Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Цунів працює

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpyceR © 14.05.12 21:36:24    Цунів працює

Для декого це буде вже не новина, а для декого - спасінням.
Повідомляю, що сайт аеродрому "Цунів" (tsuniv.lviv.ua) нарешті працює Drink
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 15.05.12 10:33:30    

tsuniv.lviv.ua - це зараз сайт осередка Федерації парашутного спорту у Львівській області, де в тому числі розміщено і інформацію про стрибки і покатушки  на аєродромі Цунів, а також контактні телефони, за що Fishki моя особиста подяка.

На даний же момет вже третій рік поспіль безпосередня інформація "з місця подій" на аеродромі Цунів з'являється у відповідних темах сайту extreme.lviv.ua які веду я; в цьому році це - Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК, базою якого і являється аеродром Цунів.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU