Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пропало цуценя західно-сибірської лайки

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 15.05.12 12:50:09    Пропало цуценя західно-сибірської лайки

В районі аеродрому Цунів (м. Городок Львівської області) пропало цуценя західно-сибірської лайки, 5 місяців, окрас сірий, звати Діксон. Прохання повернути за винагороду. Телефон 067 903 64 12. Юрій.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 23.05.12 16:06:59    

Песик знайшовся!
Господар - Юра Зубко, керівник польотів аеродрому Цунів висловлює міліції, жителям навколишніх сіл і всім небайдужим добродіям, хто так чи інакше долучився до спасіння його сірого кудлатого друга
                   ЩИРУ ВЕЛИКУ ПОДЯКУ!

Повідомлення7eMEN-off © 23.05.12 17:37:05    

Вони часто пропадають.. За останній час я вже втрете чую..  дорога та гарна порода..
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 31.07.12 20:08:05    

В песика явна нівізуха, бо знов якийсь нєхорошій алконавт скористався його щенячою довірливістю, щоб тут же продати за сотню-другу гривень.

Тож повертаємось до початку теми:
Цитата:
В районі аеродрому Цунів (м. Городок Львівської області) пропало цуценя західно-сибірської лайки, 5 місяців, окрас сірий, звати Діксон. Прохання повернути за винагороду. Телефон 067 903 64 12. Юрій.

Минулого разу песика занесла доля в сусіднє з Городком село, де його  продали нічого не підозрюючим людям,  стерегти господарство. Тож в кого  є друзі в Городку і околицях - повідомте їм - може хтось щось чув чи бачив.

Перший раз песик знайшовся виключно завдяки наполегливості господара і тим, до кого він звернувся як безпосередньо, так і через знайомих своїх знайомих створившого справжню хвилю "сарафанного радіо", що донесло цю проблему до того, хто побачив цю породисту тваринку на ланцюгу і виришив повідомити на всяк випадок і як раз в точку!

Допоможіть!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU