Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо ANGELo з Днем Народження :)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLinayre © 17.04.12 1:39:55    

Хоч день вже завершився, хай не завершується свято. Лише світлих емоцій у житті, хай ніколи не згасає ентузіазм до чого б ти не брався, хай завжди вистачає сил долати перешкоди на шляху до нових пригод і кожна пригода нехай завжди буде в радість. Smile
ПовідомленняVictor SV © 17.04.12 6:10:16    

Привіт, приєднуюсь до всього сказаного, зеленого світла по життю Drink
ПовідомленняХрумчик © 17.04.12 8:09:10    

Сергій, приєднуюсь до привітань...Бажаю щирих та вірних коллєґів, неймовірних та яскравих емоцій та безмежного задоволення від життя... Smile
ПовідомленняNotka © 17.04.12 9:39:15    

В І Т А Ю знайомого-незнайомця!..)) Всіх благ - небесних і земних,  здорового тіла і духу, душевної і матеріальної стабільності!..  Wink
ПовідомленняAspera © 17.04.12 10:10:14    

І ше рррраз вітаю! Святкування було дійсно фантастичне (За Сіррроожу, айнене!! Drink PrevedClapping Dance  Dance2) ! Very Happy
Ще раз довели той факт, що в будь якому закладі можна відірватися на всі сто, головне — компанія і настрій, ну а тут все було як треба Good
П.С — якщо хтось знімав там відео наших свистоплясок — вбйю! Very Happy

ПовідомленняZippo © 17.04.12 10:29:34    

Aspera написав(ла):
Ще раз довели той факт, що в будь якому закладі можна відірватися на всі сто
Я сам в шоці Surprised

Aspera написав(ла):
якщо хтось знімав там відео наших свистоплясок — вбйю!
На ютубі вже є Jokingly
P.S. Ше раз того патлатого вітаю з днюхою. Drink Кста, коли ми тобі будем ірокез робити? Goof

ПовідомленняSpawNTnT © 17.04.12 11:08:24    

Приєднуюсь до привітань! Всіх благ тобі Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZippo © 17.04.12 16:49:17    

Jokingly

ПовідомленняANGELo © 17.04.12 17:50:45    

Lyubko, що що, а стільки най-най про себе я ще не чув.  Very Happy Дякую! Clapping

Aspera написав(ла):
П.С — якщо хтось знімав там відео наших свистоплясок — вбйю! Very Happy
Де?! Хто?! Лусни моя селезінка, але я так того і не побачив, як ми відривалися. Готовий на жертву - відео в студію! ...Тссс! Спокійно Жартую.

Zippo написав(ла):
P.S. Ше раз того патлатого вітаю з днюхою.  Drink  Кста, коли ми тобі будем ірокез робити?  Goof
За патлатого дякую! І за "ще раз" - теж дякую!  Cool
Ірокез?  Embarassed От так прямо ірокез?!... Crazy Микола!!!!
Микола обіцявся взяти організацію на себе.  Very Happy НО! Відразу кажу - я не буду з ним ходити.  Very Happy Назвемо це "Весняне постригання"! Тут вже ідеї щодо використання волосся вже виникали... Якісь збоченці-фетишисти. Crazy

Отже, дозволю собі висловитися.
В першу чергу, дякую всім за вітання, за те, що не полінувалися і привітали, телефонували, прийшли "на 18:30 до коня з Данилом"! Дякую Хокс та Леа за сюрприз які вони зробили нам, та й мені у вигляді класного подарунку!  Yahoo
Старгород. Одним словом - ми це зробили! Розповідати ЯК ми це зробили - не передаш словами. Це треба було бачити.  Yahoo
Дякую за подарунок, і дякую собі, що народився 16 квітня, і що вчора ми зібралися - зібралися 16 квітня.
Сьогодні цілий день я отримував посилання на сайт Старгорода з зазнімкованими нашими подвигами.  Crazy
Але бачу вони вже тут. На останній фото, бачу, Блюмхен в шоці. Embarassed  Goof А Микола покорив стілець!  Cool
ЗІ: Надя спочатку, а потім Зіппо мене так непогано розвели з "сюрпризом"... Good
ЗІ2: мені справді шкода, що не було всіх. І тих кому розсилав, і тих кому не відіслав смс.
ЗІ3: хотів би ще розказати одну історію. Є в мене товариш. Старий добрий товариш. Ще з тих часів коли домашній телефон був ознакою розкоші, і коли не могли загнати додому з вулиці, а не навпаки - з компа на вулицю, щоб коріння не пустив. Так от... Дзвоню до чувака, мол, чого не вітаєш? Відповідь: "А мені Вконтакті нічого не вискакувало!". Розумію, що був другий день свята Паски, і забулося про то все. Але насправді це песець... Це соромно. Мораль сєй басні, думаю зрозуміла.

ПовідомленняG@vchiK © 18.04.12 8:33:38    

Сергій! Вітаю з Днем народження! Сорі що з таким запізненням... Бажаю міцного здоров'я, великих прибутків, вірних безкорисливих друзів і всього найкращого Drink

PS: Бачу гулянка вдалася на славу!!! Smile)

ПовідомленняAspera © 18.04.12 10:56:40    

ANGELo написав(ла):
Відразу кажу - я не буду з ним ходити.   Very Happy

Тоєсть як то не будеш??
Ми, я ізвіняюсь, вже придумали як на рафтингу тобі  прорізь у шоломі замутити, водостійкий лак я пригляділа, шоб стояв добре (ірокез, всмислі Very Happy ), опять жеж - щирі сподівання, а ти.. а ти...ех Crying or Very sad

ПовідомленняIhor © 18.04.12 11:12:37    

Приєднуюсь до всього написаного! Smile Вітаю з днюхою! Smile
ПовідомленняКаралева дэбилав © 18.04.12 13:15:42    

я тебе не впізнала Smile
маі паздравлєнія, ура-ура-ура Smile
ПовідомленняProgektor © 18.04.12 17:38:42    

Щось я як останній тугодум і доїжджєючий, коротше, прийми мої щирі вітання і побажання всього най-най-най кращого і найпозитивнішого від мене, одним словом вітаю !
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU