Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Труба зовет! «аеродинамічна труба»

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняRainbow2 © 19.08.08 13:11:14    

насчет старых песен - есть сайты заводов изготовителей.
в инете их не так сложно найти.
вот кое что

а вот вопрос, так сказать, юридический это интересно.

и фанатики дружки...
ПовідомленняANGELo © 19.08.08 15:52:58    

fits
Good  Cool я в тому не дуже, але я б з великим задоволенням зайнявся б цією справою. А були б ще гроші!!!... Була б вже в Україні труба. Yahoo

Повідомленняfits © 20.08.08 13:26:34    

до речі ціни досить цікаві:
якщо білоруська труба (атракціон) коштує від 170 000 уїв
то комплекси SKYVenture близько 1 000 000 уїв,
хоча на даний момент проводяться розробки в Україні та Росії (вже є навіть запущені в експлуатацію) нових моделей, І ЦЕ РАДУЄ!!! Clapping
ПовідомленняNewcomer777 © 21.08.08 12:26:52    

Я  занимался этим вопросом деталльно. Принимал участие в расчетах бизнес-плана.
Кстати, про лимон зелени на скайвенчуровскую трубу - забудьте! от 4,5 до 7.  Drink
Есть проект стоимостью 2,5 лимона и окупаемостью 1,8 года.

ПовідомленняRainbow2 © 21.08.08 17:12:16    

а, простите, можно узнать судьбу этого проекта?
и фанатики дружки...
Повідомленняmotohrom © 15.10.08 9:21:07    

Hoks написав(ла):
Да, труба - це задоволення, що б"є по кишені  
Дивимося ціни для спортсменів:
30 хв - 10000руб (2054 грн)
60 хв - 16500 руб

Всем Привет.

Сам летаю в трубе, знаю как туда тянет , и чего это стоит. Поэтому всем кто думает о полетах в трубе помогу сьэкономить вместо 16500р за час сделаю 14900р за час, от 10 часов цена еще меньше.

7(985) 410 5672
Чеховский Аэродинамический Тоннель
Повідомленняmotohrom © 16.10.08 12:36:08    

Всем Привет,

Ниже  полная сетка  стоимости полетов  в Трубе FreeZone для Спортсменов  :

-------Дни Недели--------------Время-----------Цена----------Кол-во минут

---------Пон-Втор-------------с 01ч-18ч-------13800р /1час------от 30м и более
----------------------------------------------------13300р /1час------от 10ч и более

---------Пон-Втор-------------с 18ч-01ч-------15000р /1час------от 30м и более
----------------------------------------------------14300р /1час------от 10ч и более

--------Сред-Воскр-----------с 01ч-18ч-------14800р/1час-------от 30м и более
---------------------------------------------------14500р/1час--------от 10ч и более

--------Сред-Воскр-----------с 18ч-01ч-------17000р/1час--------oт 30м и более
----------------------------------------------------16000р/1час--------от 10ч и более

Важно Знать:
Цена за время уже включает
Обязательно Присутсвующего во время полета в Трубе
Спасателя-Инструктора , который будет вас страховать.
Инструктор для обучения оплачивается и нанемается Отдельно.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Если у вас не стандартная заявка, позвоните нам ,
обсудим все детально.

Бронирование времени c 9.30-20.00  +7 (985) 410 5672
вне рабочее время заявки на бронирование(с обратными контактами)
оставляйте на форуме
motohrom.rolka.su раздел Аеродинамический Тоннель
на имя Uncle-Busa

+7(985) 410 5672
motohrom.com
ПовідомленняDolly © 11.12.08 20:56:25    

Мене давно зацікавили польоти в трубі, а коли прочитала написане вище, то це лише підлило масла в огонь.
Підскажіть, чи варто спробувати щастя в трубі парашутисту з "досвідом" 35 стрибків, з яких лише 2 на 30" затр?
І якщо так, то який мінімально ефективний час, щоб щось з того, що зі мною буде в трубі робитися мені запамяталося і чомусь толковому мене навчило?

ПовідомленняHoks © 13.12.08 10:51:52    

Dolly, 2 на 30"  - то з дубом, як я розумію? Якщо вірно, то на мою думку, тобі не час ще їхати в трубу

Коли перейщеш до малогабаритного мішка за плечима, побачиш, як ти падаєш. Якщо все дуже фігово, то є смисл їхати в трубу мінімум на 30 хвилин.

Якщо все в межах статистики, то поки дійдеш до ПО вже навчишся падати стабільно. А от коли навчшися падати кагби стабільно, тоді треба їхати в трубу, де тебескоріше всього нормально  ковбасне і розмаже по стінкам. Відразу зрозумієш, як тебе носило по горизонту до того какSmile  Зате після труби вже вийдеш з навиками, які довзоялть тобі літати в парі з досвдченими парашутистами. Принаймні вони не будуть тебе боятись Smile

Загалом, труба на будь-якому етапі буде дуже корисною. Тобто якщо є бабло, то і зараз можна поїхати , і навіть після 30 хв нальоту в трубі ти відчуєш наскільки покращились твої уміння в повітрі. Якщо маєш нормальні здібності, то за 30 хвилин навчишся лежати на потоці, робити повороти руками, ногами, вспухати, провалюватись, робити перекладку і відкриватись в одному напрямі.
Повернешся додому, всі звичайно афігеють, що ти була в трубі, але по класичній програмі мусиш відстрибати на УТ. І . як я думаю. ніхто тебе не пустить відразу на 30 сек на УТ. Словом, може і зекономиш пару гривень на стрибках з УТ, але порівнювати ті сльози з витратами на дорогу до Москви, саму трубу, то якось смішно.  Як я думаю, то з грошима у тебе все те саме, що і у всіх Surprised

Тому мені здається найдоцільнішим перейти на ПО чи інше велике крило,а потім поїхати в трубу. Десь на годину.
При тому треба поставити собі конкретну ціль - до того часу ти вже будеш розуміти, які твої слабкі місця, чого ти хочеш навчитись і саме з ними працювати.
ПовідомленняANGELo © 13.12.08 13:42:31    

+1 Embarassed
ПовідомленняDolly © 14.12.08 18:37:53    

Hoks, дуже вдячна за вичерпну відповідь.
Правда я не зовсім зрозуміла, що мав на увазі ANGELo
ANGELo написав(ла):
+1

Я зробила висновок, що треба брати дві великі копілки (одну на стрибки, другу – на трубу) і складати туди все, що буде час від часу зявлятись і бряжчати в кишені Smile . А вже ближче до сезону прийняти рішення, що мені потрібно на цьому етапі і на що є можливість  

А як завчасно треба зарезервувати час в трубі? Десь за місяць чи більше, менше?
Ну дуже вже хочеться мені туди поїхати Pardon Якщо буде за що… Sad

ПовідомленняHoks © 15.12.08 0:41:44    

Dolly написав(ла):
Правда я не зовсім зрозуміла, що мав на увазі ANGELo

Вочевидь, то означає, що Серий зі мною погоджуєтся Smile

Dolly написав(ла):
А як завчасно треба зарезервувати час в трубі? Десь за місяць чи більше, менше?

Варто виходити з загальновідомих тенденцій загруженості труби. Чим загруженіший період для труби, в який ти хочеш там бути, тим раніше варто подумати про резервацію часу.
Найбільший загруз припадає на зимовий нестрибковий період, особливо перед відкриттям сезону. Найбільшим попитом в будь-який сезон коритсуються вихідні дні, включно з п"ятницею. Спортсмени надають перевагу платити менше, тому обирають непіковий час, який триває з 1 ночі до 6 вечора.

Я особисто замовляла час на кінець березня за два тижні - на ранок і ніч місць не було. То до слова була п"ятниця, я змогла зарезервувати час з половини шостої до шостої.

Тут ще така штука, як розпорядок нагрузки. На ділі то означає, що отримати півгодини зранку, годину в обід, і півгодини вечором, набагато простіше,ніж дві години підряд в непіковий час. А якщо треба 4 години підряд, то ваще.

Як на мене, оптимально - замолвяти час за місяць, бо є всі шанси отримати той час, що потрібно, а не той, в який вас можна втиснути.

Ще маленька поправка на те,що завжди варто зателефонувати в трубу і розпитати все у них, бо зараз, наприклад, на сайті труби написано, що "Пятница, суббота, воскресенье часовые блоки заранее не бронируются". ХЗ, що то означає. якщо чесно. Якись бред, як на мене, я б позвонила і спитала Smile
ПовідомленняDolly © 17.12.08 15:28:27    

Hoks, ще раз дякую. Ти, безумовно, значно полегшила життя тим, хто йтиме проложеним тобою шляхом в трубу Good
Якщо виникнуть ще якісь питання, буду знати, до кого звертатись Smile

ПовідомленняHoks © 17.12.08 16:46:11    

Dolly, на здоров"я. Щось з мого досвіду стало комусь в нагоду - то приємно Smile
Завжди рада допомогти Smile
ПовідомленняWXP © 25.12.08 11:13:10    

Привіт Любі друзі!
Хочу сказати що в трубу треба їхати в любому випадку!
Збирався принаймі Клім і Дімон!
Ми з Ігором Звоздецьким можливо поїдем їх тренувати! Так що думайте,якщо е бажання то інструктор в трубі буде зовсім дешево!
Доречі ціна договірна!
Для загальної інформації можу сказати що маю нальоту 12 годин Орландо
9 + 7 Чеховскої! Обіцяю дурного не навчу! Vava

Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU