Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Труба зовет! «аеродинамічна труба»

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 22.03.08 20:33:20    

Поздравляю с очередным сделанным шагом в покорении неба!
З.Ы. Неужели я наконец увижу комбез? Very Happy

ПовідомленняHaTa © 23.03.08 10:18:07    

Комбез в студiю Clapping
ПовідомленняHoks © 06.04.08 15:02:37    

Привіт! Я давно обіцяла, і ніяк не ставало часу написати про свою поїздку, так сказати, поділитись досвідом. Зараз заповнюю той пробіл Smile

Після поїздки в аеродинамічну трубу починаєш по-іншому дивитись на парашутний спорт. За своїх зовсім небагатьох стрибків я, як виявилось, зовсім не уявляла, чому те, чим ми всі з вами займаємось, називається спортом. І не тому, що деколи в парашутизмі відбуваються змагання, а тому, що парашутизм то є тяжка фізична робота заради спортивного результату.

Коли стрибаєш фанові стрибки – розслабляєшся і нічого не робиш, сила земного тяжіння все робить за нас, однак коли починаєш працювати з потоком – стає зрозуміло, що це дійсно праця, після якої болять руки-ноги. Потік живе своїм життям, і правила його
поведінки треба ретельно вивчати. Але мій опус не про те, а про аеродинамічну трубу.

В аеродинамічній трубі створюється потужний потік повітря , набагато жорсткіший, аніж у повітрі. Тому задача управління своїм тілом стає в рази складнішою – тому кажуть, що всяк той, хто політав в трубі літатиме в повітрі, але не всяк той, хто добре літає в повітрі, зможе добре відлітати в трубі. Тому і рекомендують трубу як засіб тренування для спортсменів – і дійсно всі помилки, котрі не давали спокійно літати в небі (БП, кльовки вперед при перекладці, довороти при відкритті) все те в трубі себе показує моментально і ефективно лікується.

Взагалі, про потік в трубі хочу сказати пару окремих слів. Він дуже сильний – надзвичайно потужний. Це не ласкавий вітерець – це сила, з котрою потрібно справлятись, і якщо хочете, керувати. Можливо я казатиму елементарні банальні речі, але для мене було важливим зрозуміти, що потік – це не третя складова мого стрибка – а першим є я (тобто моє тіло), і пози котрі я приймаю. Потрібно перестроїти своє сприйняття і відчути потік. Бо з потоком треба співпрацювати. Це елементарно – але саме в трубі я це зрозуміла. У мене і небагато стрибків – тож ті стрибаючі, хто потік вже відчули мабуть посміхнуться це читаючи але ті починаючі, особливо пост-АФФ та пост класики без досвіду, мене зрозуміють. Нам здається, що от я, моє тіло, зараз я „зроблю ручкою” і поверну направо. І раптом – йомайо, а чого це я не повертаю???? Чого це раптом мене набік завалює??? Саме в трубі я зрозуміла, що від положення руки мало що залежить, треба відчути потік – і в залежності від потоку „робити ручкою” Smile Отож:

ПЕРШИЙ РАЗ В АЕРОДИНАМІЧНУ ТРУБУ - ДОСВІД ЧАЙНИКА Smile

З чого почати?
Для початку, зарезервуйте собі час. Зателефонуйте 8 10 7 495 545 2549 і поговоріть з приємною адміністраторкою, або зарезервуйте собі час он-лайн (див. сайт труби нижче). Тут майте на увазі, що є так званий піковий, непіковий і нічний час, ціни на котрий відрізняється. Піковий час триває з 18:00 до 01:00, нічний– 01:00до 08:00. Все решта – непіковий час. З цінами можна проконсультуватись на сайті аеродинамічного тоннелю
Станом на 21 березня, коли я там була, ціни були такі:
30 хв - 10000руб (2054 грн)
60 хв - 16500 руб (3390 грн)

Робота інструктора (якщо потрібна) 4000 руб (822 грн) за год.
Відео 150 руб (32 грн). Запишуть на фірмовий диск , подивляться відео разом з вами, прокоментують все, що варте коментування Smile

Що потрібно робити, щоби політ в трубі пройшов якомога легше для здоров”я.
За тижні 2-3, краще 3 звичайно, почніть робити вправи на прес та мостики. У мене особисто, як виявилось, досить слабкі руки, і тому після труби руки та ноги боліли неймовірно. А от спина і прес – ні. Натренувала. Тож, у кого яка фізична форма, з того і виходьте, але якщо фізичної форми нема ніякої, то фізичні вправи за три тижня обов”язкові. Інакше, в трубі ви ще відлітаєте, а от додому вас будуть нести на руках.

В ТРУБІ:

Приїхати в трубу потрібно за годину до зарезервованого часу!!!

Чого вас навчать в аеродинамічній трубі?
Якщо ви тільки почали займатись, як я, вас навчать лежати на потоці, повертати руками і ногами, рухатись вперед і назад, скользити вбік, вспухати, провалюватись, робити перекладку без клювка вперед, і імітувати відкриття. У мене особисто з перекладкою були проблеми – виявилось, що у мене слабка ліва рука, і на сильному потоці я себе елементарно не можу втримати (тож треба трохи підкачати руки). Адже для правильної перекладки, на потік потрібно трошки спертись, що я цьому потужному потоці з трудом могла зробити. В небесному потоці, котрий набагато слабший – я цього не відчувала, але на відео мого АФФ, видно що при перекладці у мене відбуваться доворот, і клювок вперед – що і було доведено в трубі.

Кваліфікація інструкторського складу
Екселент. Відмінна тобто. Зі мною особисто „мучився” Коля Белугін, чудний молодий симпатичний хлопець, до якого я, при нагоді, поїду ще раз і буду займатись саме у нього. Перед заходом в трубу вам проведуть інструктаж, вам покажуть умовні знаки, дадуть завдання на політ, потренуються разом з вами на теліжках.

Хто може літати?
Будь-хто. Навіть діти з 3 років. Якщо ви спортсмен, то для вас будуть зовсім інші ціни, аніж для просто відвідувачів атракціону.

Що потрібно з собою мати зі спорядження?
Нічого. Вам все видадуть: комбез, окуляри, взуття, шлем, і беруші (затички до вух). Звичайно все це ви можете привезти з собою, особливо шлемчег, що приносить удачу, але то необов”язково – в ціну польоту входить оренда спорядження.

Як добратись з Москви до аеродинамічної труби Freezone
Аеродинамічний тоннель знаходиться на 59 кілометрі Сімферопольського шоссе ( не доїжджаючи до Чехова).

Особистим транспортом
– виїжджаєте з Москви по Сімферопольському шоссе, траса М2 Москва – Крим, і пильнуєте 59 кілометр Smile

Автобусом.
Від станції метро „Южная”: №363 (на Протвіно), №365 (на Чехів), №414 (на Протвіно).
Обов”язково спитайтесь, чи зупиниться водій біля Любучанського мосту. Від мосту до труби хвилин 10 ходу.
З.І. Взагалі, майже всі водії зупиняються навіть не біля мосту, а прямо біля труби. Є один противний (на якого я попала!!)водій, котрий не зупиняється. Автобус №365 ходить часто, зачекайте інший.
З.І.І. В дорозі ви проведете біля години.

Від станції метро „Юго-Западная” автобусні рейси на Протвіно компанії „ДО”. Теж спитайтесь, чи зупиниться водій біля Любучанського мосту.

Кас нема, білети купувати у водія. До Чехова білет коштуватиме 85 рублів.

Електричкою.

З курського вокзалу
Будь-яка електричка, що зупиняється в Чехові. В Чехові сідаєте на автобус, що їде до Москви по Сімферопольському шоссе (наприклад № 21), виходите на 59 кілометрі (біля Любучанського мосту).

Зі ст. метро Царицино.
Будь-яка електричка, що зупиняється на ст. Столбовая. Від Столової до Любучанського мосту, як мені казали місцеві, біля 30 хвилин ходу. А вже від Любучанського мосту до труби рукою подати.

Таксі.
З Москви від ст. Метро „Южная” можна взяти таксі до труби. Коштувати воно буде десь 2000-2500 руб. Тобто якщо вас їде принаймні троє-четверо, а часу лишилось обмаль – то таксі не найгірший варіант. З людини то буде біля 500 руб., близько 100 грн.

Назад в Москву
Ідете до Любучанського мосту, і пеняєте усі маршрутки, що ідуть до Москви. Якась точно зупиниться. Smile

Взагалі, народ в трубі дуже привітний. Можуть вас довезти на своєму транспорті до Москви, чи до Чехова, а з Чехова допізна ходять електрички на Москву. Крайній автобус №365 на Москву відправляться з Чехова близько 9 вечора.

Взагалі, без свого транспорту добратись до труби і назад - нелегко, але можна. Доречі ще є попутки, і зі слів однією чарівної співпрацівниці труби – вона попутками півроку на роботу з Коломни добиралась. Жодних проблем.

Перед поїздкою раджу подивитись наступні сайти:

Сайти аеродинамічного тоннелю Freezone http://www.freezonemoscow.ru/
Карта метро Москви mmetro22039_full.exe
Курс валют НБУ http://tables.finance.ua/ru/currency/official
Кому треба - розклад електричок з/в Москву http://www.tutu.ru/

Блюскайз!
Повідомленняfits © 15.08.08 13:30:02    аеродинамічна труба

народ підскажіть де можна спробувати на смак таку штуку як аеродинамічна труба?? і скільки вартує??
ПовідомленняНаталі © 15.08.08 14:08:17    

відео Аеродинамічна труба Hoks

І ще один звіт про подорож в трубу Харків'ян

Змінено: Наталі (18.08.08 10:34:09)
ПовідомленняHoks © 15.08.08 20:26:05    

fits, я все розумію, але коли бачу питання в форумі "де можна спробувати аеродинамічну трубу", коли зверхку написано, не те що де вона є, а як туди добратись, вибратись, куди звонити, за шо домовлятись і тиди, не кажучи вже про "і скільки вартує", коли вище написано скільки коштує час, налітаний в трубі, час інструктора, вартічть відео, і ціна  мна квитка на автобус до тої труби - то я розумію, що нема межі досконалості, і що колись я точно перестану дивуватись.
Але поки що дивуюсь.
Повідомленняfits © 16.08.08 14:12:58    

я перепрошую я говорю про Україну, чи є у нас така штука?Smile і знову перепрошую за некоректність)) Embarassed

і до речі чи планується у нас відкриття таких комплексів?
ПовідомленняZippo © 16.08.08 18:15:48    

Нажаль в Україні нема і не планується.
Повідомленняfits © 18.08.08 10:25:13    

до речі, а скільки вартує будівництво труби??
ПовідомленняНаталі © 18.08.08 10:41:53    

fits, а в тебе є такі гроші щоб побудувати??
Колись мій комерційний директор грозився (Very Happyпростіть Ярослав Іванович, але Ви справді таке казали), що як знайдуться бажаючі, то побудує (ліцензії в нас є). Так що, маєш бажання і можливості - маяч в асю. Суму тобі ні точно, ні приблизно не скажу, але шо вона вимірюється не в одній тисячі, то фактSmile

ПовідомленняVictorT © 18.08.08 12:21:57    

Наталі написав(ла):
Суму тобі ні точно, ні приблизно не скажу, але шо вона вимірюється не в одній тисячі, то фактSmile

Вообще-то даже далеко не в тысячах. Естествено, не гривен.
ПовідомленняANGELo © 18.08.08 14:53:51    

Дозволю собі декілька копійок вставити. Колись я над цим задумувався і розмовляв з людьми, то за інформацією, яку зміг роздобути, вартість такої споруди складає біля 1.000.000 дол. США. Добре порахуйте нулики. Але знову ж таки за дуже далекими підрахунками повернення всіх коштів при певній відвідуваності складає 3-4 роки. Cool
ПовідомленняVictorT © 18.08.08 18:02:14    

Реалии таковы, что не имея возможности найти деньги на то, чтобы съездить туда, где труба есть, вряд-ли получится найти деньги на ее строительство там, где ее нет.
ПовідомленняRainbow2 © 19.08.08 7:43:39    

Это старая и нудная песня "давайте построим трубу",  ну нет у нас таких толстеньких дядичек кот. отвалят такие деньжата. выходд самый реальный это копить, зарабатывать, откладывать и потом ехать, а ехать лучше всего перед сезоном, чтобы потом быстренько проверить на практике получиные навыки.
мечтать можно бесконечно

и фанатики дружки...
Повідомленняfits © 19.08.08 10:53:37    

до речі ця  пісня теж не нова, "вооот нет таких дядюшек", і нафталіном відганяє Crying or Very sad
питання в іншому к-сть бабла, строки окупності, витрати на маркетинг, при толковому підході і з номальним бізнес-планом можна найти інвестора, навіть і не з україни.
тепер щодо суми, ніхто толком не знає скільки труба реально вартує (можливо за кілька днів у мене буде інформація), до речі самі труби є різні і різних потужностей.
далі щодо обслуговування - в україні чинне законодавство взагалі майже не регулює використання даних комплексів
(хто знає більше інформації буду радий почутиSmile
Дякую
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU