Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Анонс. Похід «Невеличкий» 28.04-06.05.12

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 5 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення7eMEN-off © 03.05.12 22:38:55    

Centurion написав(ла):
тобі і кожному із учасників в

в приват лише мені.. я там потім всім порозкидую і вгалаоею залью

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняCenturion © 04.05.12 9:15:18    

Surprised  добре!!
ПовідомленняSuzi © 04.05.12 11:51:59    

Vombat написав(ла):
похід прийшлося припинити.

А шо сталось? Сподіваюсь, з усіма учасниками все гок?

ПовідомленняCenturion © 04.05.12 12:01:04    

Bo — 1 не пройшов акліматизацію!! 3 — дуже сильно понатирали ноги Invalid !  Але всі живі і здорові!! Yahoo
ПовідомленняArc © 04.05.12 15:48:22    

Як я і обіцяв-панорами:  http://www.ex.ua/view_storage/809475621938
Повідомлення7eMEN-off © 07.05.12 15:44:38    

Кому білі-білі хмари, а кому земля
Кому гори-гори сині, а кому моря
А я, а я йду...

Замість передмови
Похід мав бути «невеличкий», а вийшов «вполовину менший»...
Але було дуже гарно і місцями навіть трошки по хардкору...
В поході було все, що буває в поході — сонце, натерті ноги, блуд, бурелом, блек джек, спрага, гори, вода, річки, щастя, везіння, невдачі, місцевий рагулізм...

Боржава
Ділянка Воловець-Міжгір’я
Помітки на полях:
На хребті води немає взагалі, окрім:
Сироварня біля метеостанції;  Перевал Присліп — вода знаходиться на траверсі г. Ополонок, стоянку краще робити після джерела (10 хв ходу) на перемичці.
Вихід на Міжгір’я — після хреста,  йти прямо лівішою стежкою, потім тричі праворуч і перед кошарами знов стрімко праворуч догори на полонину Кук, звідти, якщо піти ліворуч, то спуститесь до с. Сопки (вода — 30-40 хв від повороту), а якщо праворуч то вийдете на г. Кук (1 км) — я б рекомендовав йти через Кук, і накше доведеться йти до Міжгір’я асфальтом кілька годин;

На мою думку, пройти цей маршрут за 1 день реально, достатньо лише обрати похмурий день, теплий день та приїхати в Воловець вночі. Хребет відносно пологий, підйоми якщо є, то вони не стрімкі..

Про нас: Була неймовірна спека, мальовничість Боржави ховається перед Горганами, всі відчували суворий аклімон, до нормального ритму прийшли можливо аж на третій день... ночували на прислопі, потім на Синевирському озері...
У перший день всі сильно потомились, бо більшість дня йшли без води і в страшну, безвітряну спеку... серед туристів зустріли лише групу білорусів..

Синевирське озеро
Прибули ми на озеро під вечір... Ну шо сказать — «красіво»..
Спека виснажила всіх, навіть мене... Розкинули табір на дальному березі озера в тіні лісу... Плату за намет ніхто з нас не потребував.. лише за вхід... На Синевирі як завжди купа людисьок, які дивились на нас, ніби в перше побачили туристів з рюкзаками..  
На озері нам, скажу відверто, полегшало.. струмок, пиво, прохолодне повітря привели нас до тями і додали сил нашим ляшкам, але наступний день привів нам «мінус» в особі Юри, якого підвело здоров’я і він вимушений був чкурнути додому (як виявилось потім, дорога додому — це була восьмигодинна оглядова поїздка в автобусі в саму спеку), так що Юрец вхопив хардкору по самі вуха...

Синевир — Погар — Кранчі — Попадья
Це був дуже гарний і пізнавальний відрізок маршруту..
Спочатку підйом по руслу річки на г.Погар... Атракція ще та...
Потім довгий траверс лісом по пояс в снігу... і  ось ми на перемичці перд Погаром — дуже гарна місцина і поки що ще є стежка, але звернувши перед Пограмо ліворуч ми швидко попрямували угору в саму пекельну сраку — відсутність стежки, глибокий сніг, відчутя, що ти «хз де» і, рознеси Боже мармизу тому, хто промаркував на карті «эту шибко пересеченную местность».. Вийшовши на вершину нас очікував срімкий спуск в долину, диким бурелом, сракодером і пикодряпом... GPS показував «Вы на тропе», но ні тропи, ні ознак людини тут не було...
Так шо не ходіть сюдою, а ходіть краще якимось іншим маршрутом, наприклад через Бісуватий Діл...
Вийшли уже вночі в урочищі Фулийовець на лісову вирубку..
Заночували в «беседке» біля гуртожитку лісорубів «Березовець»...
Підказка для майбутніх — вийшовши до знаку «Фулийовць» йдіть ліворуч і через 20 хв вийдете до великого трьохповерхового заскленого жилого будинку з беседками і дровами, де можна гарно пригріти свої кості після складного спуску...

Кордон — Попадья
Тут усе просто... Стежка по старому кордоні, яка виходить до підйому на г. Попадья... вода тут тільки у лісі перед вершиною гори Верх Чорної ріки, далі води не буде дуже довго...
Попадья красіва, ночували на перемичці між Малою Попадею і Паренками... Води там теж нема, топили сніг, їли досхочу, очищали наплечники від харчів... спали на вулиці, бо було спекотно...

Останній день
Паренки.. Грофа... і, о да, полонина Плісце — дуже гарна хатка.. там би я і лишвся жити... від неї 3-4 години ходу до Осмолоди...
Там ходить купа поляків... обережно!!...

В осмолоду вийшли десь о пів на четверту... помились в річці.. попили пива(а дехто і шось міцніше) і в пятій годині сіли на автобус до Калуша, де практично відразу пересіли на автобус до Львова.. до опівноч уже були дома.. втомлені, смердючі, красіві, загорівші і відпочівші...

Фрази походу:
Йду накладу стрілкою по маршруту
Гівно ваш Беар Грілз
Крем для жопи «мазь»
Вода!!!!

Післямови:
Всі учасники походу молодці... Надіюсь усі винесли з нього якісь знання: яке взуття треба брати, як ходити, як не опускати носа...
Також маю надію, що народ не послав ті гори нах разом зі мнов, а зрозумів їх (гір) красу і вкурив смак відпочинку і м’язового щастя...

Тримайтесь купи! Бережіть ноги, бо вони тримаю вашу дупу на плаву і продвигаю вас уперед до вершини!

Фото десь зараз будуть!

ПовідомленняVombat © 07.05.12 15:59:39    

Коли наступний похід. Good
Повідомлення7eMEN-off © 07.05.12 16:43:41    

Знайшов про Юрца
Самый эффективный способ освободиться от лишнего тепла — потоотделение. С каждым литром испарившегося пота ты теряешь примерно 600 ккал. Чтобы было чем потеть, нужно пить, и пить правильно: пару стаканов жидкости выпей за полчаса до старта, а во время забега не пробегай мимо площадок с напитками. Главное — научиться не пить больше жидкости, чем теряешь. Иначе концентрация микроэлементов в крови может нарушиться и тогда бежать придется уже не к финишу, а в больницу. Это не шутки: при уменьшении концентрации натрия в крови наступает гипонатремия — состояние, сопровождающееся судорогами и рвотой. Чтобы этого не произошло, нужно пить специальные содержащие соли натрия и калия гели.

Треба вибрати момент... але маленький забіг можна і в наступні вихідні зробити...

ПовідомленняCenturion © 07.05.12 21:45:03    

Фрази походу:
Йду накладу стрілкою по маршруту
Гівно ваш Беар Грілз
Крем для жопи «мазь»
Вода!!!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняCenturion © 21.05.12 11:02:16    

Увага увага увага! Нашому не організованому організатору!!    Дуже прошу скинути ссилки на фото які тобі всі надіслали!   Evil or Very Mad
Повідомлення7eMEN-off © 21.05.12 21:39:56    

дивись в ЛС
ПовідомленняAlexVL © 13.06.12 19:51:59    

Не за горами 4-дні вихідних, отож пропоную завершити наш похід "Невеличкий", з с.Осмолода-г.Ігровець-г.Сивуля-г.Братківська-хр.Свидовець-с.Кваси.
Повідомлення7eMEN-off © 13.06.12 20:35:23    

28?
ПовідомленняCenturion © 13.06.12 20:39:21    

Ну ти прямо сипиш сіль на рану. Я б дуже хотів але точно не зможу!! Мої подорожі в кращому випадку відкладаються аж до наступного року. Write  але думками я буду з вами!!   Runner
ПовідомленняAlexVL © 13.06.12 20:41:02    

7eMEN-off написав(ла):
28?

Саме так. Давайте народ думаємо.

Сторінка 5 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU