Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Альпіністичний семінар (ГОРГАНИ зимою)

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 19.02.08 17:00:40    Альпіністичний семінар (ГОРГАНИ зимою)

Навіть не знаю з чого розпочати… Борис Гора просив, якщо описувати цю подорож, то без матів. Як тільки починаю відмотувати плівку у своїй голові назад то одні мати і випливають. Що писати я ХЗ… Для людей, які часто ходять в Карпати, цей коротенький опис, точніше декілька думок,  буде звичним ділом, а місцями, взагалі, буде викликати тільки сміх. Але для мене це поїздка місяця а то й цілої зими, купа досвіду і вражень.
      І так мій перший досвід зимових Карпат, а саме Горган, та й ще з інструктором, який на самому початку нас попередив, що пощади не буде і похід буде важкий, навіть для бувалих козаків. Його завданням буде психологічно і фізично нас зламати…
      Заміню слово поїхали на полізли, бо інакше не скажеш, коли снігу спочатку по коліна, а потім по самі яйця. І так, яйця в снігу, а ми як ті мурашки з рюкзаками, в якому наша хата: (палатка), кухня, спальня. Пробираємося хащами.  Зупинки на відпочинок були кожної години на 5 хв (темп по міркам бувалих) шалений, особисто я світа Божого не бачив і десь на годині третій мого рачкування, у мене включається так званий “рубільнік” - (коли лице біле як борошно і ти вже нічого не хочеш, всіх посилаєш на три букви і хочеш повернутися  додому). Але тут спрацьовує талант у нашого інструктора, який вміло і з професіоналізмом, правдами і неправдами, одним словом, не знаю як йому це вдалося, заставляє якимось чудом мене йти. Запитаєте чому так скоро, по мірках туристів, я здох? Та все просто. Перше те, що я курю (1.5 пачки в день), тепер вже не курю. Друге те, що у мене сидяча робота і про тренування до походу можна було тільки мріяти. І досвід - де його взяти як ось не такими походами.
Можна багато розказувати, але кому це цікаво, напишу що мене більше всього вразило і досить. Най цікавіше - це готування їжі в 10-15 t° градусний мороз. Хліб сокирою хоч рубай, ковбаса замерзла як бурулька, паштет взагалі, як крига, одній мівіні пофіг, вона як кажуть і “зимой и летом, одним цветом”, ги-ги. Вода гріється дуже довго (замерзлий газ ледь тліє), хоч бери і плач. Спати в хорошому спальнику нормально, але я б не сказав, щоб було дуже тепло (купуйте найтепліший, не шкодуйте грошей). Вночі, коли я повертався на інший бік, чув як примерзлий спальник відривається від палатки, звук ”жесть”. Взагалі техніка на морозі виходить з ладу. Наприклад термос фірми PRIMUS. Хороший бренд, а термос на морозі “кляк” , або, наприклад, бахали фірми LEGION (Україна) замок поламався, ще в електричці, стальні  тросики, які запихаються за п’ятку відірвалися в перший день , називається підтримуй вітчизняного товаровиробника , хай йому буде добре. Дійсно чим я задоволений, так це своїм рюкзаком Deuter Aircontact PRO 70+15 і своїми черевиками Asolo Power Matic 200 gv , також не погано себе зарекомендувала термобілизна Commandor Supreme і спальник Pinguin Expert, з цими речами хоч на край світу. Нема щось натхнення писати один пі***ц  пригадується тільки.

Змінено: Zippo (20.02.08 23:33:40)
ПовідомленняНаталі © 19.02.08 17:15:27    

ZIPPO написав(ла):
Його завданням буде психологічно і фізично нас зламати…

судячи з довжини статті, кількості пропущених матів, те що ти не куриш - завдання виконане, ціль взята....
"Пазітіффф" викликає питання: ще підеш????

ПовідомленняZippo © 19.02.08 17:24:00    

Наталі написав(ла):
ще підеш
тільки в тому випадку коли не потрібно буде "гнати коней" і максимум 3 дні
Повідомленняbotsman © 19.02.08 22:52:45    

ZIPPO              
завжди наголошую: за#$%@ися і змучитися - то велика різниця Smile зима створена для сноуборду - накрайняк для лиж)
ПовідомленняGreider © 20.02.08 9:17:52    

щось так мало написав, а саме головне забув про Бровка, такго бойового цуцика не возвеличив, не порядок
ПовідомленняZippo © 20.02.08 9:44:13    

GREIDER написав(ла):
щось так мало написав
та знаю... на мене не подібне Smile
GREIDER написав(ла):
а саме головне забув про Бровка
я б його краще назвав ЕКСТРЕМАЛОМ.
GREIDER написав(ла):
такго бойового цуцика не возвеличив, не порядок
ти правий, таке пережити з нами не кожен пес зміг би Wasko
я, думаю, коли будуть всі фотографії, ми його возвеличим.  Allakh

ПовідомленняGreider © 20.02.08 11:19:54    

так, справді мандрівка була класна, і можна було зрозуміти хто є хто, і побачити на що сам здатний і чого вартий, до плюсів можу віднести : відсутність алкоголю, тютюну, патріотичний і проукраїнський настрій.
пройшло кілька днів, і весь біль м'язів зник, тепер переглядаючи фотки, відтворюю в голові тільки позитивні емоції. Всім хто хоче зрозуміти на що він здатний раджу поїхати в таку мандрівку Карпатами.
КАРПАТИ ЦЕ СИЛА!!!!!
ПовідомленняLyubko © 20.02.08 12:19:00    

Особисто для, мене мандрівка була тестом на виживання , не на витривалість . І завдяки цьому , слово "важко" набрало для мене зовсім іншого змісту й значення . Коли телефонують з дому і розповідають про сильний вітер , зявляється істеричний сміх , а після розмови з директором і отримання побажання "приємного відпочинку" , взагалі слово з себе важко видавити . Реальні співчуття в нашу адресу, розпочались після перегляду фоток , тут і захват і здивування , та всеодно, нормальними нас назвати ніхто не наважився . Байдуже , тест пройдено , по переду Ельбрус і без цього досвіду, там нам не обійтись !!!
ПовідомленняZippo © 20.02.08 13:21:23    

Lyubko написав(ла):
слово "важко" набрало для мене зовсім іншого змісту й значення
100%, а я ще взнав, що таке морозний вітер. Surprised
Lyubko написав(ла):
Коли телефонують з дому і розповідають про сильний вітер , зявляється істеричний сміх
то саме  LOL
Lyubko написав(ла):
нормальними нас назвати ніхто не наважився
дядя глянув на мою щоку і покрутив пальцем біля віска Very Happy
ПовідомленняZippo © 21.02.08 12:07:10    

З достовірних джерел стало відомо, що на час нашого перебування в горах в р-н. Буковеля , температура становила -22 t°  Shocked  Ця температура була зафіксована на значно нижчому рівні ніж ми були... Тоді ж яка t° була у нас ??? Surprised
ПовідомленняVictorT © 21.02.08 12:09:38    

ZIPPO написав(ла):
Тоді ж яка t° була у нас ???

А какая разница высот? Приблизительно прикинуть ты можешь, ты ж парашютист Wink

ПовідомленняZippo © 21.02.08 12:18:31    

VictorT написав(ла):
А какая разница высот? Приблизительно прикинуть ты можешь, ты ж парашютист
1000м ~ - 6 t°.
ПовідомленняZippo © 23.02.08 12:42:20    

Ось нарешті виклали фотографії з Горган (г. Синяк 1665 м., г. Хом'як 1542 м., г. Малий Горган 1592 м., г. Довбушанка 1754 м.)
http://extreme.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=94 Yahoo
Коментуйте наздоровя Buck

крайній раз внесено зміни: Zippo (23.02.08 17:27:06), редаговано 2 раз
ПовідомленняZippo © 23.02.08 13:44:05    

найди десять отличий Very Happy

або їх розшукує міліція  LOL  LOL  LOL

Змінено: Zippo (23.02.08 17:20:38)
ПовідомленняVictorT © 23.02.08 14:18:28    

ZIPPO написав(ла):
найди десять отличий

Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU