Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг. Сезон 2012?

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняElectrik © 10.05.12 9:36:37    

Блін Кастро про такі речі треба завчасно попереджати. Тобі з твоїми прижками це як два пальці. А я "чота ачкую брат"
Знаєш скільки справ треба зробити перед ПЕРШИМ стрибком:
затаритись памперсами
віддати борги
написати заповіт
добряче попити (може в останній раз) з друзями
посадити дерево
зачати нового маленького electrika
отримати зарплату та розповісти про всі нички
Та список можна ще сутки  лише писати , а ти дав 9 годин. Я неготовий і останні дні дуже ситно харчувався.
Тому я і замахую ВАС: Скажіть коли? бо без підготовки заляпаю вишку. Тобі то треба?

ПовідомленняVushenka © 14.05.12 9:22:25    

То коли будуть роуп стрибки з тієї вишки в червонограді хоч орієнтовно? І скільки це буде коштувати?
ПовідомленняMisteria © 16.05.12 13:08:42    

Electrik написав(ла):
Тому я і замахую ВАС: Скажіть коли? бо без підготовки заляпаю вишку.

Вибач за мій чупакабрівський, але в тебе там дупа так зіжметься, що не те що обкакатись, а й пукнути не вийде Very Happy Так що не боїсь, братюнь. Все буде гуд)

ПовідомленняVictorT © 16.05.12 13:30:24    

Очко десантника во время прыжка способно перекусить стальной лом, но полной герметичности это не обеспечивает (с) Very Happy

UPD: наткнулся на вариации на тему Very Happy

1:"Во время отрыва от рампы самолета очко десантника способно перекусить лом, однако и этого усилия бывает не достаточно для обеспечения герметичности..."
2:Очко программиста в день сдачи проекта вообще чудеса вытворяетSmile

говорят у десантника в момент прыжка очко ломик перекусываетWink
вопрос
нахера десантнику во время прыжка ломик в очке?

ПовідомленняMisteria © 16.05.12 20:15:12    

VictorT написав(ла):

нахера десантнику во время прыжка ломик в очке?

Ну якSmile щоб забезпечити герметичність.... Dance

ПовідомленняNattka © 16.05.12 21:09:40    

Very Happy тема про роуп перетворюється на обговорення фізіології людського організму в екстремальних ситуаціях. Такі собі «анальні аномалії» Goof або «словєсний понос» LOL
ПовідомленняElectrik © 17.05.12 10:22:55    

Нє я краще тиждень буду голодувати ніж з таким "ніжним жалом" в дупі літати
ПовідомленняVombat © 17.05.12 10:52:08    

Electrik написав(ла):
Нє я краще тиждень буду голодувати ніж з таким "ніжним жалом" в дупі літати

Шкода, а міг бути перший селекційно схрещений роуп-електроджміль.
Very Happy

ПовідомленняElectrik © 17.05.12 11:23:15    

Вибачай що розчарував але можу гарантувати голодного електрика з відбірною лайкою.
ПовідомленняVushenka © 17.05.12 17:26:17    

Vushenka написав(ла):
о коли будуть роуп стрибки з тієї вишки в червонограді хоч орієнтовно? І скільки це буде коштувати?

То хтось щось вродить?Smile

ПовідомленняMisteria © 17.05.12 19:22:23    

Vombat написав(ла):

Шкода, а міг бути перший селекційно схрещений роуп-електроджміль.

LOL  LOL  LOL  LOL
Vushenka написав(ла):
То хтось щось вродить?Smile

Нє, ну бистрий як діареяSmile Дай порозмишляти на тему забезпечення герметичності заднього виходу під час екзіту з вишки Very Happy

ПовідомленняElectrik © 17.05.12 20:20:20    

Люба моя Misteria тут і розмишлять нічого
Все просто "Нада проста менше жрать". Це доречі хороше вирішення і багатьох інших проблем

ПовідомленняVushenka © 18.05.12 13:30:25    

Misteria написав(ла):
Дай порозмишляти на тему забезпечення герметичності заднього виходу під час екзіту з вишки

Так неможуть писати справжні екстрималиSmile Хто б плакався? Ще мені одні боягузи)

ПовідомленняElectrik © 18.05.12 15:35:31    

Vushenka написав(ла):
Так неможуть писати справжні екстрималиSmile Хто б плакався? Ще мені одні боягузи

А які вони ці "справжні екстремали"?????
Сильні та витривалі , відважні , без страху сумнівів та "башні" ????  
  ......ь прямо термінатори якісь.
Доречі можна нову тему починати "Хто ви екстремали , і чи "ОЧКУЄ" справжній екстремал ????? ( Думаю буде корисно всім )

ПовідомленняMisteria © 18.05.12 21:19:54    

Electrik написав(ла):
Це доречі хороше вирішення і багатьох інших проблем

... чого=) я навпаки люблю файненько попоїсти і тоді піти стрибатиSmile А взагалі дофіга їсти - то свиняче діло, згодна)
Electrik написав(ла):
і чи "ОЧКУЄ" справжній екстремал ?????

Звісно очкує, тількт не коржен в цьому признається) Хтось більше, хтось менше, по комусь видно, по комусь геть непомітно)) Про задні шлюзи то ми звісно так, тут жартуєм... Але в кого абсолютно відсутній інстинкт самозбереження - то не є добре, то вже початок шизофренії..От Cool

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU