Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Альпіністичний семінар (ГОРГАНИ зимою)

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 04.03.08 17:05:59    

Зіп, ти ж сам просив 5 копійок Smile Моє ІМХО про відео мабуть не всім до вподоби, але вже таке є. Не применшуючи заслуг учасників походу, відео вийшло суто для своїх: для тих хто знає все, що в кліпі недосказано. Тим не менше, подивитись, на що схожі походи по зимових Карпатах, можна, деякі кадри прекрасно демонструють, що капец там неабиякий   Very Happy  Very Happy
ПовідомленняНаталі © 04.03.08 17:13:49    

Моя думка:
погоджуюсь з Hoks, що відео недопрацьоване, проте:
чому нема сюжету? сюжет є, тільки він не стандартний! Важлива тема кліпу - похід!!! чому обов"язково хтось кудись має дойти??? Це особисте нетипове ставлення автора. З іншої строни, ролик про поєднання чоловічої сили і дикої природи, стихії.. Що дуже вдало підкреслює музика.
Відео викликає відчуття співучасності у поході і так тихенько дає можливість вималювати кульмінацію у власній уяві... Що вже є цікавим і наводить на роздуми...
І прапор, чому зациклюватись на прапорі - це частина кліпу, а не мета показати як ставлять прапор...
Тому вважаю, що відео можна охарактеризувати словом: сильно!!!

ПовідомленняZippo © 04.03.08 17:30:42    

Hoks написав(ла):
Зіп, ти ж сам просив 5 копійок
а я шо шось говорю? Shocked Навпаки уважно читаю.
Hoks написав(ла):
відео вийшло суто для своїх: для тих хто знає все, що в кліпі недосказано
Золоті слова Hoks Clapping
Hoks написав(ла):
на що схожі походи по зимових Карпатах
Мабуть це була основна причина зробити кліп, для людей які просто не бували в таких походах.
Hoks написав(ла):
деякі кадри прекрасно демонструють, що капец там неабиякий
Кажуть, що буває значно гірше Surprised
Наталі написав(ла):
Важлива тема кліпу - похід!!!
100%  Clapping
Наталі написав(ла):
вималювати кульмінацію у власній уяві...
Так-так, саме так! Tongue
ПовідомленняHoks © 04.03.08 17:57:33    

ZIPPO написав(ла):
Кажуть, що буває значно гірше Surprised

Цими вихідними дехто відчує на власній шкірі Smile
Lubko, чекаємо фото-, а ще краще відео-звіт Smile

З.І. І все-таки розкажіть, що то збіса за прапор... Чому червоночорний? не, ну я розумію, що, можливо,  є прихильники ОУН серед учасників. Я хочу просто знати, чи вони у всі свої походи тягають того прапора? ... чи тільки у той, бо була якась причина, типу "встановити прапор на горі Синяк до 68 річниці чогось там..."
З.І.І. тіко не бийте ногами  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняНаталі © 04.03.08 18:00:26    

2Hoks я теж не знаю що то за прапор, але пропоную взяти його і собаку у банду блондинок... Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняHoks © 04.03.08 18:09:32    

2 Наталі Прапор ризиковано брати... Cool  можемо нарватись на злісного бандеровця, котрий притягне нас до адміністративної відповідальності за несанкціоноване використання оунівської символіки  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 04.03.08 18:14:23    

Прапор ОУН -УПА символізує кров і землю. Rolling Eyes
ПовідомленняLyubko © 04.03.08 19:11:29    

Прапор цей панове, побував на стількох вершинах , що нам разом пільців не стане , в тому числі  на Елбрусі і не один раз , тобто є невід"ємною часткою й атребутом буть-якого сходження . І в компанію з ним згодяться не тільки блондинки з собаками , а і я з Валєркою з задоволенням приєднався ... Very Happy
ПовідомленняLubko © 04.03.08 19:14:03    

Hoks, не хотів Вас засмутити запереченнями Ваших тверджень.

отже, я мав на увазі те, що якби Ви там були, то зовсім по-інакшому сприймали би відео.
недолік всіх відео і фотографій в тому, що вони зовсім не передають реальних відчуттів.
"моргає телєвізор чорно-білим кіном, він хоче показати то шо бачить, тільки то..." - влучна цитата з Скрябінської пісні.
тільки в людини, яка вже була в подібних умовах, ці кадри можуть асоціюватися з відчуттями, близькими до реальних.
тому я й кажу, що "зшибання голови" - це все дурниці... не в образу...

про "капєц": ще раз повторюю, це - ще далеко не капєц, і навіть не вітер.
Вітер - це тоді коли на двох ногах неможливо стояти, мусиш лізти рачки або повзти по-пластунськи. на високогір'ї таке часто буває.
і тут офігенна видимість, бо погана видимість - це тоді, коли простягаєш вперед руку і вже не бачиш власних пальців, не те що товариша по зв'язці. і таке буває.

і про прапор - я також тягаю з собою в гори червоно-чорний прапор, це дійсно бойовий прапор ОУН-Б (бандерівців), сьогодні він вже не носить бойового значення (типу "бий москалів!"), просто він є таким собі вираженням національної свідомості. добре це чи погано - не нам судити.

ріспект операторам за то що ЗНЯЛИ це відео, бо це дійсно було нелегко, я взагалі дивуюся з того що хлопаки зняли АЖ КІЛЬКА ХВИЛИН відео, бо, як правило, навіть якшо на кілька секунд знімаєш праву рукавицю для знимки - пальці відмерзають наніц, а за сюжет відеомонтажника сильно не критикуйте, він і так молодець, бо, як він вже згадував, матеріалів було обмаль.

ПовідомленняHoks © 05.03.08 8:51:32    

Lyubko написав(ла):
Прапор цей панове, .... є невід"ємною часткою й атребутом буть-якого сходження .

Lubko написав(ла):
я також тягаю з собою в гори червоно-чорний прапор .... просто він є таким собі вираженням національної свідомості.

Тепер зрозуміло  Good Дякую за пояснення Smile

З.І. Lubko, можна на ти Smile
ПовідомленняZippo © 05.03.08 8:57:50    

Lubko написав(ла):
навіть якшо на кілька секунд знімаєш праву рукавицю для знимки - пальці відмерзають наніц
Lubko написав(ла):
бо, як він вже згадував, матеріалів було обмаль.

Істину глоголиш, ги-ги.  Wink

ПовідомленняGreider © 05.03.08 9:35:14    

Зіппо ти б хоч кіно зняв тебе б всеодно хтось обісрав, ой ті баби, пізд...ти не мішки носити, закинув би я їх на хребет між Малим і Великим Горганом, на годинки дві , а тоді подився, на їхні флософські роздуми, а фігню фсяку писати типу "що вбіса за прапор" я б вам не радив, бо ви й частини сотої не зробили для України, як ті для кого той прапор був всім, а не просто атрибутом.
ПовідомленняHoks © 05.03.08 11:03:34    

GREIDER
Зазвичай, такі закиди як твій я залишаю на совісті автора. Тим не менше, маю пару питань.
1. Що ти знаєш про присутніх "баб", щоб сумніватись в їхній здатності перейти  хребет між Малим і Великим Горганом?

2. Чому всім людям повинно подобатись відео, котре зробив Зіппо? Чи всім людям повинно подобатись те відео, те знімали тебе? Чи всім повинно подобатись відео зроблене між Малим і Великим Горганом в зимовий період? тобі, наприклад, подобається відео, яке мені зробив Зіппо (Хокс - АФФ фрістайл)? Може ні, то твоя особиста справа. Твоє відношення до мого відео (чи будь-якого іншого про скайдайв) пов"язане якось з твоїм відношення до парашутного спорту загалом? Сподіваюсь, що ні.

3. Особиста думка муже бути тільки в "мужиків"?  В "баб" її бути не може?

4. Відношення до того, що пройшли учасники походу(в захваті!) - і відношення  до зробленого відео (незачьот!), то речі, що на твою думку, можна порівнювати? Тобі здається, що при тому, що відео не подобається, людина не може захоплюватись тим, що пройшли учасники походу?

5. Чому всі повинні знати, що прапор ОУН-Б носять у всі альпіністичні походи, і не тільки група пана Гори, а, схоже, більшість альпіністів? При тому, хоч я і як всі вчилась в школі і чудово знаю, яка символіка у ОУН, то ж міг бути прапор якоїсь іншої організації, про яку я не чула.

Взагалі, як підсумок, потрібно задумуватись над тим, що писав автор постів, а не сходу "ой ті баби". Добре, що хоч по-українськи постила, а то б ще почула  "бий москалів"  Vava
ПовідомленняZippo © 05.03.08 11:10:53    

БлондинГо взбунтовалсо  Very Happy
ПовідомленняGreider © 05.03.08 11:19:47    

то ти ще й москалиха?????? Shocked

бий москалів складай до купи і кулемет бери у руки і ленту нову закладай Crazy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU