Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хочу сноуборд!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняbotsman © 21.02.08 22:49:58    Хочу сноуборд!

Бордери, хто поможе вибрати боти і кріплення у Львові - з мене горілки стіко, скільки влізе у  шлунок Smile. То шо мені порадив інструктор в Райдері ниє, в Екстрім-стайлі того в принципі нема - загубився я у брендах Smile хелп
ПовідомленняIhorT © 22.02.08 14:06:42    

Раджу тобі наступне (київські магазини)

Кріплення в drive-sport.com.ua
Кріплення в ekip.com.ua

Боти в drive-sport.com.ua
Боти в ekip.com.ua

Drink
Повідомленняbotsman © 22.02.08 15:03:30    

IhorT
воно звичайно і дякую, но суть в тому шоб у Львові то діло купити, особливо боти?
ПовідомленняIhorT © 22.02.08 15:57:19    

Глянь на серію BURTON в Екстрім Стайл (боти та кріплення).
Повідомленняbotsman © 22.02.08 21:00:12    

IhorT
боти-кріплення є - тепер треба дошку, хочу якусь б/у, щоб не шкода було вбивати - 160 см, сендвіч - випадково ніхто не продає із знайомих?
ПовідомленняIhorT © 23.02.08 12:16:36    

snowboard

К сожалению, данная страница для Вас не доступна: возможно, был изменен ее адрес или она была удалена. Пожалуйста, воспользуйтесь поиском.
Повідомленняskoch © 11.09.08 16:15:34    

якшо ще некупив доску то мож написати мены на мило. маю одну готовий продати за 100 у.о. бренд якись невыдомий(Factory), але стан хороший. Якш треба шоб ламатись, бити горіги, вчитись кататись або когось просто нею бити то вона якраз для тебе. Хоч фотку напиши на мило narkomancc{mail}mail.ru
Повідомленняbotsman © 11.09.08 18:53:35    

skoch
Very Happy  за законами жанру я мав би через рік написати "купив, 2 роки тому"Smile
з.і. такою дошкою, навіть, ворога  соромно бити  Very Happy
Повідомленняnomeaning © 11.08.09 15:32:39    

Ніхто не хоче продати бу борд?)
І боти 41-42?)
ПовідомленняTerry © 11.08.09 15:44:45    

як ніц не купиш, до зими ближче подумаю над продажем своїх. Там ноунейм якийсь, але набагато кращі, ніж дають на прокатах, тож за 300грн навіть нема чого думати.
Повідомленняnomeaning © 11.08.09 15:46:55    

Це і повинен бути борд для вбивання...
буду мати наувазі Wink
ПовідомленняTerry © 11.08.09 17:57:54    

Слухай, загадав. Є одне місце де є борди - вони там всі під жостке Степ-ін кріплення - -з альп розформували старий прокат, але там певно домовишся за що завгодно, якщо то сугубо для навчання джибу по асфальті - -то піде. Там взагалі ціла купа всього є.
П.С. Я мав наувазі свої боти.

Повідомленняd_hubych © 09.01.11 15:31:53    КУПЛЮ Сноуборд , Кріплення, Боти !

Мені потрібний сноуборд 140-150 з кріпленням (Atomic AIA) яке зображене на фотці

і боти 41-42 розмір

хто може продати недорого дзвоніть тел.  067 32 03 173
Drink
ПовідомленняViter © 15.02.11 9:50:39    

Народ, хелп плз! Хочу борд. Проблема в тому, що новий купувати дорого. Та навіть якщо й б\в, то в магазинах дорого. Знаю що є такі люди, в яких досить дешево можна купити борд. З-за кордону возять, чи щось типу того. На покупку борда виділив 1500 грн. В принципі чув шо за таку ціну реально знайти непоганий б\в борд. Ну так от, допоможіть плз знайти таких людей. Може в когось знайомі таким займаються, або може хтось свій борд хоче продати приблизно по такій ціні. Буду вдячний за будь-яку допомогу.

P.s. Забув написати: мене цікавить весь комплект - борд+кріплення+боти
ПовідомленняBrian © 15.02.11 10:59:59    

Viter написав(ла):
Народ, хелп плз! Хочу борд. Проблема в тому, що новий купувати дорого. Та навіть якщо й б\в, то в магазинах дорого. Знаю що є такі люди, в яких досить дешево можна купити борд. З-за кордону возять, чи щось типу того. На покупку борда виділив 1500 грн. В принципі чув шо за таку ціну реально знайти непоганий б\в борд. Ну так от, допоможіть плз знайти таких людей. Може в когось знайомі таким займаються, або може хтось свій борд хоче продати приблизно по такій ціні. Буду вдячний за будь-яку допомогу.

P.s. Забув написати: мене цікавить весь комплект - борд+кріплення+боти

в мене знайомий займається бордами, казав з горем пополам можна підібрати комплект десь біля 200 буржуйских гривників(питав в грудні), якщо цікавить, стукай в аську , дам номер його а там вже як домовитесь)

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU