Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Альпіністичний семінар (ГОРГАНИ зимою)

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 5 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 05.03.08 11:33:33    

Буржуйка-капіталістка  походу Crazy ой, не дадуть тепер мені в руки стяг оунівського братства Crying or Very sad SadSad
ПовідомленняZippo © 05.03.08 11:33:48    

GREIDER написав(ла):
бий москалів складай до купи і кулемет бери у руки і ленту нову закладай
а-а-а... я плакаль  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняLubko © 05.03.08 11:33:56    

2 GREIDER
згідний з тим, що є така паскудра манера - спаплюжити. моя позиція така: не подобається - або критикуй конструктивно, або мовчи, вирази типу "мені не сподобалося" або "ацтойнах" тут недоречні. навіщо той негативізм?

!АЛЕ, якщо вже мова зайшла про те, ХТО ЩО ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ, то НІХТО З НАС не достойний носити це знамено. І тим більше ніхто не достойний закидати комусь типу "а що ТИ зробив для України?".

одним словом: не суди, і не будеш осуджений.

2 Hoks
оце вам наука спілкування.
"що вбіса за прапор" - занадто різко і образливо висловлюєтеся.
навіщо спочатку ляпати дурниці, щоб потім довго у марудно виясняти стосунки і перепрошуватися?

пс. сорі, забув перейти на "ти"  Angel

ПовідомленняGreider © 05.03.08 11:51:58    

так можливо щодо "ХТО ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ.." трохи заголосно сказано, але ми повинні памятати і боротись за своє УКРАЇНСЬКЕ, бо щоб відбулись великі зміни їх потрібно починати робити з себе
ПовідомленняHoks © 05.03.08 13:10:35    

Lubko написав(ла):
оце вам наука спілкування.

Дякую за науку. Всю критику в свою адресу уважно аналізую, і, якщо вважаю конструктивною, приймаю до уваги. В даному випадку
Цитата:
"що вбіса за прапор"
дійсно з мого боку було необдуманим виразом. Прошу вибачення у тих, кого воно зачепило. Направду, не мала жодних намірів образити чиюсь пам"ять, славу, і подвиги.

GREIDER написав(ла):
щоб відбулись великі зміни їх потрібно починати робити з себе

З цим  згідна.

З.І. Доречі, давайте глянемо на сабж Search sky і повернемось до топіку теми  Runner Drink Коменти до відео вітаються  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 05.03.08 13:27:05    

Я тут маленько спробую втиснутися... Smile а то тут такі пристрасті. Я не фахівець. Тому нюанси режисури, сюжетної лінії, монтажу і тому подібне не буду обговорювати. Але є одна важлива річ-я побачив те, що не відчув і не бачив, і мені було цікаво дивитися ті 3 хв відео, навіть якщо це просто об'єднані до купи різні відео різних людей. Я отримав задоволення від перегляду-значить цей кліп не дарма з'явився і корисну справу він зробив. А нюанси прапора, політики, і національних належностей, і так само професійних оцінок-залишаю на розсуд фахівців. Smile
ПовідомленняZippo © 05.03.08 13:50:11    

ANGELo написав(ла):
Я отримав задоволення від перегляду-значить цей кліп не дарма з'явився і корисну справу він зробив.

ПовідомленняHoks © 16.03.08 10:24:54    

Lubko написав(ла):
ми от 8го березня плануємо на Довбушанку ломитися Smile
зважаючи на прогноз ( http://www.gismeteo.ua/towns7/99894.htm ) очевидно: буде весело Smile))
адреналін ВЖЕ в кров бризкає Smile)Smile

Щось від чувака нічо не чути..... Погодка дійсно не радувала, то ж троха хвилююсь Smile

Lubko, відзовись! Живі-здорові всі повернулись? Good
ПовідомленняZippo © 16.03.08 10:38:38    

Hoks написав(ла):
всі повернулись?
Пропали як ксьонзові качета Very Happy
Повідомленняbotsman © 17.03.08 1:51:38    

ZIPPO
як не дивно - унікальний випадок, коли по суті погоджуюся з Hoks, найбільше люблю критикувати себе, а не такого файного пацана як ти)). З іншого боку ти достатньо здібний, шоб сприймати критику. На перший погляд і НЕ з професійної точки зору:
негатив:
1. Зміст (сюжет) - має бути завжди, потрібно чітко розуміти ЩО ти хочеш сказати? Тоді підтягуєш відеоряд і вже потім музику, а не спочатку музику тоді приліпити під неї відеоряд і гадати де ж тут зміст. Наприклад,  Lubko все гарно Оксанці розтлумачив, але це має бути зрозумло з ВІДЕО бо це - ВІДЕО. Воно тіпа показуєSmile
Якщо виходити з того матеріалу, що є в кліпі: йшли - звідки йшли, як йшли і куди прийшли? - то класика. Зважаючи на погоді умови, які власне і мають надавати кліпу статус особливого - головний акцент мав би бути на тому ЯК йшли, чим саме це відрізняється від звичайної прогулянки по засніженому горбі і т.д. - таких планів відносно загальної тривалості дуже мало і за кількістю і за самим вираженням суті.
2. Прапор - хоч і спадковий бандерівець, не буду сперечатися щодо проявів "шароварщини", то десь з тої області, що і вживання цивільними льотчиками та інш "крайній" політ, яке походить від військових, бару "Криївка" (дуже цікаві власникиSmile, лепетіння про москалів та кулемети (не чув ні від бабулі ні від діда такого жодного разу). Та суть не в тому, ДЕ показано що він був з самого початку, ви його несли і зафіксували? Виглядає ніби вас догнав якийсь чувак з прапором і пом кудись зник)).
3. Кінець тупий тут нічого критикувати, можна було б вставити Анджеліну Джолі наприклад - сенс той самий, а дивилося б кращеSmile
4. Музика - місцями збігається із змістом, якого практично нема).

Позитив:
Єдиний, але ЯКИЙ: план із снігом, що здувається - афігітєльний, його більш ніж достатньо щоб виправдати похід з художньої точки зору.

В загальному додам - не варто зациклюватися на тривалості кліпу, обовязково всіх показати і т.д. - тоді не називаємо то кліпом, просто ліпимо до купи без акцентів, можна навіть без музики (то як колаж і просто набір фоток). Як правило, коли зовсім важко з матеріалом то краще все виглядає у "комічному" варіанті - серйозна музика зосереджує та концентрує увагу.

зі. Ващє то краще було б за пляшкою)) - і пропонував же я тобі)(так само як переформатувати дані)

to (майже) all - почитайте зміст слова "критика", а тоді за неї беріться. До чого тут суперечки між собою, а не з автором чи взагалі суперечки хз. Критику кліпу сприймати як критику походу, прапору і т.д. - як би то ніжно сказати - недоречно.
На завершення, якщо я не вважав би тебе здібним і шо ти можеш краще - то не писав би)). Багато з того написано, шоб у майбутньому тобі не притикали "а чо мене нема?", "а де відео тої поїздки?" (коли там матеріалу гулькін йух) і т.д.))

Drink
ПовідомленняZippo © 17.03.08 2:08:46    

botsman написав(ла):
Ващє то краще було б за пляшкою)) - і пропонував же я тобі)
Та знаю я, знаю. Виправлюсь, обіцяю. Drink
На рахунок критики. "РОЗСТРІЛЯВ" ти мене старина, ше й штани спустив... Тре в тебе вчитись, поки ще горілка дешева і уроки безкоштовні Smile

Повідомленняbotsman © 17.03.08 5:22:43    

Hoks написав(ла):
Якби вміла, зробила б анімовану гіфку і поставила як аватар

вивчив питання)) - доброго ніц не вийде. Звідси найкраще взяти чудачків Smile

gorg.gif
 Опис:
 Розмір файлу:  53.53 KB
 Переглянуто:  3876 раз(ів)

gorg.gif

ПовідомленняLubko © 18.03.08 15:15:27    

2 botsman: враховуючи умови зйомки нема чого нарікати на відсутність сюжету. взагалі чи потрібен сюжет в даному випадку. є кілька моментів "як йшли" - підйом вгору і перелізання через дерево. а звідки йшли і куди - само по собі зрозуміло, зрештою, це можна і на фото зафіксувати.

я ціную це відео за те, що в ньому гарно видно як сніг фіґачить під ногами (цього ніяк не видно на фото), доречі - суперова джіфка!  Good , місцями видно фізичне напруження людей, це все супроводжується напруженою музикою (Апокаліптика кермує! Smile - отже, поданий сам процес походу (а не похід, як переміщення з п.А в п.В).

Hoks написав(ла):
Lubko, відзовись! Живі-здорові всі повернулись?

як завжди, виявилося набагато простіше, ніж я сподівався.
і знов кішки з льодорубом даремно з собою тягав.
на Довбушанці зустрілися з Борисом Горою і його вихованцями - моїми колєґами з Тернополя.
з погодою повезло, але троха інакше - повне молоко, зато вітру - штиль Smile.
одним словом, матрац...
або іншими словами: "бухаловка і обжираловка з елементами екстріму" ((с) хтось із богородчанських колєґів) Smile

деякі спогади і пару фото

пес. між іншим, в цей похід я теж взяв відеокамеру - так захопився вищезгаданим кліпом, що аж задумав щось подібне зняти Smile
ну, погода цьому не посприяла, але все ж шось трохи познімав.
тільки є одна трабла: відео зняте на mini-DVI касету... я в тому не сильний... хтось би поміг то всьо оцифрувати?

ПовідомленняZippo © 18.03.08 16:02:24    

Lubko написав(ла):
відео зняте на mini-DVI касету... я в тому не сильний... хтось би поміг то всьо оцифрувати?
Я допоможу. Стукни в аську. Wink
Повідомленняbotsman © 19.03.08 3:08:00    

Lubko
Smile Валєра мене зрозумівSmile - по темі крапка.
1. джіфку можу спробувати підігнати під "жлобських" 6 кб чи скільки Віктор дозволить чи під умови форуму, де ти (які бажають) буваєш(ють)- забирай (те)
2. консультації по "зливу" ЦИФРОВОГО формату міні-діві по асі Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU