Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК

назад  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 13
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.03.12 20:14:33    Парашутний сезон 2012 в Львівському АСК

FirsttimerПарашутний сезон 2012 в Львівському АСК буде розпочато у суботу, 21 квітняFirsttimer

Коротко довідкова інформація:
✔ Зараз підготовка до стрибка і сам стрибок проводяться безпосередньо на аеродромі Цунів (35 км від Львова) у суботу і у неділю: приїхав, пройшов інструктаж, стрибнув, отримав свідоцтво парашутиста — усе в один день.
✔ Для того, щоб на аеродромі орієнтувались, скільки буде народу (кількість парашутів обмежена), а вам самим уточнити, чи плануються на обраний вами для вашого подвига вихідний день стрибки з парашутом — дуже бажано попередньо зголоситись за телефоном 067 369 27 16, Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки.
Якщо раптом не можете додзвонитись — ось ще два контакти: 096 43 88 113, Дяк Олег Омел’янович, 096 382 31 82 Корчинський Євген Анатолійович.
✔ Добродійний внесок для бажаючих здійснити свій перший стрибок — 350 гр.
✔ Можна замовити відео кліп зі своїм стрибком і інтерв’ю до і після вашого подвигу (40 гр.).
✔ На аеродромі Цунів працює кафе де можна буде замовити комплексний обід (25 гр.) до якого можна ще щось докупити  для душі і до смаку.
✔ Можна замовити «покатушки» на літаках Як-52 (з фігурами вищого пілотажу, 1 місце, 560 гр./10хв. польоту літака), Ан-2 (аеро екскурсія, 11 місць, 800 гр./10хв. польоту літака).
З питань "покатушек" на малій авіаціі дзвонити 097 98 56 401, Семенов Сергій Геннадієвич, начальник львівського аероклубу.
✔ Для тих, хто планує здійснити стрибок з собою мати відповідний одяг: довгі штани, куртку з довгими рукавами, міцне похідне взуття з жорсткою підошвою і високим верхом.
✔ Для тих, хто планує здійснити стрибок на аеродром треба прибути не пізніше 9:30 ранку.
✔ Квиток на електричку (8:47) до станції Затока з приміського вокзалу зараз коштує 5 гр.
Як це було у 2011 році, і як добиратись до Цунева..
✔ Як виглядає правильне взуття для стрибка з парашутом і де його взяти.
✔ Про то, чи можуть стрибати з парашутом ті, чия вага перевалює за 100 кг.
✔ Слідкуйте за прогнозом погоди.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 07.04.12 12:17:00    

На даний час, я так розумію, ЛАСК орієнтований на першорахників і, по можливості, на спортсменів.
Наскільки мені відомо,  РАСК отримує зі сторони допомогу по оплаті палива, що і дозволяє проводити більшу роботу зі спортсменами.
Докладніше по цим питанням краще розмовляти на місці безпосередньо з командиром парашутної ланки і керівництвом клубу.

ПовідомленняAlexGL © 07.04.12 14:55:54    

Цитата:
Наскільки мені відомо,  РАСК отримує зі сторони допомогу по оплаті палива, що і дозволяє проводити більшу роботу зі спортсменами.

Вся стороння фінансова допомога в іде на планерну ланку. Парашутна ланка повністю на самозабезпеченні.

ПовідомленняLike © 12.04.12 12:56:27    

Перший стрибок з якої висоти?
ПовідомленняVasyl © 12.04.12 13:44:24    

800 м
ПовідомленняMuxhaluch © 14.04.12 15:37:01    

а можна якось попередньо 3 місця забронювати?
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.04.12 9:05:45    

Muxhaluch написав(ла):
а можна якось попередньо 3 місця забронювати?

Дзвоніть командиру парашутної ланки.
Досі в Цуневі такої практики бронювання не було — черговість стрибаючих вирішується на місці.
У першу чергу стрибають ті, хто записався на відео і ті, хто приїхав на стрибки із-за меж Львова.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.04.12 10:18:36    

Звонил Дяку Олегу Омельяновичу.

ОТКРЫТИЕ ПАРАШЮТНОГО СЕЗОНА В ЦУНЕВЕ ОПЯТЬ ОТКЛАДЫВАЕТСЯ!
       Sad21 и 22 апреля ПРЫЖКОВ НЕ БУДЕТ!Sad

До Костюка дозвониться не смог.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.04.12 18:35:26    

Тільки но розмовляв з командиром парашутної ланки!
Костюк  казав, що
Firsttimer 28-29  квітня парашутний сезон в Цуневі буде відкрито СТОПУДОВО! Firsttimer

Причиною затримки відкриття сезону є оформленя документів по літаку, але вже є домовленість про інший літак, так що кукурузник у небо над Цуневом за наявності погоди має піднятися при будь-якому розкладі.
Ну а якщо кукурузник підніметься в небо - то звісно, всередені мають бути парашутисти Smile

Firsttimer  БУДЕМО СТРИБАТИ! Firsttimer

Слідкуйте за прогнозом!

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.04.12 13:02:11    

Остання новина від командира парашутної ланки!

АКЦІЯ ВІД ЛЬВІВСЬКОГО АСК ДО ПОЧАТКУ СЕЗОНУ!

ЦІНА ЗА ВАШ ПЕРШИЙ СТРИБОК БУДЕ ЯК І МИНУЛОГО РОКУ!

Firsttimer 350 гр. Firsttimer

Поки в країні черговий раз не стрибнули ціни на бензин - СТРИБАЙТЕ З ПАРАШУТОМ! Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 25.04.12 15:02:13    

Крайнє повідомлення від командира парашутної ланки:

Firsttimer ВІДКРИТТЯ ПАРАШУТНОГО СЕЗОНУ В ЦУНЕВІ ТРИВАТИМЕ 4 ДНІ: СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК! Firsttimer

Тобто від 28.04 по 1.05 включно! Прогноз на ці дні на час написання цих рядків  Good

Фанати можуть планувати ночівлю на природі і шашлики. Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 30.04.12 21:08:54    

УРА!
FirsttimerПАРАШЮТНЫЙ СЕЗОН  во Львовском АСК наконец-то ОТКРЫЛИ!Firsttimer

Правда, не 28 , как было анонсировано - в этот день в нашем Ан-2 СБУ искало бомбу в связи со взрывами в Днепропетровске. Видать неутомимые конкуренты подсуетились Smile
ЭТО КОНЕЧНО ШУТКА, но надо же как-то внятно объяснить задержку. Smile

Итак 29.04.2012  в воскресение в Цуневе состоялось три взлёта с перворазниками.

В понедельник же 30.04.2012 активность желающих совершить свой подвиг оказалась очень низкой, хоть один взлёт с парашютистами всё-таки и состоялся.

ПРЫЖКИ 01.05.2012, во вторник РЕШЕНО ОТМЕНИТЬ ИЗ-ЗА НИЗКОЙ АКТИВНОСТИ ЖЕЛАЮЩИХ
(видать все в Карпаты рванули на СХІДНИЦЯ FLY QUEST)

Так что ждём новых посетителей в ближайшие субботу-воскресение, т. е. 5 и 6 мая Firsttimer

P. S. подробности с фотками - завтра.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 01.05.12 20:14:28    

Итак, первые фотки парашютного сезона 2012 в Цуневе...

29.04.2012

А так выглядит блондинка, только-что спустившаяся с небес

Но даже в чистом поле блондинка обязательно найдет себе ухажёра, чтоб тот помог дотащить парашют до базы Smile

А этот снимок, хоть и смазанный но тем не менее заряженный правильной позитивной энергетикой, которую дает знакомство с пятым океаном:

30.04.2012
Вот это весь взлет в этот день, который был усилен мной и Олегом Омельяновичем. Для Юрия Юрьевича (крайний слева), несмотря на юный возраст это уже будет второй прыжок.

А это делегация из Франковска, которая из-за опоздания пропустила инструктаж и к прыжкам,увы, но допущена не была Sad
Ребята из Royal Rresent! Толково объясняйте своим клиентам, как добраться до аэродрома!

По статистике раз в год (значит в этом году уже будет всё ОК) ветер  (за которым внимательно следят и берут в расчёт) предательски меняется во время выброски и парашютисты залетают в лес.
В связи с этим мы сделали импровизированную реконструкцию времен Великой Отечественной: немецкая штурм-команда, во главе с командиром парашютного звена ведёт охоту на русских диверсантов, засланных в немецкий тыл. Один из диверсантов (на переднем плане крайний справа) без всяких угрызений совести сдал "врагу" дислокацию дерева, на котором завис его товарищ.

На снимке видно стропы распущенной запаски, по которым можно спуститься, как по канату.

А это диверсант-парашютист Евгений прилёг отдохнуть после "зависания", а заодно решил попозировать в качестве фото-пробы на роль в эпизоде для нового фильма Никиты Михалкова "Утомлённые солнцем-4" Smile

Вживание в роль зверски замученного советского парашютиста 100%,  поэтому специально сделал вторую фотку уже на базе, где Евгений жив, здоров и весел.

Ещё не могу не поделиться приятной лично для меня новостью о моём дрессированном швейцарском ноже: осенью прошлого года он ушёл погулять, и я уже думал, что навсегда.
Но уже в этом году он был обнаружен на взлётной полосе и в торжественной обстановке был возвращён владельцу командиром парашютного звена.

That's the all folks for today!
Следите за прогнозом на ближайшие выходные! Firsttimer

ПовідомленняNapets © 01.05.12 20:58:47    

EugeneKorchinsky написав(ла):

А так выглядит блондинка, только-что спустившаяся с небес

Яка блондинка? Acute -це ангел Angel
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.05.12 20:03:36    

igorgv написав(ла):

Завтра дощ передають. Будуть вильоти?

Вильоти будуть, тому що дощ невеличкий - поморосить трохи в вщухне.
Сьогодні також був дощик - але потім погода - люкс, вітру майже нема.

Зробили два повні взльоти з парашутистами, ще й спортсмени приєднались - усі задоволені.

Сподіваюсь дівчина, яка принесла свій парашут на базу за 1 год. 04 хв. до свого поїзда в Київ на нього встигла Smile

На базі лишилися складені парашути ще на 2 взльоти. Тож завтра чекаємо бажаючих! Firsttimer

P. S. За годинку викладу сьогоднішні фотки.

Spike написав(ла):
були Smile можна записувати мене в парашутисти Smile вражень повні штани Smile дякую

Ну якщо аж повні штани вражень , то пишіть доклад на тему "Мій перший стрибок з парашутом", для чого в нас виділено цілий  спеціальний розділ. А це - як мене в свій час пробило на ту тему.
Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.05.12 21:31:08    

Итак, 05.05.2012, суббота.

Юра впервые укладывает себе парашют. И надо же - он действительно ОТКРЫЛСЯ!

А это вся наша весёлая субботняя компания:

У девушки (показано жёлтой стрелкой) через полтора часа поезд на Киев, а она даже ещё вещи не собрала. Интересно, о чём она думает: чтоб не опоздать на поезд, или о предстоящем прыжке?

А это самая миниатюрная парашютисточка, и не только этого дня, а пожалуй за всё время  моих репортажей! Как нибудь соберу фотки всех миниатюрных вместе в одной теме и будем вычислять их рост при помощи запаски Smile

Сегодня выбросился удачно, приземлился близко, так что без проблем успел вернуться на базу ко второму взлёту.

В небе ВДВ!

Ликующая толпа возвращается с небес

Парень ещё только на пути к осознанию, что он только-что сделал, а его девушка им уже гордится Smile

Спортсмены:

That's the all folks for today Firsttimer

Сторінка 2 з 13
назад  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU