Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Труба зовет! «аеродинамічна труба»

назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 5 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexxx © 27.10.10 11:47:29    

Preved Молодцы! Блин,  Goof как я вам завидую Wink
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняLucky © 27.10.10 11:56:14    

Молодці!Good Всім привіт!
Наташуля, передай Ольці, що є таке досягнення людства як смс яке було б добре Мамі надіслати!

ПовідомленняNattka © 29.10.10 8:33:58    

Yahoo Yahoo Yahoo Yahoo Всім привіт !!!!! Щасливі і стомлені Wasko Втикаєм на кордоні, думаю про мандри мона писати бестселлєр, пізніше отримаєте розповідь з відео Very Happy Very Happy Very Happy

lucky написав(ла):
є таке досягнення людства як смс
Mad А таке досягнення людства як дзвінки, пожерло нам всі гроші так шо не було навіть як смс- ки слати по 4 грн за штуку Beee Beee Beee
Повідомленняdolphin © 04.10.11 11:24:00    

Вчера моя любимая полетала в трубе, в США. Скоро будет видео.
ПовідомленняSpawNTnT © 04.10.11 13:16:27    

dolphin написав(ла):
полетала в трубе

Интересно цены какие?!

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Повідомленняdolphin © 04.10.11 21:45:25    

Відео на youtube

SpawNTnT написав(ла):
Интересно цены какие?!
1000 баксов час
ПовідомленняGolem © 15.06.13 19:32:10    

Так, ціни в Штатах троха кусаються. Але воно того вартує. Знайомий тут активно займається цим спортом, то і я вирішив спробувати. Враження внизу коментами під фотками. Там же і відео.

iFlySeattle
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU