Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг. Сезон 2012?

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMisteria © 18.05.12 21:22:10    

Vushenka написав(ла):
Хто б плакався? Ще мені одні боягузи)

но-но-но Wink нема тут на форумі таких ( очкунів тобто)) То в нас гумор останнім часом якийсь специфічний пішов, сортирний я би сказала) Very Happy

ПовідомленняVushenka © 19.05.12 8:13:57    

Бляха, давно сюди не заходила через свою зимову сплячку і навіть приблизно незнала, що виявляється, в Камянці стрибки заборонили (їм шкода,чи що?) Smile, а поїздка на Червоноградську вишку планується на літо, якщо все узгодиться з їхньою адміністрацією. Тому прошу ибачення за свою, як каже Містерія, діарею Smile
Чекаю команду «можна» Smile
Розраховуйте і на мою, заскучавшу за пригодами дупу в Червонограді Smile

ПовідомленняPershoraznyk © 19.05.12 15:13:47    

Я тільки як фото переглядаю, то вже дух перехоплює Shocked
ПовідомленняMisteria © 21.05.12 19:44:06    

Он мої чорти , що придумали

Smile  Smile  Smile
Сергій Мазурик (Молитва роупера))

О, Святі Карабіни і Всемогутній Роуп!
Приносимо в жертву........ой! не так:
Благословіть рабу Вашого Сєрого (на хвото)
на другий блаженний стрибок!
Та хай відчує вона екстаз вільного падіння!
Та хай не прікальнуться орги з неї, як з мене!
Щоб захотіла вона стрибнути втретє з башні,
а не кричала "Давай на Шаан-Каю!!"
І щоб приземлення було мягким!
І щоб крику було багато!
Альпінійські Мотузки! Святі Карабіни!
Роупджампінг!
Карабінь - три рази)) Smile  Smile  Smile

Повідомленняdestruct © 12.06.12 17:26:41    

Народ, то що, стрибків в Кам*янці не передбачається? Де найближчим часом збираєтесь проводити джампінг?

ПовідомленняOhirok © 17.06.12 22:44:56    

Щось притихли стрибки всі... хто знає коли і де можна буде стрибнути?
Наперед вдячний Wink
Повідомленняsatirikon © 20.06.12 22:32:43    

Так буде можливість стрибнути в Сільці чи ні..??? бо відколи почув про це..так по десять разів на день сюди заходжу..
ПовідомленняAndrey © 23.06.12 9:53:33    

destruct написав(ла):
Народ, то що, стрибків в Кам’янці не передбачається?
Не передбачається! Pardon

satirikon написав(ла):
Так буде можливість стрибнути в Сільці чи ні..???
В Сільці діюча шахта і вишка відноситься саме до неї... Тому не все так просто, в плані домовленостей з керівництвом. Особливо після розпускання язиків нєкоторими таваріщами (не буду показувати пальцем Acute ) в невідповідне русло...

Ohirok написав(ла):
хто знає коли і де можна буде стрибнути?
От ви тільки вмієте запитувати «Коли і де?». А самим запропонувати підходящий обєкт? Може у вашого судіда на городі вишка 100-метрова стоїть, чи хмарочос як в еміратах, а ви мовчите Mad Пропонуйте об’єкти Wink Стрибати можна з усього: будівлі, вишки, труби, мости, скелі, карєри. Головний критерій — висота і доступність (на закинутих об’єктах простіше всього буде щось організувати).
ПовідомленняSavmi © 29.06.12 21:43:34    

Недавно довідався інформацію про стрибки у Кам’янці.
Організовує Франківська турфірма «Кошка» (koshka.if.ua/4.html), телефони (097) 7770575; (063) 3574557; (095) 0027964.
Спершу подумав, що вони набирають групи і відправляють до хлопців з екстрим-клубу. Ан ні, щось власне. Тож, кого цікавить телефонуйте, розпитуйте, їдьте.
Very Happy

ПовідомленняElectrik © 02.07.12 8:53:30    

На рахунок можливих об’єктів. Слабо уявляю як стрибати з труби а точніше систему кріплень у таких випадках (ще не бачив). Можливо зацікавлять труби колишнього сірчаного комбінату у місті Новий Розділ. Підприємство розвалене ріжуть їх помаленьку але деякі ще стирчать домовитись я думаю можна. Одне тривожить стан драбин та сходових прольотів. Хімія їх за роки добряче поїла. Варіан 2 Славне місто Новояворівськ аналогічний комбінат а чи там труби стоять нескажу.
ПовідомленняMisteria © 10.07.12 1:18:37    

Electrik написав(ла):
На рахунок можливих об’єктів. Слабо уявляю як стрибати з труби а точніше систему кріплень у таких випадках (ще не бачив)

Труби досить непоганий варіант для стрибків і систем кріплень для цього є декілька. Є такі, коли від роупера нічого не залежить і він по-любому не вмажеться в цю трубу, а є такі коли бажано тежнічно правильно стрибнути.Smile

Повідомленняsergiyaka © 01.08.12 15:48:57    

Привіт усім. Нарооод ну просто дуже хочу спробувати цю штуку! Пишіть в скайп roston04 якщо будете збиратися кудись. Готовий навіть зльотати компанією в інше місто. Дякую!
Повідомленняglorioous.bastard © 24.09.12 22:42:08    

Народ, де можна на Галичині стрибнути з моста з мотузкою? Дико хочется...

Кльово було би в Фак_парку з труби стрибати — там усьо закинуто.

Але там станції моб. звязку — коли лізеш на верх від них голову просто розриває (чув от знайомих сталкерів).
ПовідомленняMisteria © 25.09.12 15:29:45    

glorioous.bastard написав(ла):
Але там станції моб. звязку — коли лізеш на верх від них голову просто розриває (чув от знайомих сталкерів)
І вони не обманюють... Я в Луцьку роупом займаюсь, якось «пощасливилось» годинку на вишці з ретрансляторами посидіти — ну його до біса!!! три дні, як після Чорнобиля — голова болить, в вухах гуде... Дійсно це дуже шкідливо.
ПовідомленняSerhiy86 © 09.11.12 11:29:11    

Люди у чудернацьких костюмах стрімголов кидалися з львівської багатоповерхівки

3–4 листопада у Львові нагримовані та одягнені в чудернацькі костюми люди стрибали з багатоповерхівки. Захід відбувся на недобудованому житловому комплексі між вулицями Тракт Глинянський і Тарасівською у Львові.

Як повідомила організатор заходу, керівник команди «Земля стрибків» Вікторія Семенюк, такі стрибки проводяться у Львові вперше. Вони називаються роуп-джампінг.

«Цей захід був приурочений Хеловіну, відтак називався «Зомбі стрибки». Учасники мали прийти в тематичних костюмах, — розповіла Вікторія Семенюк. — Для роуп-джампінгу ми спеціально вибрали будинок поза територією житлового масиву».

Попри те, що у Львові такий захід відбувається вперше, пострибати з дев’ятиповерхівки прийшло близько 80 осіб.

Як поінформувала організатор «Зомбі стрибків», команда організаторів приїхала в наше місто з Луцька.

«Це не останній наш захід на Львівщині. Незабаром ми хоче провести у Львові зимові стрибки», — підсумувала пані Семенюк.

http://lviv.expres.ua/video/2012/11/07/59186
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU