Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кострича 17-18.03

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 09.03.12 18:53:32    Кострича 17-18.03

Для всіх, хто ще не встиг побувати в засніжених Карпатах, чи хоче зробити це вперше, організовується похід 17-18 березня за маршрутом с. Красник — г. Кострич 1544 м. — г. Кострича 1585 м. — КПП (що на Заросляк).
  Зустріч у Ворохті 17-го  о 06.05 з потяга Івано–Франківськ—Рахів. З Франківська він відправляється о 03:30. З Ворохти бус нас доставить до с. Красник і наступного дня забере з КПП і привезе знову у Ворохту. Бус обійдеться орієнтовно в 500-600 грн. Ця сума ділиться на всіх, плюс доїзд з дому і назад, ось це власне і будуть ваші витрати.

Спорядження:
Рюкзак
Намет (місце в наметі)
Один пальник (газ) на намет (при можливості)
Спальник (чим тепліший, тим краще)
Коврик
Черевики
Бахіли
Одяг для трекінгу
Тепла куртка
Шапка
Рукавички
Лижні палиці (не обов’язково)
Ліхтар

Харчування:
Хто що любить, те і бере з розрахунком на два дні. І постарайтесь без консервів та тушонок.

При відписуванні вкажіть наявність намету, та кількість вільних місць.

ПовідомленняIvka © 19.03.12 9:16:41    

аАаАаАаааааа!!!!!!!!! Clapping  мандрівка просто бомбаАААААААААААААА! Yahoo  вражень, емоцій ціла копиця!!!!Smile заряд понад — понад позитивного настрою!!!!! йойойойойойо незабутньоООООООООО!Smile фантастичноООООООООО!Smile АААААААААаААААа!!!!!це словами і навіть фото не передати !!!!) це просто треба там бути і це бачитиSmile Всім величезне ДякуЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!!! особливо Любчикуууууууууууу, що організував, зібрав нас до купи, замовив погодуSmile))!!!!! Yahoo Сонечко дуже по особливому до нас усміхалосьSmile і ми до нього теж!!!!!!!!!!SmileSmile  Very Happy Разом ми СИЛА!!!Smile щодо мене, то я відкрила для себе ще один «наркотик» без якого тепер ніяк!!!!!!!!!!!!!!!!!!Smile ааааааааSmile і у наступний похід половину речей залишу вдома Very Happy аналіз зроблено)!!! не множити на 2, а ділитиSmileSmileааААААааААаАААааааАаА Smile як просто бути Щасливим!!Smile просто насолоджуватись тим, що навколо тебе!!!!!!!!!!!!!!SmileSmileSmile) ще раз ДякуЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!!SmileSmile і до нових здибанок Yahoo !!!!!SmileSmile))
ПовідомленняSuzi © 19.03.12 13:04:28    

Неперевершені вихідні!!! Clapping Це було суцільне ВАААУ!!!! Краєвиди — очей не відірвати Happy Контрасти такі — засніжена білосніжна Чорногора між темно-зеленим лісом та насичено синім небом — просто казкове видовище! Happy Кайф! А полонини, покриті настом, що виблискує на сонечку.. Ммммм.. Погоджусь з Івкою — це ТРЕБА побачити і відчути вживу Good
До цього всього чудова компанія, знайомство з цікавими людьми, веселий настрій, позивна атмосфера — життя прекрасне Smile
Любко, велике спасибі за організацію такого чудового дійства. Kiss  Кожен похід — як маленьке життя.. І саме це — я запамятаю надовго.. думаю як і решта, бо це було чудово! Сорі за окуляри Vava Відпрацюю після отбою Goof

Спасибі всім за чудовий настрій! Ви — кращі!
ЗІ. Альтанка, неподалік хати — стане певне традиційною для очікувань поїзда Wink

ПовідомленняLyubko © 19.03.12 14:10:46    

Незабутня мандрівка, пречудова погода, найкращі люди та позитивний настрій! І вся ця радість тривала аж два дні. Завжди шкода, коли таке закінчується, тому плануємо наступні мандрівки, а на заздрість всім лінивцям фото з походу.

Змінено: Lyubko (19.03.12 16:52:41)
ПовідомленняLeona © 19.03.12 14:15:25    

Привіт усім від панди! Crazy Evil or Very Mad
Незабутній похід! Сонце, казкові краєвиди Чорногори, сонце, заповзята життєрадісна компанія, сонце, сніговий покрив по пояс, а саме головне сонце Very Happy залишили червоний слід на мому лиці і фантастичні спогади в моїй пам’яті. Dance2
Це мені урок на майбутнє — не бути такою самовпевненою і впертою  Evil or Very Mad
Щиросердне спасибі усім-усім за бомбезний настрій і чаї-печеньки! Любчику, дякую за Костричу!!! Yahoo

Suzi написав(ла):
ЗІ. Альтанка, неподалік хати — стане певне традиційною для очікувань поїзда Wink
це було чудовим завершенням цієї поїздки.

з.і. вперше за довгий час їхала в потязі в вагоні-купе і зрозуміла, що воно крім наявності дверей і високої ціни нічим не відрізняється за комфортом від плацкарту Sad
ПовідомленняVanDik © 19.03.12 16:39:15    

Lyubko
дякую за фотки! Не кожен наважиться потягнути в гори такого розміру фотік, але воно того варте!!!  Good
ПовідомленняSnappy © 19.03.12 18:30:11    

Ех, і знову понеділок... А так хочеться повернутися назад, ще раз пережити ці вихідні! Супер-мега вихідні!
Все було настільки чудово, що неможливо описати, а лише відчути! Дякую усім за прекрасну компанію і надзвичайний відпочинок!  Good  Smile
За ці дні я переконалася, що:
1. Зимові Карпати — дуже-дуже-дуже красиві!  Smile
2. Похід з Екстрімовцями = 100% класного відпочинку та 100% хорошого настрою (я це знала вже давно, але ще раз це відчула)  Yahoo  Drink
3. Любко вміє замовляти погоду  Allakh
4. Leona на лиці загаряє  Very Happy
5. Свєтка — невдячна тварина Mad
З нетерпінням чекатиму ще раз зустрічі зі всіма вами!
Good Happy

ПовідомленняVitalik-ataman © 19.03.12 21:21:19    

МЕГАГІПЕРНЕЙМОВІРНО та ЗАХОПЛЮЮЧЕФАТАСМАГОРИЧНО!!! Сьогодні на роботі всі питали, де я так загорів, а коли казав що у Карпатах та ще й засніжених, нікто не вірив. Леона-панда, ти така не одна (я теж Very Happy  Cool ).  Думаю це можна буде повторити. Любко, будь-ласка залий всі фотографії, що маєш (оригінал) на любий робочий файлообмінник, та дай ссилку
ПовідомленняLyubko © 19.03.12 23:07:21    

Всі фотки http://fileshare.in.ua/5996477
ПовідомленняVitalik-ataman © 19.03.12 23:11:50    

Дякую Smile
ПовідомленняVanDik © 20.03.12 9:04:30    

Неможу завантажити, нажимаю «скачать», ввожу цифри... вже по десятому колі? Sad
«На скачивание этого файла действуют ограничения» — може в цьому проблема? Хто вже скачував?
Закиньте сюди http://us.ua/ (реєструватися не потрібно)

UPD: Відеоролик з нашого позоду по Кострича.
ПовідомленняLeona © 20.03.12 9:17:09    

VanDik, натискаєш «скачать быстро», відкриваються ще аж 2 вкладки, одна з яких не потрібна, а на іншій йде 60-секундний зворотній відлік. Та й качаєш Wink Пробуй!
ПовідомленняElectrik © 12.04.12 23:45:33    

Ви (постійні дописувачі) бувалі знаєте (хіба що поспівчуваєте). Пишу для таких лохів я.
Хто сам (2-4 чол) почав ходити по горах так і продовжуйте.
Дивлюсь читаю а самого жаба давить.
Був на говерляні 24.03.12. Умови аналогічні. Погода супер. Сонечко ласкає, вітру 0, видимість така що сліпий прозріє. Здавалося б радій та скач від радості. Вершину взяв, краєвидами насолодився. Що не так? Чого тобі ще?
А ВСЕ НЕ ТО. А ВСЕ ТАК.
Народу 5 (точно), а може 8 (невпевнений) плацкартних вагонів. Уявіть цю толпу, що лізе догори стежиною один за одним розтягнувшись на кілометри. Нагадувало військовополонених голодних та замордованих. Черепахи підкорили би гору скоріше за нас (якби вони там яйця відкладали).
Душа, мозок і організм, що прийшли сюди позмагатись, готові до труднощів і хочуть себе показати і просто зриваються в матюки від бездіяльності (засікав 10 кроків за хвилину).
Все дурниці прийшов майже першим, хоч був майже останнім. Радість на вершині була не довга. Скоро відчув себе як на краківському базарі (лише лотків не вистачало). Яке там єднання з природою (мудаки мусорять), який відпочинок душею (народу що на концерті).
Тепер зарікся більше 20 людей — це не моє.  
А ви реально відпочили. Гори, багаття, посиденьки, дівки, ночівля, ще і пса найшли. Баяна вам брукувало.

А загар і у нас
Морда(а по другому і не назвеш) «Красная такая» Загар маму його на ...... і в....... і ще...... Все злазить, облітає коли потреш. А начальник (серйозно так) каже: «А ви знаєте що у вас перхоть?»
ПовідомленняFistashka © 12.03.13 23:58:06    

На вихідних сходили на Кострич, за маршрутом
с. Красник — г. Кострич 1544 м. — г. Кострича 1585 м. — Кривопільський перевал

ПовідомленняVitalik-ataman © 13.03.13 0:17:10    

наближаєтся річниця походу Smile а той квиток до Франика до сихпір дома валяєтся Very Happy
ПовідомленняProgektor © 14.03.13 15:17:27    

Я би поїхав на таку поїздку, якщо ше раз би вона організовувалась на 2дні. (Тільки курча от взуття не можу ше поки собі знайтиEvil or Very Mad  ). І з погодкою би вгадати Clapping
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU