, для членів — 150 грн.

Контакти:
Валерій (Zippo) 0506687717, Любомир (Lyubko) 0677218189.

Анкета учасника:
Їду я/з друзями, яких звати — Петро, Павло. Будемо у (суботу/неділя/понеділок/вівторок). Їду автобусом зі (Львова/Тернополя), або громадським транспортом/власним авто. Намет (маю/немаю, якщо є місце вказуємо — чи є ще вільні місця). Спальник і керимат аналогічно.

Фото & Відео:
Фото сплавів по Чорному черемошу за 2011, 2010, 2009, 2008 роки.
Відео: «Тест-драйв», «Черемош ’09», «Черемош ’08»

Список учасників Write розгорнути

крайній раз внесено зміни: Zippo (07.05.12 9:13:48), редаговано 90 раз
ПовідомленняVitalik-ataman © 07.03.12 21:54:54    

Хех, вперше першим пишу: Їду. Good. Їду сам, автобусом зі Львова, намета немаю, спальнік і карімат є. Буду всі 4 дні.
ПовідомленняVitalik-ataman © 07.03.12 22:11:42    

vitalik-ataman написав(ла):
куртка зі штанами від бризок та дощу
це те, чим ми вас забезпечуємо
Це шось нове, гідрика не треба? Very Happy
ПовідомленняIgor © 08.03.12 1:42:26    

Це шось нове, гідрика не треба?

Тільки пєрци в гідриках Cool ,
"ніщебродам"
Zippo написав(ла):
куртка зі штанами від бризок та дощу

Crazy
Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVanDik © 09.03.12 10:11:06    

Чекав цілий рік!!!  Yahoo  Буду з Snappy на вівторок, спорядження є. Можливі зміни у нашій даті сплаву (непередбачувані обставини на роботі), ближче до травня буде відомо.
vitalik-ataman
як ти умудрився процитувати сам себе текстом Zippo?  Wasko
ПовідомленняSnappy © 09.03.12 14:50:01    

А знаєте, що мені найбільше у відео сподобалось?  Very Happy
Реакція Zippo з самого початку у машині LOL  LOL  LOL

ПовідомленняBantyk © 12.03.12 15:13:28    

Я з вами, але зможу бути лише з неділі (на 3 дні). Але з моєю здатністю шукати пригоди на свій зад — отим складним маршутом поїздо-авто-маршуто-стоп добиратись побоююсь, якщо хтось їхатиме в неділю, прошу мене взяти з собою, дорогою обіцяю мовчати. Спальник і каримат маю, більше нічого.
ПовідомленняAspera © 12.03.12 16:44:46    

йолке, а шо це я іще не записалась?   Surprised  
Writeвсе є, буду або перші 2 дні, або останні - ше скажу ближче до часу Sailboat

ПовідомленняANGELo © 12.03.12 20:43:40    

Bantyk написав(ла):
Але з моєю здатністю шукати пригоди на свій зад
шото останнім часом популярно стало присвоювати собі властивості «шукати пригоди на свій зад» (типу голова до цього не причетна, або не про ті пригоди мова йде Very Happy), бути з поганою «моєю кармою», і «то так завжди». Думаю це через те, щоб придумати собі залізну відмазку після якої будь-які слова вже не є доречними на випадок «єслі шо». Це з розряду «И чё?!», дії впливу більшості, коли ти не в більшості — «бо нас більше — значить нічого ми зобов’язані говорити», і як один хлопак сказав «Коли дівчина на питання відповідає «Бе бе бе» — то питань більше немає» Very Happy.
Так що, Bantyk, не надо одним збитим деревом прираховувати себе до «ізбраних». Тепер цим нікого не здивуєш. Мінімум — це збитий ведмідь! А саме краще два! Very Happy Тоді ти можеш підпасти в цю когорту. Тому не переживай — доїдеш нормально. І не треба шукати відмазки.
Snappy, то всьо фігня! На жаль ми не бачили реакцію водія авто яка їхала нам на зустріч. Crazy
А то вже накінець-то дочекалися рафтингу!  Cool Готуйтесь... Сухопутні ящури! Попадете ви на мій борт. Yahoo

ПовідомленняSamike © 12.03.12 23:56:27    

Якщо я буду добиратися на місце табору сам, як це вплине на ціну? І ще, 250 грн. — це ціна 8 км. сплаву чи одного дня?
ПовідомленняZippo © 13.03.12 1:24:17    

Samike написав(ла):
Якщо я буду добиратися на місце табору сам, як це вплине на ціну?
Ніяк не вплине. Ця тема створена для того, щоб можна було цивілізовано зорганізуватись, тим самим полешити життя як собі так і нам. Ближче до сплаву в залежності від кількості бажаючих, будуть замовлятись відповідної місткості автобуси/буси.

Samike написав(ла):
250 грн. — це ціна 8 км. сплаву чи одного дня?
Ціна одного сплаву з перебування в таборі.
ПовідомленняVictor SV © 13.03.12 7:17:15    

Їдем Я, Slonik, Vito4ka, сплавлятись будем в перший день, час перебування в таборі перша доба, все решта є.
Доїзд буде швидше всього громадським транспортом.
ПовідомленняХрумчик © 13.03.12 8:26:23    

Yahoo Всім привіт!!! Нас теж пишіть мене і чоловіка Павла. Будемо з неділі, тобто 29, 30 та 1. Їдемо машиною, каремати, спальники та палатку будемо мати Smile Чекаю дуже, дуже зустрічі.... Wink
ПовідомленняBantyk © 13.03.12 11:33:49    

ANGELo, діло не в деревах, а в моїй здатності сісти не в ту маршутку, не в той вагон, не в той поїзд, не в ту машину.
недавно сіла не в своє купе, причому пів вагона підняла на ноги, виявилось, то не мій вагон)) З цим у мене особливо складається)) А вчора взула після треніровки, нечайно, не свій чобітSmile
Хрумчик, я вам довіряю, може ви мене десь машиною підберете?
Дякую за увагу) у мене все))
ПовідомленняХрумчик © 13.03.12 12:06:41    

Бантику, ми ще в печери тебе хтіли озьмити Smile Звичайно, приїжджай... можеш ще в суботу, погостюєш трохи в нас Smile щось той Анджело вороже настроєний по відношенні до тебе Smile Щось хлопові вже голову заморочила своїми вочиськами Very Happy Іще порадь що приготувати... Very Happy пиріжки і блінчики вже були LOL
Сторінка 1 з 16
1, 2, 3 ... 14, 15, 16  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU