Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 12 з 13
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.03.12 20:14:33    Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК

FirsttimerПарашутний сезон 2012 в Львівському АСК буде розпочато у суботу, 21 квітняFirsttimer

Коротко довідкова інформація:
✔ Зараз підготовка до стрибка і сам стрибок проводяться безпосередньо на аеродромі Цунів (35 км від Львова) у суботу і у неділю: приїхав, пройшов інструктаж, стрибнув, отримав свідоцтво парашутиста — усе в один день.
✔ Для того, щоб на аеродромі орієнтувались, скільки буде народу (кількість парашутів обмежена), а вам самим уточнити, чи плануються на обраний вами для вашого подвига вихідний день стрибки з парашутом — дуже бажано попередньо зголоситись за телефоном 067 369 27 16, Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки.
Якщо раптом не можете додзвонитись — ось ще два контакти: 096 43 88 113, Дяк Олег Омел’янович, 096 382 31 82 Корчинський Євген Анатолійович.
✔ Добродійний внесок для бажаючих здійснити свій перший стрибок — 350 гр.
✔ Можна замовити відео кліп зі своїм стрибком і інтерв’ю до і після вашого подвигу (40 гр.).
✔ На аеродромі Цунів працює кафе де можна буде замовити комплексний обід (25 гр.) до якого можна ще щось докупити  для душі і до смаку.
✔ Можна замовити «покатушки» на літаках Як-52 (з фігурами вищого пілотажу, 1 місце, 560 гр./10хв. польоту літака), Ан-2 (аеро екскурсія, 11 місць, 800 гр./10хв. польоту літака).
З питань "покатушек" на малій авіаціі дзвонити 097 98 56 401, Семенов Сергій Геннадієвич, начальник львівського аероклубу.
✔ Для тих, хто планує здійснити стрибок з собою мати відповідний одяг: довгі штани, куртку з довгими рукавами, міцне похідне взуття з жорсткою підошвою і високим верхом.
✔ Для тих, хто планує здійснити стрибок на аеродром треба прибути не пізніше 9:30 ранку.
✔ Квиток на електричку (8:47) до станції Затока з приміського вокзалу зараз коштує 5 гр.
Як це було у 2011 році, і як добиратись до Цунева..
✔ Як виглядає правильне взуття для стрибка з парашутом і де його взяти.
✔ Про то, чи можуть стрибати з парашутом ті, чия вага перевалює за 100 кг.
✔ Слідкуйте за прогнозом погоди.

ПовідомленняIhor © 05.11.12 1:17:22    

Зважаючи на вітер обмежились одним підйомом. Завислі парашути познімали...парашутисти звільнились від систем самі. Все ок,сивина пройшла. З хворобою що називається "недоприжка" поїхав у Львів......думав, що день пропав Sad ......ТА! Випадково їдучи в машині дізнаюсь про РОУП!!! ДЕ???!!! У ЛЬВОВІ! ЗАРАЗ! Стрибають! Багатоповерхівка! ......Далі Львів екстрім в крові і на груді  ... ясно Goof Crazy  Crazy

В голові згадується форум на який заглядав зранку.....жодного слова не було...чи завтикав? Surprised  Surprised  Wall

Результат : 2 стрибки, куврок і аля-бейс....провітрився, клас! Хвороба пройшла. Стрибали з двох недобудованих будівель 9-10 поверхів.  Познайомився з нашими луцькими друзями  Smile  командою "Земля стрибків" Дякую їм за цю дитячу радість Smile  Саме так себе і почував Smile  Крайній раз стрибав у 2010 в Кам’янці...

P.S  ....мучить фігня така...
Піднявшись наверх відразу спитав  " Чому не запостили тему на форумі? Екстрімівці рвуться аби тільки роуп! ? "   Отримав відповідь "Створювати тему не дозволили" Хто вкурсі чому?  Не розумію. Secret   Це ж роуп, у Львові ....з хати вийти!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.11.12 10:30:56    

ANGELo написав(ла):
Я сподіваюся, Женя, що це не твоє відео?
LOL  LOL  LOL

Не моє, я стабільно сідаю у межах дропзони, проте, якби у мене на шоломі була камера — відео було б прикольне: вітер , попри усі припирання, відніс мене ближче до початку злітної смуги (там де стежка з Затоки) і як раз кукурузник на посадку заходив. Треба було бігом забиратися і купол на бігу гасити.
Орест мигнув мені фарами, я рукою помахав — смуга вільна вільна...

Ihor написав(ла):
P.S  ....мучить фігня така...

На сторінці екстріму в контакті було повідомлення на стіні зі ссилкою

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.11.12 12:28:45    

Ітак, коротке резюме уікенду в Цуневі.

Що робити, коли у двох дівчат-екстремалок Даринки і Юлії грошей обмаль, але душа волає більше, ніж може гаманець???
Кооперуються, і їдуть разом: спочатку на стрибки з парашутом до Цунева, а потім на роуп на Глинянський тракт. Одна стрибає з парашутом, друга стрибає роуп, але переживають разом !

За уікенд у Цуневі із-за вітру, про який попереджував у постах вище, вдалося здійснити тільки один взліт з парашутистами: у суботу кілька новачків пройшли підготовку і всі роз’їхались із-за вітру по домах, а в неділю з самого ранку, коли ще вітер, як нам здавалось, ще був у нормі зробили один повний взліт

Стрибки з парашутом на аеродромі Цунів на 10, 11 листопада плануються, але за умови стабільних погодніх умов!
Слідкуйте за прогнозами погоди і повідомленнями у цій темі!

Для покатушок на Як-52 обмеження по погоді більш м’які, тож ті, хто збирається на стрибки з парашутом до Цунева — можуть запланувати собі покатушки у якості варіанту «Б» Firsttimer

ПовідомленняАндрей Шок © 05.11.12 14:48:27    

Женя, разряд на фотке: РЖУ  LOL  LOL  LOL
 Goof  Goof  Goof

ПовідомленняEvita © 06.11.12 20:55:47    

и я там была (4.11), и подготовку прошла, и мягко приземлилась,  на первый раз пойдет  Yahoo  всем спасибо!!!!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 07.11.12 14:03:34    

У неділю вітерець був такий, що під наповненим спортивним куполом можна було пішки по полю ходити Smile А в повітрі Костюк казав, що весь час задкував на свому «параході» на малому зносі  (Віталій зазвичай літає на більш швидкісних крилах), як на Д-1-5у в молодості Smile
Ну і ще кілька фоток за 04.11.12 по просьбам трудящихся Smile

Глянув прогноз на суботу. Для початку на так вже і погано: на даний момент маємо сонечко, але напрямок вітру крутиться, як та стрілка компасу на полюсі і в другій половині дня перевищує 5м/сек.
Хоч вже і пізня осінь, але хочеться сподіватись, що ближче до вихідних прогноз по вітру буде кращим і парашутистів в цьому світі стане більше.
Firsttimer

ПовідомленняBen © 08.11.12 22:49:15    

Збираюся на неділю 11.11.12, якщо ше хтось буде — пишіть!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 09.11.12 9:43:35    

Ben написав(ла):
Збираюся на неділю 11.11.12, якщо ше хтось буде — пишіть!

Зважаючи на пізню осінь (короткий світовий день і мінливість погоди) я би рекомендував усім приїхати на аеродром Цунів у суботу, 10 листопада, а неділю розглядати, як резервний день: у суботу зранку пройти інструктаж і мати півтора світових дні, щоб «злапати» сприятливі для стрибків з парашутом погодні умови.

Минулого тиждня власне так і було — стрибнули у неділю ті, хто пройшов інструктаж у суботу, а в тих, хто приїхав у неділю без інструктажу вже не вистачало часу, та і вітер не дав.

До того ж, по одному з прогнозів в суботу вітру прогнозується менше, тож прибувайте на аеродром Цунів вчасно (не пізніше 10:00 !), щоб встигнути пройти інструктаж і стрибнути до початку сутінок (якщо погода дозволить) — дні короткі!
Firsttimer

ПовідомленняBen © 09.11.12 15:19:27    

Просто їду з Ужгорода ,  і можу лише на неділю, буду надіятись , шо погода нам посприяє.
ПовідомленняKIRPICH © 09.11.12 18:49:10    чернівці

а чи будуть прижки 17-18 числах????ми з друзями хочем пиїхати до вас до Львова!!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 09.11.12 19:08:22    

Плануються, але залежить від погоди
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 12.11.12 9:42:53    

У зв’язку із сильним вітром на висоті у напрямку залізниці і ліній електропередач і пов’язаними з цим підвищеними ризиками — стрибки з парашутом на  аеродромі Цунів 10–11 було вирішено не проводити.

На найблище вихідні (17–18 листопада) прогноз поки що позитивний і вітру ніби менше.

Пам’ятаємо про варіант «Б» (покатушки на Як-52 з фігурами вищого пілотажу на аеродромі Цунів), але сподіваємось як завжди на краще. Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer

ПовідомленняM@rko © 16.11.12 20:51:03    

На завтра файну погоду прогнозують, всі на аеродром)
ПовідомленняGeory © 16.11.12 22:42:40    

Допоможіть новачку!
Завтра на ранок з Приміського до Затоки є електричка на 07:42 і 08:45.
Якою краще добиратися? Скільки часу триває поїздка? Встигну на 10-ту?
ПовідомленняM@rko © 16.11.12 23:38:57    

Зазвичай Я виїжав на тій що о 8:45, прибуваєш на ст. Затока десь 9:30 і о 10 вже на аеродромі.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 12 з 13
назад  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU